Komponenty a příslušenství k zábradlí z nerezu i masivu v e-shopu

Anděl CZ, s.r.o.

Komponenty a příslušenství k zábradlí z nerezu i masivu v e-shopu

Anděl CZ je e-shop s veškerými komponenty a příslušenstvím k zábradlí. Pohodlně si u nás vyberete sloupky zábradlí dřevěné i nerezové, výplně do zábradlí, madla, držáky skla a výplní, šprušle, trubky, příslušenství a spojovací materiál ke smontování zábradlí.Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 10 dní.


Príprava a dodávka stravy

Príprava a dodávka stravy

Predmetom zákazky je príprava a dodávka stravy do zariadení Sociálnych služieb mesta Trenčín, m.r.o.:

a) Zariadenie pre seniorov, Lavičková ul. 10, 911 01 Trenčín
b) Zariadenie opatrovateľskej služby, Piaristická ul. 42, 911 01 Trenčín (prízemie, 1. poschodie, 4. poschodie, 5. poschodie)

Predmetom zákazky je príprava a dodávka stravy pripravená dodávateľom v priestoroch dodávateľa. Verejný obstarávateľ za účelom prípravy stravy (čo je predmetom tejto zákazky) nedisponuje a ani neposkytuje svoje priestory.

Výdaj stravy v jednotlivých zariadeniach Sociálnych služieb mesta Trenčín zabezpečí verejný obstarávateľ.

Stravnou jednotkou sa na tieto účely rozumie strava pozostávajúca zo samostatných jedál:
a) raňajok,
b) desiaty,
c) obedu (polievka a hlavné jedlo)
d) olovrantu,
e) večere
f) druhej večere (v prípade diabetického druhu stravy).

Strava poskytovaná v rámci stravných jednotiek alebo ako samostatné jedlo v zmysle písm. a) až f) sa delí na tieto druhy:
racionálna strava
diabetická strava
šetriaca strava
kašovitá strava
diabetická - kašovitá strava
bezlepková strava
Veřejná zakázka vložena:
03.05.2021 09:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Sociálne služby mesta Trenčín, mestská rozpočtová organizácia

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
28.05.2021 10:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Sociálne služby mesta Trenčín, mestská rozpočtová organizácia

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55523000-2
Služby hromadného stravovania pre iné podniky alebo iné inštitúcie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hroznový džem, mouka a olej z hroznových jader - nakupujte přes e-shop

Hroznový džem, mouka a olej z hroznových jader - nakupujte přes e-shop

Hledáte e-shop, kde pořídíte 100% přírodní produkty z hroznů, jako je hroznová mouka, džem z hroznů nebo za studena lisovaný olej z hroznových jader? Pak nakupujte na e-shopu Vinařství Sýkora, kde najdete 100% přírodní sekundární produkty z hroznů. Vyzkoušet můžete naši lahodnou bílou nebo červenou hroznovou marmeládu s výraznou chutí. Na našem e-shopu pořídíte i hroznovou bezlepkovou a bezlaktózovou mouku, která obsahuje vysoké množství vlákniny a také je bohatá na antioxidanty. Výborný je také za studena lisovaný olej z hroznových jader, který je také bohatý na antioxodanty, flavonoidy, betakaroten a vitamíny E a C. Je vhodný pro použití v kuchyni, ale také na masáže a do koupelí.


Česká klasická kuchyně - rozvoz a dovoz jídel, obědů

Česká klasická kuchyně - rozvoz a dovoz jídel, obědů

Každý den vám zajistíme chutné, teplé jídlo za rozumnou cenu. Pokud se Vám nechce přes týden vařit a a máte rádi zdravou a klasickou českou kuchyni, pak se obraťte naší společnost Mikeš a spol s.r.o.. Nově jsme zrekonstruovali naší jídelnu v Opavě a nabízíme rozvoz jídla a obědů až k Vám domů nebo do firmy v okolí Opavy. Preferujeme zdravou výživu a nabízíme racionální stravu v rámci denního menu. Specializujeme se také na výrobu chutných obložených baget a následně jejích rozvoz. Jako dárek pro Vaše blízké nabízíme dárkové poukazy v jakékoliv hodnotě. Na stránkách společnosti naleznete aktuální jídelníček se seznamem potravinových alergenů. Přejeme Vám dobrou chuť... A těšíme se na Vaši návštěvu.


Domácí nakládaná zelenina z vlastnoručně vypěstované úrody

Domácí nakládaná zelenina z vlastnoručně vypěstované úrody

Máte rádi nakládanou zeleninu? Hledáte prodejnu zeleniny, která prodává domácí nakládanou zeleninu? Pak navštivte prodejnu Zelenina Kupařovice. V naší prodejně si můžete vybrat z několika druhů směsí domácí nakládané zeleniny. Tyto zeleninové směsi jsou naloženy v nálevy nebo ve vlastní šťávě. Pro výrobu nakládané zeleniny jsme použili pouze úrodu z našich vlastních polí, kterou jsme vlastnoručně vypěstovali – například mrkev, celer, paprika, květák, kozí rohy, petržel a další.


Zdravá povidla - kvalitní, přírodní produkt, s výraznou chutí švestek

Zdravá povidla - kvalitní, přírodní produkt, s výraznou chutí švestek

Pokud používáte často švestková povidla při pečení či vaření, jistě Vás potěší, že můžete objednat kvalitní, zdravá povidla, 100% přírodní produkt přímo od výrobce - rodinné firmy Švestková povidla Jiří Netopil, z regionu Zlínský kraj. Výrazná chuť švestek i přirozené vlastnosti jsou zachovány i po tepelném zpracování, není nutné doslazování přidaným cukrem, nepoužíváme konzervanty. Díky kvalitě povidel jsme se stali vítězem D-Testu 03/2016 v odpovídající kategorii a získali jsme značku Regionální potravina. Provozovnu najdete v obci Pravčice, nedaleko Kroměříže.


Dodavatel, výrobce švestkových povidel - vítěz D-testu

Dodavatel, výrobce švestkových povidel - vítěz D-testu

Pokud hledáte dodavatele švestkových povidel, oslovte výrobce švestkových povidel, firmu Jiří Netopil z Pravčic. Jde o přírodní povidla, která se stala vítězem D-testu ve své kategorii a také získala značku Regionální potravina. Kvalita povidel je dána odrůdou švestek, ze kterých se vyrábí - mají vysoký obsah cukru, proto není nutné doslazování přidaným cukrem a nepoužíváme ani konzervanty. 100% přírodní produkt. Dodáváme balení povidel v různé velikosti: - 750g, 400, 250g - dárkové sady, výhodná balení. Sídlo firmy: - Pravčice u Kroměříže - Zlínský kraj.


Český výrobce sterilizované zeleniny, směsí a salátu

Český výrobce sterilizované zeleniny, směsí a salátu

Chutná Vám sterilizovaná zelenina? Kupujte tedy ty nejkvalitnější produkty, a to od rodinné firmy BAHAK s.r.o., která sídlí v Králově Dvoře. Specializujeme se na výrobu a distribuci sterilizované zeleniny a zeleninových salátů. Naše portfolio produktů je velmi široké s použitím jako přílohy či přísady do jídel. Nabízíme okurky, papričky, fazole, hrách, kukuřice, červenou řepu, cibulky, celer či zelí. Milovníci sterilizovaných salátů a směsí si taky přijdou na své, mohou si zakout salát grilovací, pikantní zbojnický i staročeský a mnoho dalšího. Tak neváhejte a nakupujte ty nejlepší potraviny značky BAHAK. Naše produkty si můžete zakoupit v obchodních sítí i nezávislých maloobchodech v ČR a na Slovensku.