Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 4 dny.


Poptávám plastové karty

Poptávám plastové karty

Poptávám 20 plastových PVC karet s potiskem.V návrhu zasílám 10 obrázků od každého by byly 2 kusy. Na kolik by vyšlo se zadní stranou černou.
Poptávka byla vložena dne:
03.05.2021 09:31

Platnost poptávky:
03.06.2021 08:37

Kontaktní osoba:
Jaroslav Bartoš

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-Východ

Obrázek:
Poptávám plastové karty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Protiskluzové, voděodolné pásky Vám zajistí bezpečnost na schodech, dlažbě a dalších místech

Protiskluzové, voděodolné pásky Vám zajistí bezpečnost na schodech, dlažbě a dalších místech

Rádi by jste zvýšili bezpečnost na pracovišti? Máte příliš kluzké schody? Chcete zabránit uklouznutí na dlažbě a předejít zranění? S tím Vám pomohou protiskluzové pásky. Vybírejte z více než 80 produktů online na e-shopu společnosti FLOMAT s.r.o. Protiskluzové pásky mohou být voděodolné, vyrobené z korundu či průhledné plastové, podlahové i fotoluminisenční a fluorescenční. Dostupné jsou v různých barevných variantách, černé, černo-žluté, modré či různobarevné. Využít je lze na podlahu, schody, žebříky, nájezdové rampy či dlažbu. Vybírat můžete i dle toho, kde pásku potřebujete použít, buď do průmyslového prašného prostředí, na chodníky, jako klasickou ochranu proti uklouznutí v náročném prostředí, ať už v interiéru či exteriéru. Prodáváme v různých rozměrech. Objednat lze i čtvercové pásky určené na dlažbu. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.


Výroba plastových výlisků - od návrhu přes konstrukci až po vstřikování plastů

Výroba plastových výlisků - od návrhu přes konstrukci až po vstřikování plastů

Kompletní a kvalitní služby při výrobě plastových výlisků poskytuje na Jižní Moravě firma INCOT se sídlem v Podivíně. V oblasti vstřikování plastů jsme schopni nabídnout komplexní služby, od konstrukce vstřikovacích forem, přes jejich výrobu v nástrojárně, až po samotné vstřikování plastových výlisků. Sériová o malosériová výroba plastových výlisků: - návrhy výlisků, zhotovení počítačového 3D modelu - konstrukce formy ve 2D i ve 3D programu - výroba forem - vstřikování plastů - montáž a kompletace výrobků - zajištění konstrukce a výroba forem - vstřikovací lisy do uzavírací síly 4000 kN - plastové výlisky ze všech běžných materiálů (termoplastů) - výroba vstřikovacích forem - potisk výrobků sítotiskem popřípadě tampoprintem. Jsme spolehlivým partnerem v oblasti zpracování termoplastů.


Výroba, prodej regranulátu, remistyrenu, technické plastové drtě

Výroba, prodej regranulátu, remistyrenu, technické plastové drtě

Společnost Remiva Chropyně z okresu Kroměříž, se zabývá recyklací plastových technologických odpadů do formy regranulátu, technické plastové drtě. Výroba regranulátu probíhá na nejmodernější regranulační lince. Regranulát-Remistyren je vyráběn v několika barevných odstínech, ve formě granulí o velikosti 3-5mm. Je vhodný jako základní materiál pro vstřikování, nebo vytlačování, dále pro výrobu izolačních materiálů jako fasádní desky. Regranuláty: -HDPE - vstřikovací, vytlačovací, vyfukovací -LDPE - vytlačovací, vyfukovací na folie -PC/ABS vstřikovací -PP vstřikovací, vytlačovací -HIPS vstřikovací, vytlačovací -ABS vstřikovací -GPPS vstřikovací. Technické plastové drtě: -PC, PMMA, ABS, POM, POM/GF, PVC okenní drť, SAN, ASA, CBS, PA6, PA6/GFPA6,6 ,PA6,6/GF. Drtě lze dodat ve velikosti 4-20mm.


Ruční kontaktní laminace u tvarově složitých kompozitních výrobků

Ruční kontaktní laminace u tvarově složitých kompozitních výrobků

Ve spoločnosti COMPACT - Radomír Trecha máme bohaté zkušenosti s ručně laminovanými kompozitními výrobky. Tuto metodu nejčastěji používáme při malosériové či kusové výrobě tvarově složitých kompozitních výrobků. Výhodou ruční kontaktní laminace je zaručení tloušťky u tvarově složitých výrobků, dále je předností jednoduchost vytvoření formy a s tím související nízká pořizovací cena formy. časová náročnost výroby. Výroba dílu je realizována klasickou metodu ručního kladení. Po vytření či vystříkání formy gelcoatem a jeho částečném vytvrzení se kladou jednotlivé vrstvy sklorohože, které jsou postupně prosycovány pryskyřicí (matricí). Pryskyřice se nanáší válečkem. Dále se vrstvy vypracují a vytlačují se případné nerovnosti. Na závěr se nechá díl ve formě vytvrdnout.


Výroba plastových krytek Ústí nad Labem, plastové trubičky, krytky ploché, krytky válcové, standard

Výroba plastových krytek Ústí nad Labem, plastové trubičky, krytky ploché, krytky válcové, standard

Představujeme Vám firmu Vinyl - Flex, s.r.o. Ústí nad Labem, která se zabývá výrobou a prodejem ochranných plastových krytek VINYL-FLEX® v České Republice. Díky nové technologii dokážeme splnit Vaše požadavky za nejlepší cenu. Výroba, prodej, export: Pružné ochranné kytky VÁLCOVÉ Pružné ochranné krytky PLOCHÉ Pružné ochranné krytky JÖKL Pružné ochranné KRYTKY S KRČKEM pružné ochranné KRYTKY S OČKEM Pružné ochranné krytky SPECIÁLNÍ – NESTANDARDNÍ Potřebujete vyrobit jakýkoliv prototyp ochranných plastových krytek? Nebo potřebujete průhledné trubičky? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Petrovická 4, Ústí nad Labem.


Terasové desky a dlažby Lázně Bohdaneč, podlaha na balkonech, kolem bazénů, restauracích, molech

Terasové desky a dlažby Lázně Bohdaneč, podlaha na balkonech, kolem bazénů, restauracích, molech

Představujeme Vám firmu Transform, a.s. Lázně Bohdaneč, která se zabývá zpracováním - recyklací plastových odpadů z komunálních a průmyslových zdrojů. Hlavním stěžejním nově vzniklým materiálem je TRAPLAST. Nabízíme rýhovanou terasovou desku z materiálu Traplast a dále pak terasovou dlažbu s dezénem. Jedná se o kvalitní plastové výrobky, které perfektně odolají případné hnilobě a tak se o ně nemusíte soustavně starat. Pokládka je doslova jen pokládka, nic se nelepí, nevrtá ani nešroubuje kromě krajní řady, která musí být zajištěna proti pohybu. Pokud Vás naše plastové produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Lužci 659, Lázně Bohdaneč.