Poptávám kotec pro psa

Poptávám kotec pro psa

Poptávám kotec pro psa. Rozměry 3x2m, zastřešený, boční a zadní krytí trapézovým plechem, včetně podlahy z impregnovaného dřeva. Bližší informace podám. Požadoval bych co nejkratší realizaci.
Poptávka byla vložena dne:
24.05.2021 11:35

Platnost poptávky:
24.06.2021 11:33

Kontaktní osoba:
J. Laub

Kontaktní email:

Telefon:
+420 774 577 020

Okres:
Plzeň-sever

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodávka a montáž ohrad, ohradníkových systémů

Dodávka a montáž ohrad, ohradníkových systémů

Potřebujete zhotovit novou ohradu? Hledáte firmu, která Vám vytvoří ohradníkové systémy přesně podle Vašich potřeb? Obraťte se na firmu Equicov, která se zabývá realizací ohrad a ohradníkových systémů. Ohrady a ohradníkové systémy sestavíme na klíč Dodávka ohrad zahrnuje: - konzultace, vytvoření 3D návrhu - doprava - montáž za pomocí vlastního vybavení a techniky Výstavbu ohrad a ohradníkových systémů realizujeme v rámci celé ČR.


Parkurový a skokový materiál a další překážky  za výhodné ceny

Parkurový a skokový materiál a další překážky za výhodné ceny

Potřebujete si pořídit nové parkurové překážky? Hledáte firmu, která se zabývá prodejem skokových a parkurových překážek? Navštivte firmu EQUICOV v Okříškách u Třebíče. Nakoupíte zde veškerý potřebný parkurový a skokový materiál za ty nejlepší ceny na trhu. Prodáváme rahna, zinkové stojany na rahna, kompletní kavalety i samostatné kříže ke kavaletě. Najdete u nás i doplňkový materiál, jako je zinková lišta a zinkový hák na překážky.


Prodej včelařských potřeb - mezistěny z pravého vosku, souší, krmivo pro včely

Prodej včelařských potřeb - mezistěny z pravého vosku, souší, krmivo pro včely

Včelařské potřeby a doplňky prodává společnost Výrobna mezistěn a včelařských potřeb, s.r.o. ve Stražisku, okres Prostějov. Jsme spolehlivý dodavatel dobrých včelařských potřeb. Najdete u nás mezistěny, které vyrábíme z pravého včelího vosku. Zakoupit můžete také pravý včelí vosk, souší. Vosk i souší také vykupujeme. V naší prodejně prodáváme široký sortiment včelařských pomůcek: - mezerníky, sirné knoty, krmivo pro včely, kukly, klobouky, dýmáky, královské mřížky, rámkové přířezy, rozpěráky, klícky, pastovače, uteplívky do úlu, sklenice na med a spoustu dalších potřeb. U nás si také přijdou na své milovníci včelí kosmetiky. Vyrábíme kosmetické výrobky obsahující včelí produkty a propolis. Rádi Vám ochotně poradíme a pomůžeme s výběrem pomůcek potřebných k provozování chovu včel. Jsme zde pro včelaře z celé České republiky. Zavolejte nám a dohodněte si termín odběru.


Eshop přírodní superprémiové, hypoalergenní krmivo s hmyzí bílkovinou - kvalitní granule pro psy, kočky

Eshop přírodní superprémiové, hypoalergenní krmivo s hmyzí bílkovinou - kvalitní granule pro psy, kočky

Společnost BARDGOG group s.r.o. zajistí zásobování pro regionální prodejce krmiv v ČR i na Slovensku i pro koncové zákazníky - majitele psů a koček, kteří preferují kvalitní granule. Pokud objednáváte jako koncový zákazník, vyberte si v eshopu superprémiové, prémiové či hypoalergenní krmivo pro psy nebo kočky, podle toho, co Vám vyhovuje. Pokud máte zájem stát se regionálním prodejcem naší firmy, kontaktujte nás prosím prostřednictvím mailu. Doprava je Zdarma u objednávek nad 1500,- Kč. Kvalitní krmivo Bardog: - prémiová řada - kuřecí a rýže, jehněčí a rýže - superprémiová řada - kuřecí, krůtí nebo jehněčí maso, jelení maso - hypoalergenní krmivo s hmyzí bílkovinou pro psy s alergiemi, citlivým zažíváním nebo s potravinovou intolerancí - losos a ovoce, kachní - super prémiové krmivo pro koťata, kočky dospělé, starší, žijící v bytě, kastrované i s citlivým zažíváním.


Kvalitně zpracované a postavené přístřešky pro koně a hospodářská zvířata na míru

Kvalitně zpracované a postavené přístřešky pro koně a hospodářská zvířata na míru

Chováte koně, které máte po většinu roku na pastvině a potřebujete pro ně postavit přístřešek? Chcete pro hospodářská zvířata odolný přístřešek, který by byl kvalitně postaven? Obraťte se na společnost Equicov s.r.o., která sídlí v Nové Vsi u Třebíče a která se specializuje na stavbu vnitřních i venkovních boxů, ohrad, stájí a přístřešků pro koně a další hospodářská zvířata. Přístřešky mají kvalitní ocelovou konstrukci, která je vyplněna výdřevou. Konstruovány jsou ve skládaném panelovém systému. Přístřešky Vám můžeme zhotovit buď ve standardních rozměrech 3x3m, 3x6m, 3x9m, 6x6m, nebo přímo míru dle vašich potřeb a požadavků. Díky atraktivnímu a kvalitně zpracovanému vzhledu je možné přístřešek využít i jako garáž pro auto, pergolu či kůlnu. V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Dodávka vnitřní a venkovní boxy pro koně – různé modelové varianty

Dodávka vnitřní a venkovní boxy pro koně – různé modelové varianty

Potřebujete nové boxy pro koně? Hledáte firmu, která vyrábí boxy pro koně v různých modelových variantách a velikostech? Kontaktujte firmu EQUICOV – výrobce boxů pro koně. Postaráme se o výrobu vnitřních i vnějších boxů pro koně. Zdarma a nezávazně zaměříme stáj a poté Vám zašleme elektronicky návrhy boxů včetně cenové kalkulace. Vnitřní a venkovní boxy od firmy EQUICOV: - čelní stěny s posuvnými dveřmi - dveře lze kombinovat s hlavovými výklenky, otevírací částí mříží - boční stěny možné kombinovat se žlabovými zábranami, plné s výdřevou - venkovní boxy - kombinace konstrukce ze žárově zinkované oceli s vyplní (výdřevou, výdřeva plus zateplení) - konstruováno ve skládaném panelovém systému.