Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 8 dní.


Poptávám olej Castrol Power 4T 10W30

Poptávám olej Castrol Power 4T 10W30

Poptavám 1l olej Castrol Power 4T 10W30.
Poptávka byla vložena dne:
03.05.2021 09:35

Platnost poptávky:
03.06.2021 08:36

Kontaktní osoba:
Vaclav Pícha

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Oleje, filtry, maziva - prodej a eshop

Oleje, filtry, maziva - prodej a eshop

Na prodej olejů, filtrů a maziv, především pro pracovní stroje, zemědělskou, lesnickou a manipulační techniku je tady firma ADAMEC – ADRO s.r.o., která poskytuje kvalitní služby v tomto oboru. Specializujeme se na prodej a internetový obchod s oleji prvotřídní kvality od spolehlivých výrobců Shell, Mogul a Paramo. Vybírat si můžete z těchto olejů: - hydraulické - kompresorové - pro benzínové a malé naftové motory - převodové - pro automatické převodovky - pro vakuová čerpadla - pro lodě a zahradní techniku - vazelíny - kapaliny a autokosmetika. Naše kvalitní a osvědčené oleje jsou vhodné i pro moderní motocykly, automobily, motorové pily, křovinořezy, vyžínače a zemědělskou mechanizaci. V bohaté nabídce e-shopu naleznete také různé druhy filtrů, které zabrání pronikání nečistotám, usazeninám, prachu, pylu a nežádoucím částicím. Vyberte si filtr, který potřebujete: - olejový - vzduchový - palivový - chladicí kapaliny - plynový - vodní - odlučovače - separátory.


Prodej olejů pro zemědělskou techniku - Shell, Paramo a Mogul

Prodej olejů pro zemědělskou techniku - Shell, Paramo a Mogul

Sháníte-li v Brně prodejce olejů značek Shell, Mogul či Paramo pro zemědělskou techniku, pak se zastavte za námi! Naše společnost se zabývá prodejem motorových olejů a maziv. Najdete u nás výrobky značek Shell, Castrol, Paramo, Mogul, OMV, Esso, Fuchs ad. Vysoce výkonné hydraulické oleje jsou vhodné pro zemědělskou techniku. V nabídce máme také syntetické, polosyntetické, převodové, průmyslové, separační, minerální i rozlévané oleje a mnoho dalších. Kompletní nabídku našich produktů naleznete na našich www.


Oleje pro stavební a zemědělské stroje,  průmyslové oleje a maziva

Oleje pro stavební a zemědělské stroje, průmyslové oleje a maziva

Potřebuje speciální olej pro vaše stavební či zemědělské stroje? Pak se podívejte k nám do e-shopu, kde si jistě ten správný olej vyberete! V našem sortimentu naleznete oleje pro stavební a zemědělské stroje, traktorbagry JCB, Komatsu, FORD, NEW HOLLAND, JOHN DEERE JDM, LANDINI, KUBOTA, CASE, hydraulické oleje 10W, - olej OMV construct TO-4 SAE 10W, univerzální oleje pro převodovku, hydrauliku a mokré brzdy OMV Austromatic LVX 10W30 nebo Shell Spirax S4TXM 10W30 (dříve DOnax TD 10W30). Kompletní nabídku olejů najdete na našich www.


Prodej průmyslových, plastických maziv a motorových olejů

Prodej průmyslových, plastických maziv a motorových olejů

Sháníte-li na Brněnsku prodejce vysoce kvalitních motorových olejů a maziv a mít na výběr z různých značek, pak neváhejte a podívejte se k nám do e-shopu. Veškeré produkty jsou v originálním balení. U nás je zakoupíte o polovinu levněji než na čerpacích stanicích. Motorové oleje zajistíme jak maloodběratelům tak i autodopravcům, průmyslovým podnikům i zemědělským strojům. Prodáváme i rozlévané oleje a při objednávce nad 1000,- nehradíte poštovné. Proto neváhejte podívejte se do našeho e-shopu, kde najdete naši kompletní nabídku našeho sortimentu včetně informací k produktům.


Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů

Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů

Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů zajišťuje firma LOŽISKA VILÍM spol.s.r.o. se sídlem v Olomouci. Nabízíme nadstandardní služby, vysokou kvalitu a příznivé ceny. Poskytujeme komplexní služby v oblasti prodeje ložisek, gufer a dalších strojírenských komponent ve všech kvalitativních skupinách a cenových úrovních. Jsme autorizovaným distributorem ložisek značky SKF a k dostání jsou i tuzemská ložiska ZKL. Jsme zavedená kamenná prodejna a specializovaný eshop na technický sortiment. Ložiska valivá a kluzná, gufera, simeringy, řemeny a řemenice, řetězy a řetězová kola, těsnění, mazací oleje a další sortiment můžete koupit v Olomouci, Prostějově i Přerově.


Tribotechnický servis a poradenství - správný výběr a aplikace olejů, maziv

Tribotechnický servis a poradenství - správný výběr a aplikace olejů, maziv

Naše společnost se zabývá tribotechnickým poradenstvím a servisem. Pomůžeme vám s výběrem správného oleje či maziva pro strojní zařízení. Poradíme Vám, jak správně aplikovat maziva či olej, aby byla prodloužena životnost Vašeho strojního zařízení a došlo k optimálnímu využití stroje. Z odebraného maziva, které cirkuluje ve strojním zařízení, je možné pomocí tribodiagnostiky zjistit, v jakém stavu se daný stroj nachází. Díky aplikaci vhodného oleje a jeho udržení v čistém stavu lze dosáhnout snížení poruchovosti, snížení nákladů na údržbu a dokonce i ke snížení spotřeby energie.