Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Profesionální služby v oblasti projektování, prodeje, montáže a servisu vzduchotechnických zařízení přináší spolehlivá firma bbklima99 s.r.o. se sídlem ve Znojmě. Vzduchotechnické potrubní rozvody společně s rekuperačními jednotkami, které zajišťují zpětné získávání tepla z odpadního vzduchu, instalujeme nejen do rodinných domů, nýbrž i do průmyslových a komerčních objektů. Díky vysoké kvalitě poskytovaných služeb v oblasti vzduchotechniky a klimatizace jsem obdrželi certifikát systému managementu kvality.

Sháníme modré plexisklo do interiéru klubu

Sháníme modré plexisklo do interiéru klubu

Sháníme do interieru klubu 3 pruhy modrého plexiskla (3 mm), š. 29 cm a délky 77, 5 58, 5 a 30 cm. Jste schopni nám ho dodat a za kolik? Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
20.05.2021 11:43

Platnost poptávky:
20.06.2021 11:15

Kontaktní osoba:
V. Němec

Kontaktní email:

Telefon:
+420 734 273 367

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rychlá montáž a výměna lamelových clon s plastovou lištou QM – PVC lamely ušetří Vaše náklady

Rychlá montáž a výměna lamelových clon s plastovou lištou QM – PVC lamely ušetří Vaše náklady

Vzhledem k současné situaci nárůstu cen materiálů je vhodné šetřit na každém kroku. Pomocí lamelové clony s plastovou QM lištou spoříte dvakrát! Obraťte se na společnost Portaflex s.r.o. v Ostravě, která se zaměřuje na dodávku i montáž lamelových clon s plastovou lištou QM. Nemusíte kupovat dražší kovové prvky při pořízení či při výměně plastových lamel v budoucnosti. A clona jako taková šetří Vaši kapsu – omezí vyvětrané teplo, vnikání prachu, sněhu, listí do prostor. Lehké plastové lišty QM (tj. quick mont – rychle montovatelné) jsou vhodné do výšky otvoru 2300 mm, využijete je tedy hlavně pro průchody lidí a ruční protlačování nákladů. Šedesáticentimetrové lišty se na sebe napojují jednoduchým zámkovým systémem. Úsporu krom levnějšího nosného prvku přináší i kotvení lamel. Není nutno na konce plastů instalovat žádné závěsné prvky, stačí vyvrtat otvory pro zavěšení. Montáž zvládne i laik pomocí běžného nářadí. Houževnatá lišta je vyrobena z pevného polypropylenu. Výrobní délka jednoho kusu je 600 mm, pomocí zámkového systému nastavíte libovolnou délku. Systém poskytuje překrytí lamel 0 %, 50 %, 100 % pro tloušťku plastů 2 mm.


Desky PMMA - desky z litého akrylátu s vysokou životností a odolností proti UV záření

Desky PMMA - desky z litého akrylátu s vysokou životností a odolností proti UV záření

Pokud sháníte výrobce, který se zabývá výrobou a prodejem PMMA desek neboli desek z litého akrylátu, lidově známějšího pod názvem plexisklo, pak se obraťte na Olomouckou firmu Elventa LV, s.r.o., která se touto výrobou zabývá. PMMA desky jsou vhodné nejen na zasklívání, ale mají využití také v sanitárním prostředí, potravinářském prostředí, v kokpitech letadel nebo při zastřešení teras a bazénů. Desky jsou z kvalitního a odolného materiálů, který v sobě skýtá hned několik výhod: - odolnost vůči UV záření - vysoká životnost - snadná údržba - vysoký výběr barev a jejich dlouhá stálost (nevyblednou) - výborné optické vlastnosti - použití v potravinářství (nezávadné vůči potravinám) - dlouhodobé použití do 80 stupňů, kratší při 90 stupních - minimální vnitřní pnutí PMMA desky lze vyrobit v různých tloušťkách (od 1,5 - 25 mm) a taktéž je lze vyrobit v různém odstínovém provedení (čirá, opál, kouřová, barevná). Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy, či ji kontaktuje pomocí emailové adresy.


Magnetické karty, čipové karty i plastové karty IdentCORE

Magnetické karty, čipové karty i plastové karty IdentCORE

Dělají-li šaty člověka, pak karty dělají firmu! Magnetické, čipové i plastové karty, ty všechny najdete v IdentCORE. Nepodceňujte vzhled a materiál firemních karet, i karty jsou jedním z důležitých kritérií, které můžou zákazníka přilákat a udržet jeho věrnost firmě. Platí pravidlo, že čím lepší design, tím lepší je zákazníkova pozornost a zvídavost. Využijte nejen pro vaše marketingové účely zákaznické, věrnostní, klubové, slevové a dárkové karty. Vytvořte si kartu přesně podle vašich představ u IdentCORE. Vyrábíme a potiskujeme karty přesně podle vašeho zadání. A proč spolupracovat s IdentCORE? Protože si uvědomujeme, že v dnešní době se nejvíce cení čas. Proto zboží doručujeme během velmi krátké doby. Pokud si lámete hlavu, která karta nebo design je nejvhodnější, zeptejte se nás - nabízíme odborné poradenství. Více informací naleznete na webových stránkách.


Ryze česká výroba plastových potrubních systémů bez hnití a koroze

Ryze česká výroba plastových potrubních systémů bez hnití a koroze

Naše firma Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o. Humpolec se zabývá ryze českou výrobou plastových potrubních systémů pro venkovní a domovní kanalizaci. Pokud hledáte nejlepší materiály pro potrubní systémy, kterým se účinně vyhýbá koroze a hnití, pak jste na správné adrese. Naše plastové produkty jsou certifikované a splňují ty nejnáročnější podmínky vnitřního tření. Navíc je není potřeba nějak důkladně čistit. Technologie snadného spojování bez nutnosti použití těžkých zařízení jsou trvale spolehlivé.


Plastové plynoměrové skříně pro RD i velké objekty, domovní HUP – dodávka

Plastové plynoměrové skříně pro RD i velké objekty, domovní HUP – dodávka

Hledáte spolehlivého dodavatele plastových plynoměrových skříní? Oslovte společnost DILES Company s.r.o. se sídlem v Ostravě, která se specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej materiálu pro rekonstrukce, opravy a výstavby nejen plynovodů, ale i vodovodů a kanalizací. U nás seženete plynoměrové plastové skříně pro rodinné domy i velké průmyslové objekty. Plynoměrové plastové skříně: - domovní HUP - sokly - regulátory - uzavírací armatury pro plyn - příslušenství U nás máte záruku kvalitních materiálů. Veškerý objednaný materiál Vám dovezeme kamkoliv, třeba přímo na stavbu. V případě, že potřebujete poradit nejen s výběrem vhodného materiálu, ale hledáte i nejlepší technické řešení, obraťte se na nás a my Vám v rámci konzultací rádi pomůžeme.


Recyklace pěnového polystyrenu do formy regranulátu - Remistyren

Recyklace pěnového polystyrenu do formy regranulátu - Remistyren

Společnost Remiva s.r.o. z regionu Kroměříž, působí již od roku 2005 v oblasti recyklace pěnového polystyrenu do formy regranulátu. Na moderní regranulační lince vyrábí regranulát, známý jako Remistyren. Ten se používá jako základní materiál pro vstřikování a vytlačování i pro výrobu izolačních materiálů, nebo pro výrobu nátěrových hmot. Remistyren firma vyrábí ve formě granulí velikosti 3-5mm. Dodává jej v několika barevných odstínech, standardní odstín negarantuje. Všechny dodávané granuláty jsou homogenizovány podle měrné hmotnosti materiálu,tím se docílí sjednocení barev na jeden odstín. Regranulační linka Erema - tento špičkový model umožňuje přímou granulaci plastových odpadů bez předchozího předdrcení.