Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Profesionální služby v oblasti projektování, prodeje, montáže a servisu vzduchotechnických zařízení přináší spolehlivá firma bbklima99 s.r.o. se sídlem ve Znojmě. Vzduchotechnické potrubní rozvody společně s rekuperačními jednotkami, které zajišťují zpětné získávání tepla z odpadního vzduchu, instalujeme nejen do rodinných domů, nýbrž i do průmyslových a komerčních objektů. Díky vysoké kvalitě poskytovaných služeb v oblasti vzduchotechniky a klimatizace jsem obdrželi certifikát systému managementu kvality.Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 5 dní.


Poptávám izolační materiál

Poptávám izolační materiál

Poptávám izolačni desky Isover, desky pro izolaci šikmé střechy o tloušťce 40 mm a kolik m2 je v balení?
Poptávka byla vložena dne:
04.05.2021 13:34

Platnost poptávky:
04.06.2021 06:46

Kontaktní osoba:
Oldrich Synovec

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Jičín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej kvalitních stavebních materiálů od prověřených dodavatelů za příznivé ceny

Prodej kvalitních stavebních materiálů od prověřených dodavatelů za příznivé ceny

Potřebujete stavební materiál? Záleží Vám především na kvalitě, ale uvítali by jste zboží za příznivé ceny? Veškerý sortiment stavebního materiálu, který využijete nejen při stavbě nového domu, ale i při rekonstrukci a při stavebních úprav, najdete pod jednou střechou u firmy KOBLIHA STAVITELSTVÍ s.r.o. v Hrušovanech nad Jevišovkou. Stavební materiály jsou od prověřených výrobců a za velmi příjemné ceny. Máme velký výběr kvalitního zboží, potřebného ke stavbě: - tepelná izolace - hydroizolace - ploché i šikmé střechy - hrubá stavba – zdící prvky, komíny, betonové prvky, pojiva atd. - dřevo - stavební výplně - zateplovací systémy - suchá výstavba - chemie - barvy - obklady a dlažby - pojiva - malty a omítky - elektromateriál - nářadí a nástroje - klempířské prvky - odpadní trubky - interiérové podlahy - ploty Ale potěšíme i zahrádkáře, protože u nás si mohou zakoupit substráty či zahradní příslušenství a další produkty. Máme i na výběr dekorace. Barvy a omítky Vám namícháme dle Vašeho přání. Navíc Vám i velmi rádi poradíme v oblasti technických záležitostí. Garantujeme Vám rychlou dopravu.


Izolační pásky pro plynová a vodovodní ocelová potrubí

Izolační pásky pro plynová a vodovodní ocelová potrubí

Ideální ochrana pro plynová a vodovodní ocelová potrubí? Vyzkoušejte antikorozní a mechanické ochranné izolační pásky DENSOLEN®, které naleznete mezi širokým portfoliem produktů specializované firmy MANIBS BRNO, spol. s r.o. Naše vysoce kvalitní izolační pásky a rohože zajišťují ochranu v zemi zabudovaného potrubí proti pronikání vlhkosti a mechanickému poškození. Butylkaučukové pásky jsou zpracovatelné za studena a v oblasti přesahu srůstají do hadicovitého, voděodolného a elektricky izolujícího obalu, čímž vytvářejí antikorozní ochranu potrubí. Dodávají se v různých tloušťkách, barvách a teplotní odolnosti. Navštivte naše webové stránky, kde se o izolačních páskách dozvíte více.


Nopová izolace - tvarovaná hydroizolační folie Praha – skvělé sanační a izolační vlastnosti

Nopová izolace - tvarovaná hydroizolační folie Praha – skvělé sanační a izolační vlastnosti

Hledáte materiál se skvělými izolačními vlastnostmi s využitím při sanaci zdiva, spodních staveb nebo dvoustupňové izolaci proti radonu? Společnosti Chemia System Geo s.r.o. z Prahy má pro tyto případy v nabídce nopovou izolaci. Nopová izolace je tvarovaná folie upravená vakuovým tvarováním z původních rovných vysokohustotních polyetylenových HDPE desek. Přesvědčte se o výhodách a výjimečných vlastnostech nopové izolace, pro více informací kontaktujte společnost Chemia System Geo s.r.o.


Zateplení a izolace Pardubice - kompletní izolační materiál

Zateplení a izolace Pardubice - kompletní izolační materiál

DOLUR stavebniny s.r.o. Pardubice Stavebniny Dolur jsou vhodné pro malou i velkou stavbu. Pro ty co staví nebo provádí rekonstrukci, máme skvělou nabídku stavebního a izolačního materiálu. Zateplení a izolace dělíme dle použitého materiálu: 1) pěnové a extrudované polystyreny 2) skelné a čedičové vaty 3) ostatní tepelné izolace Při zakoupení stavebního materiálu za určitých podmínek využít dopravu zdarma nebo montážní služby odborným personálem.


Montáž sádrokartonových systémů KNAUF Náchod, desky, stěny, podlahy, stropní podhledy

Montáž sádrokartonových systémů KNAUF Náchod, desky, stěny, podlahy, stropní podhledy

Představujeme Vám firmu Zdeněk Kozák s.r.o. která se zabývá prodejem produktů společnosti KNAUF. Jedná se zejména o sádrokartony, fasádní systémy, izolace a veškerý stavební materiál. Díky sádrokartonům můžete měnit interiér bytu, domu, kanceláří nebo třeba skladových prostor přesně podle toho, jak vám bude nejlépe vyhovovat. Sádrokartony se snadno montují na jakékoliv místo, mají vysokou požární odolnost, zlepší tepelné a zvukové izolační vlastnosti a nabízíme velký výběr povrchových dezénů. Dodáváme a prodáváme i potřebné tmely. Stavebniny, prodej: Sádrokartonové desky Sádrokartonové stěny Sádrokartonové stropy – podhledy Sádrokartonové podlahy Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Běloveská 391, Náchod.


Meziokenní izolační vložka z hliníkových profilů – výroba, prodej

Meziokenní izolační vložka z hliníkových profilů – výroba, prodej

Námi vyráběné meziokenní izolační vložky jsou určeny k rychlé výměně meziokenních otvorových výplní v sestavě s okny v panelové výstavbě. Prodáváme izolační vložky splňují veškeré izolační, protipožární a statické normy: - plní funkci požárně dělící konstrukce - požární odolnost 75 minut bez porušení - tepelně izolačními vlastnostmi splňuje požadavek normy (U = 0,30 W/m²K) - profily meziokenních izolačních vložek jsou přizpůsobeny na statické zatížení A2a. Konstrukce meziokenních izolačních vložek je rámová z Al profilů - vzájemně spojeny pomocí hliníkových úchytů a nýtu.