Předcházení vzniku odpadů na Tišnovsku

Předcházení vzniku odpadů na Tišnovsku

Předmětem veřejné zakázky je dodávka: Předmětem smlouvy je dodávka 181 ks kompostérů
o objemu 400 l, 1500 ks kompostérů o objemu 800 l, 592 ks kompostérů o objemu 1100 l a 8 ks štěpkovačů.
Veřejná zakázka vložena:
21.05.2021 09:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Tišnovsko Dobrovolný svazek obcí

Originální záznam:

Okres:
Brno-venkov

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
18.06.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 830 600 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Tišnovsko Dobrovolný svazek obcí

Zadavatel IČ:
75058944

Zadavatel ulice:
Radniční 14

Zadavatel PSČ:
666 01

Zadavatel obec:
Tišnov

Kontaktní osoba:
Mgr. Daniela Baráková

Zadavatel telefon:
+420 732 561 815


Zadavatel web:
http://www.dsotisnovsko.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39234000-1
Kompostovače

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní zahradnické potřeby pro Vaši zahradu - od rukavic po opory, rohože, násady nebo nářadí

Kvalitní zahradnické potřeby pro Vaši zahradu - od rukavic po opory, rohože, násady nebo nářadí

Pokud hledáte firmu, která Vám poskytne široký zahradnický sortiment, pak se obraťte na brněnské Zahradnické centrum Brabec, kde najdete plné vybavení pro Vaši zahradu. Firma poskytuje širokou škálu kvalitních zahradnický potřeb. V nabídce najdete: - zahrádkářské rukavice (v různých velikostech, barvách a provedeních) - opory rostlin (z různých materiálů pro malé i velké rostliny) - rohože (různé typy rohoží, které lze obdržet na objednávku) - textilie (netkané i tkané textilie) - násady na nářadí (dřevěné násady o různých velikostech) - zahradnické nářadí (značkové nářadí Fiskars a Gardena, ale i klasické neznačkové nářadí) - postřiky pro ochranu rostlin (proti škůdcům a chorobám, klasické i ekologické a šetrné k životnímu prostředí) Nečekejte a zajeďte si do Zahradnického centra Brabec nakoupit kvalitní zahradnické náčiní pro vaši zahrádku. Kvalifikovaný personál Vám rád pomůže a poradí s výběrem.


Prodej substrátů na výsev, zahradnické potřeby, mulčovací kůra a rašelina

Prodej substrátů na výsev, zahradnické potřeby, mulčovací kůra a rašelina

Díky dlouholeté tradici naší DROGERIE Petr Poruba v Rožnově pod Radhoštěm vám pomůžeme vybrat ty nejvhodnější substráty pro rostliny a vaši zahradu. Zaměřujeme se nejen na prodej substrátů, ale také si u nás vyberete ze širokého sortimentu zahrádkářských potřeb. V naší sezónní nabídce si nyní vyberete: - substráty na výsev nebo na pokojové rostliny - zahradnické nebo supresivní substráty - mulčovací kůru - rašelinu - travní semena - hnojiva - postřiky - lepové desky a pásy. Vždy vám pomůžeme s výběrem vhodného substrátu, který bude vhodných pro pěstování i těch nejnáročnějších druhů rostlin.


Výroba a prodej granulačních lisů, drtičů granulí a chladících kolon

Výroba a prodej granulačních lisů, drtičů granulí a chladících kolon

Děláte v zemědělství a potřebujete sehnat chladící kolony, granulační lisy či drtiče granulí? Tak přesně pro Vás tu jsme! Nabízíme granulátory na biomasu, které jsou určeny k výrobě pelet ze sena, slámy a dalších surovin o vlhkosti 20%. Chladící kolony jsou určeny ke chlazení granulí a jejich součástí může být i vibrační třídič. Drtiče granulí drtí granule v granulační lince za chladící kolonou pomocí dvou rýhovaných válců. Možno doplnit dávkovacím zařízením pro plynulejší dávkování. Více informací najdete na naši www stránkách!


Štípací automaty TITAN, traktory Branson, navijáky Uniforest - lesnická, strojírenská a stavební technika

Štípací automaty TITAN, traktory Branson, navijáky Uniforest - lesnická, strojírenská a stavební technika

Firma B AGRO Březová s.r.o. z Opavy zajišťuje prodej, servis a opravy zemědělských strojů a techniky. Pro práci v zemědělství i lesnictví nabízíme moderní stroje pro kvalitnější, rychlejší a pohodlnější pracovní výkon. Zemědělské stroje a zařízení: - štípací automaty TITAN - traktory, malotraktory Branson - rozdružovače balíků slámy Kidd - zatloukače kůlů KIDD - plošné mulčovače KIDD Lesní stroje: - lanové navijáky UNIFOREST - mechanické, elektrohydraulické, dálkově ovládané - modely od 3 až po 12 tun - modely pro pevnou instalaci Stroje a zařízení vlastní výroby: - mokré mořičky osiv MM40, MM20 - přepravníky PKS 14 - rozvoz krmných směsí - hydraulická ruka AR 700 (Agroruka) - určena za traktor do tříbodového závěsu, využití v zemědělství, lesnictví. Zajišťujeme dodávání náhradních dílů! Poskytujeme odborné poradenství!


Opravy, seřízení sil, sušáren a dopravníků obilovin

Opravy, seřízení sil, sušáren a dopravníků obilovin

Máte pokažený dopravník obilovin? Potřebujete opravit sušárnu na obilí? Veškeré opravy zemědělských strojů a jejich seřízení zajišťuje firma  HAIVA Tasovice s.r.o. Naši kvalifikovaní nástrojáři provádí širokou škálu oprav: - míchaček sypkých směsí, balících a pytlovacích strojů - strojů na granulování a šrotování - dopravních pásů tepelnou vulkanizací opravy izolace, opláštění sušáren a další Odborníci firmy HAIVA TASOVICE zajistí i elektrikářské a zámečnické práce.


Hospodářské potřeby – vše potřebné pro dům i zahradu na jednom místě

Hospodářské potřeby – vše potřebné pro dům i zahradu na jednom místě

Potřebujete stavební kolečka? Chcete doma vymalovat a potřebujete štětce? Uvažujete o koupi nové poštovní schránky? Vše potřebné pro dům i zahradu nakoupíte v prodejně KOVOMAT v Rajhradu. Prodáváme veškeré hospodářské a zahrádkářské potřeby. Nakoupíte u nás malířské potřeby, poštovní schránky, popelnice, ale i sudy a demižony nebo potřeby na zavařování. Pořídit si u nás můžete i struny, spojky, hadice, lepidla, prostě vše, na co si zrovna vzpomenete.