Ochranné keramické nástřiky spalovací komory

Ochranné keramické nástřiky spalovací komory

Předmětem veřejné zakázky je aplikace ochranného keramického nástřiku na membránových stěnách (dále jen MeS) ve spalovacích komorách (dále i jen SK) kotlů na blocích C, D a E v Elektrárně Prunéřov, včetně provedení speciální přípravy povrchu ploch (tryskáním), vyčištění spalovací komory a výsypky po tryskání. Nedílnou součástí předmětu zakázky je zpracování požadované dokumentace, provedení všech zkoušek a likvidace odpadů
Veřejná zakázka vložena:
20.05.2021 13:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.06.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ, a. s.

Zadavatel IČ:
45274649

Zadavatel ulice:
Duhová 1444/2

Zadavatel PSČ:
140 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Miroslava Langrová

Zadavatel telefon:
+420 471 103 053


Zadavatel web:
http://www.cez.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50530000-9
Opravy a údržba strojů a zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elox hliníku a jeho slitin v různých barvách - eloxování s předúpravou E6 satén

Elox hliníku a jeho slitin v různých barvách - eloxování s předúpravou E6 satén

Pokud vyžadujete u hliníkových součástek a dílů vysokou odolnost proti korozi i zlepšení jiných vlastností, zvolte povrchovou úpravu hliníku eloxováním. V regionu Uherské Hradiště působí firma ELOXTECH, která provádí elox hliníku a jeho slitin v různých barvách, eloxování s předúpravou E6 satén i EO. Maximální rozměr dílů, které je možné zpracovat, je dán velikostí van: - 1100 x 700 x 400 mm. Elektrochemické ošetření povrchu hliníkových (duralových) výrobků vede k vytvoření ochranné oxidové vrstvy na jejich povrchu: - zvýší se odolnost na povětrnostní vlivy - zvýší se mechanická otěruvzdornost povrchové vrstvy - sníží se tepelná i elektrická vodivost - sníží se drsnost povrchu. Předúpravy: - E6 satenové alkalické moření - designu saténového matu - E0 alkalické moření - vyčištění povrchu hliníku před eloxací.


Tepelné a chemicko tepelné zpracování kovů

Tepelné a chemicko tepelné zpracování kovů

Tepelné a chemicko tepelné zpracování kovů zajišťuje firma Q.I.P. s.r.o. zakázkové kalení z Brna. Procesy tepelného zpracování - žíhání, kalení, popouštění, cementace, nitrocementace, nitridace a povrchové kalení. Dle požadavku zákazníka jsme schopni realizovat také speciální technologické postupy tepelného zpracování kalení, boridování atd. Tvářených, litých, konstrukčních a nástrojových ocelí, litiny i barevných kovů v širokém rozsahu technologických postupů. Výrobu zajišťujeme na provozovně Brno-Horní Heršpice, ve tří-směnném a čtyř-směnném nepřetržitém provozu. Obraťte se na nás.


Dodávka polotovarů z PTFE-teflonu, například tyče, desky, tkaniny a prášky – velkoobchodní prodej

Dodávka polotovarů z PTFE-teflonu, například tyče, desky, tkaniny a prášky – velkoobchodní prodej

Rádi by jste se obrátili na spolehlivého dodavatele teflonových polotovarů? Společnost ARCO B.B.T. se zaměřuje na dodávku a velkoobchodní prodej průmyslových těsnění a žáruvzdorného materiálu. Mezi dodávané zboží se řadí i vysoce kvalitní PTFE-teflon, který se vyznačuje vynikající chemickou odolností. Společnost sídlí v Třinci, je možné navázat i dlouhodobou spolupráci, kdy stálým zákazníkům umožňují i skladování sortimentu i surovin přímo na firmě. Polotovary z PTFE-teflonu: - tyče - desky - tkaniny - trubky - vlnovec K dispozici jsou i teflonové prášky. V případě dotazů či zájmu o dodávce teflonových polotovarů se neváhejte obrátit přímo na nás. Věnovat se Vám budou proškolení obchodní zástupci. Součásti naší spolupráce je technické i servisní poradenství v dané oblasti. Všechny naše produkty splňují veškeré náročné požadavky na bezpečnost a kvalitu.


Lakování nábytku, garážových vrat, disků kol a průmyslových výrobků

Lakování nábytku, garážových vrat, disků kol a průmyslových výrobků

Hledáte spolehlivou lakovnu? Vyberte si naši společnost JANTAR-lakovna, spol. s r.o. a nebudete litovat svého rozhodnutí. V okolí Brna, Blanska i Vyškova precizně lakujeme nejrůznější předměty a díly, a to nábytek, garážová vrata, disky kol, průmyslové výrobky i konstrukce. Zkrátka vše, co vás jen napadne. Jsme certifikovaná lakovna, která vychází vstříc firmám i soukromým osobám. Pro práci využíváme moderní technologie a přípravky ověřených značek např. Nexa, Glazurit a Sikkens. Umíme rozleštit zašlé škrábance a namícháme barevný odstín podle vašich požadavků. Tónování je řízeno počítačem. Dbáme na precizní odvedení práce a maximální spokojenost zákazníků. Neváhejte a zastavte se u nás na Moravanské ulici, nebo nám zavolejte!


Tryskání, lakování rozměrných a těžkých dílů – zemědělských, stavebních strojů

Tryskání, lakování rozměrných a těžkých dílů – zemědělských, stavebních strojů

Máte zájem o tryskání či lakování rozměrných a těžkých dílů? Pak jste tu správně! Společnost Plado, s.r.o. z Ivančic s nimi má bohaté zkušenosti. Zajistíme: - práškové lakování kovových předmětů do rozměru 7,0x2,1x2,0 m (DxVxŠ) - ruční tryskání ocelových dílců do rozměru 8,0x2,5x3,0 m (DxVxŠ) - tryskání ocelových dílců v automatickém stroji do rozměru 2,5x1,8 m Pro komplexnost našich služeb poskytujeme také: - vhodnou předúpravu předmětů (broušení, tryskání, fosfátování) - krytí závitů a ploch - drobné montáže - polepování - vícebarevné lakování - balení - přepravu nákladním vozidlem - poradenství Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Povrchová ochrana a úprava kovů - kvalitní tryskání, metalizace, nátěry

Povrchová ochrana a úprava kovů - kvalitní tryskání, metalizace, nátěry

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která Vám na profesionální úrovni zajistí především tryskání, metalizaci a nátěry ocelových konstrukcí? Pak jste na správném místě! Připraveny jsou pro Vás tyto služby: 1.Tryskání - suché i mokré tryskání - tryskací box o rozměrech 5x4x15m - prostor pro volné tryskání nadrozměrných kusů 2.Metalizace - nástřik zinkem, hliníkem a dalšími antikorozními kovy 3.Nátěry - aplikace vysokotlakým bezvzduchovým stříkacím zařízením - syntetické, epoxidové, polyuretanové a další nátěry - nátěrové hmoty renomovaných zahraničních firem Neváhejte a obraťte se na společnost LASON CZ s.r.o., která Vám zajistí vysokou úroveň povrchové úpravy a ochrany kovů, čímž dosáhnete poklesu v dosavadních nákladech na opravy a údržbu.