Automatické svařovací a montážní linky na klíč dodá Chropyňská strojírna

Chropyňská strojírna, a.s.

Automatické svařovací a montážní linky na klíč dodá Chropyňská strojírna

Dodání automatických svařovacích a montážních linek na klíč zajišťuje Chropyňská strojírna. Vyrábíme svařovací linky zejména pro automobilový průmysl i pro ostatní OEM výrobce. Postaráme se o návrh, zpracování konstrukce v 2D a 3D, kompletní dokumentaci včetně návodů na obsluhu a údržbu, dodání a uvedení do provozu, zaškolení obsluhujících pracovníků.

Prvotní interiérové vybavení prostorů ZÚ Canberra

Prvotní interiérové vybavení prostorů ZÚ Canberra

Předmětem veřejné zakázky je dodávka nábytku a doplňků (závěsy a rolety) v rámci prvotního interiérového vybavení prostorů zastupitelského úřadu ČR v Canberra včetně dopravy na místo určení, manipulace, montáže, úklidu a likvidace obalového materiálu.
Veřejná zakázka vložena:
20.05.2021 13:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo zahraničních věcí

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
18.06.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo zahraničních věcí

Zadavatel IČ:
45769851

Zadavatel ulice:
Loretánské nám. 5

Zadavatel PSČ:
118 00

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Ing. Bronislav Zrubecký

Zadavatel telefon:
+420 224 182 279

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mzv.cz/jnp

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Značkový čalouněný nábytek pro reprezentativní i soukromé interiéry

Značkový čalouněný nábytek pro reprezentativní i soukromé interiéry

Máte rádi originální a luxusní nábytek? Hledáte výrobce čalouněného nábytku, který vyrábí nábytek pro soukromé i reprezentativní prostory z nejluxusnějších materiálů? Obraťte se na truhlářskou a čalounickou dílu Tradicional – firmu, která si vydobyla renomé značky vyrábějící kvalitní a poctivý nábytek, který se stane ozdobou i těch nejluxusnějších interiérů. K potažení jednotlivých kusů nábytku používáme pravou italskou kůži a nejluxusnější látky německé výroby. Každý kus nábytku vznikl díky poctivé ruční práci truhlářů a čalouníků z naší dílny. Naše jednotlivé produkty jsou vždy originálem, který nikde jinde nenajdete.


Obývací stěny a nábytek do obývacích pokojů vyráběný na míru v truhlářské dílně

Obývací stěny a nábytek do obývacích pokojů vyráběný na míru v truhlářské dílně

Potřebujete si nechat vyrobit nábytek do obývacího pokoje v atypických rozměrech? Nebo si chcete vybavit obývací pokoj nábytkem, který by naprosto odpovídal Vašim představám? Nábytek do obývacího pokoje Vám podle Vašich představ a přání Vám vyrobí Truhlářství Radim Sladký. Pomůžeme Vám realizovat Vaše představy o nábytku, který dokonale zapadne do Vašeho interiéru. Jsme schopni vyrobit jakýkoliv nábytek do obývacího pokoje - obývací stěny, konferenční stolky, komody, knihovny či police. Námi vyrobený nábytek navíc doveze a smontujeme na předem určené místo.


Nábytek pro mateřské školy Praha, bezpečný dětský nábytek, skříně, stoly, židle, postýlky, šatny,

Nábytek pro mateřské školy Praha, bezpečný dětský nábytek, skříně, stoly, židle, postýlky, šatny,

Představujeme Vám firmu DENELL Trade s.r.o. z Prahy, která se specializuje na výrobu nábytku určeného mateřským školkám. Potřebujete vybavit mateřskou školku pěkným a zároveň plně funkčním nábytkem? Chcete pořídit bezpečný a kvalitní skříně, stoly, židle, postýlky a další dětský nábytek? Pak v našem Eshopu naleznete spoustu nábytku právě pro Vaší školku. Našim zákazníkům se snažíme nabídnout nejen nové nápady, ale i maximální kvalitu výrobků spojenou s důrazem na bezpečnost. Pokud Vás náš nábytek pro mateřské školy zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Výroba kojeneckého zboží a textilu - prodej v e-shopu a kamenné prodejně

Výroba kojeneckého zboží a textilu - prodej v e-shopu a kamenné prodejně

Chcete mít kvalitní vybavení pro své miminko? Široké spektrum kojeneckého zboží a textilu vlastní výroby prodává firma KASPO z Prostějova. Vše jednoduše pořídíte v našem e-shopu nebo kamenné prodejně. S láskou pro Vás šijeme textil z příjemných materiálů: - oblečení - dupačky, čepičky, košilky, body, kabátky, overaly, trička, rukavičky a svetry - peřinky, prostěradla, polštářky, kapsáře na kočárky, zavinovačky, fusaky, pleny, povlečení K dispozici máme také ochranné mantinely, držáky, silikonové savičky na láhve a další nezbytný sortiment, který budete určitě při péči o Vaše miminko potřebovat. Sortiment lze zakoupit v různých velikostech, zvýhodněných setech. Přejete si výrobek obohatit o výšivku jména? I s tímto Vám rádi vyjdeme vstříc, stačí nás jen oslovit na uvedených kontaktech.


Návrh skříní na míru - kvalitní vestavěné skříně do bytu i rodinného domu na zakázku

Návrh skříní na míru - kvalitní vestavěné skříně do bytu i rodinného domu na zakázku

Potřebujete navrhnout řešení vnitřního prostoru skříní? Nebo potřebujete vestavné skříně do podkroví? Pavel Hilscher z Hranic ve své truhlářské dílně vyrábí kvalitní vestavěné skříně na zakázku do bytů i rodinných domů. Naše skříně na míru dokonale padnou do každého prostoru. Vestavěné skříně perfektně využijí volný prostor v místnosti a přizpůsobí se jakémukoliv interiéru v kanceláři, bytě i rodinném domě. Naše skříně jsou kvalitní a praktické. Skříně vyrábíme pro zákazníky nejen z Hranic a Přerova, ale také z Nového Jičína, Prahy a Frýdku Místku. Návrh skříní na míru a zaměření Vám zhotovíme zdarma.


Stylové obývací stěny a sestavy či sektorový nábytek do obývacích pokojů

Stylové obývací stěny a sestavy či sektorový nábytek do obývacích pokojů

Hledáte stylovou a moderní obývací stěnu podle Vašeho vkusu? Nebo hledáte vhodný sektorový nábytek do obývacích pokojů, který by odpovídal Vašim představám? V tomto případě navštivte prodejnu nábytku TPZ s.r.o ve Znojmě, kde si můžete vybrat z nepřeberného množství nábytku do obývacích pokojů. Z naší nabídky klasického, moderního i rustikálního nábytku si můžete sestavit vkusný a zároveň originální obývací pokoj. Sortiment nábytku do obývacích pokojů, který naleznete v naší prodejně nábytku zahrnuje: - obývací stěny - skříně - police - regály - komody - vitríny - konferenční a TV stolky