Grafické práce, výroba a distribuce periodika Plzeňský kraj 2021 - 2023

Grafické práce, výroba a distribuce periodika Plzeňský kraj 2021 - 2023

Předmětem této veřejné zakázky je poskytování služeb, které spočívají v grafických pracích, výrobě a distribuci periodika Plzeňský kraj pro zadavatele. Účelem veřejné zakázky je informovat veřejnost o činnosti zadavatele a fungování kraje. Za poskytnuté služby zaplatí zadavatel vybranému dodavateli odměnu v souladu s nabídkou a uzavřenou Smlouvou o dílo.
Veřejná zakázka vložena:
30.04.2021 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Plzeňský kraj

Originální záznam:

Okres:
Plzeň-město

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
28.05.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
10 660 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Plzeňský kraj

Zadavatel IČ:
70890366

Zadavatel ulice:
Škroupova 18, 306 13 Plzeň

Zadavatel PSČ:
306 13

Zadavatel obec:
Plzeň

Kontaktní osoba:
Mgr. Richard Volín

Zadavatel telefon:
+420 777 357 966

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.plzensky-kraj.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79823000-9
Služby v oblasti tisku a jeho doručování

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Diplomové, bakalářské práce za akční ceny - tisk, vazba

Diplomové, bakalářské práce za akční ceny - tisk, vazba

Vážení zákazníci, v dubnu a v květnu využijte akční ceny na tisk a vazbu diplomových nebo bakalářských prací u společnosti Tiskárna Kleinwächter holding s.r.o. Frýdek-Místek. Příznivé ceny, rychlost, kvalitní provedení a přístup velkoformátového oddělení. Kontaktujte nás přímo na tel. 558 637 285, 734 442 260, email: velkoformat@tiskarnaklein.cz Budeme rádi, když si vytisknete a svážete diplomku a bakalářku právě u nás. Jako poděkování máme pro Vás milé překvapení. Těšíme se na Vás!


Nejlevnější tisk firemních materiálů, katalogů, vizitek, letáků, knih

Nejlevnější tisk firemních materiálů, katalogů, vizitek, letáků, knih

Firmy i jednotlivci z regionu Holešov, Kroměříž mohou své požadavky na tisk vizitek, katalogů, knih, plakátů, letáků a firemních materiálů směrovat na Tiskárnu KODIAK print, která patří mezi nejlevnější dodavatele. Moderní vybavení tiskárny je zárukou vysoké úrovně polygrafických služeb a kvality výrobků. K dispozici má prvotřídní tiskové stroje i knihařské stroje pro zpracování tiskovin. Poradí si i s nadstandardními požadavky, pokud jde o netradiční zpracování či speciální materiály. Používané tiskové technologie: - archový ofsetový tisk - velkoplošný digitální tisk. Polygrafické výrobky: - letáky, plakáty i velkoplošné, formuláře, dopisní papíry, doklady - katalogy, kalendáře, brožury - knihy a časopisy formátu A5 až B4 - mapy do formátu A2 - pohlednice A6, panoramatické pohlednice a leporela - vizitky, etikety, visačky, samolepky - krabičky, lepené bloky, obaly - vysekávané obálky.


Specializovaný časopis A-Z ELEKTRO – novinky z elektro, energetiky

Specializovaný časopis A-Z ELEKTRO – novinky z elektro, energetiky

Zajímáte se o vědu a výzkum v oblasti elektro? Chcete se dozvědět něco víc z oboru automatizace, elektroinstalací, energetiky či techniky? To vše a ještě mnohem víc najdete v odborném časopise A-Z ELEKTRO, který každé dva měsíce vydává společnost GIVERSDON s.r.o. Náš specializovaný časopis přináší řadu odborných článků, které osloví profesionály v oboru i elektro nadšence. Ve dvouměsíčních intervalech Vám dodáme dávku novinek z vědy a techniky. Můžete se dozvědět co je nového v oblasti automatizace a robotizace, energetiky a alternativních zdrojů elektrické energie, software, osvětlení i kabelů. Pokud Vás náš časopis láká můžete si na našich internetových stránkách objednat roční předplatné za zvýhodněnou cenu. V časopise A-Z ELEKTRO si můžete také zaplatit inzerci a reklamu na Vámi poskytované služby či produkty v oblasti elektro.


Zveřejněte svůj inzerát v inzertních novinách ORIN

Zveřejněte svůj inzerát v inzertních novinách ORIN

Inzertní noviny ORIN Řádková inzerce ORIN ze které se dozvíte co právě potřebujete. Inzertní noviny pro Rychnov, Náchod, Ústí nad Orlicí a přilehlé oblasti. Inzertní noviny ORIN patří do každé domácnosti. Přehledná řádková forma inzerátů umožňuje snadnou orientaci ve všech rubrikách. Inzertní noviny distribujeme ZDARMA do všech domácností a firem v nákladu 90.100 ks s potenciálem oslovit až 120.000 unikátních poštovních schránek.    Inzertní noviny ORIN osloví účinnou reklamu domácnosti v okresech Rychnov nad Kněžnou, Náchod, Ústí nad Orlicí a přilehlé oblasti okresů Svitavy (Litomyšl), Pardubice (Holice), Hradec Králové (Třebechovice). Inzertní noviny Orin jsou dále distribuovány do firem v Hradci Králové, Svitavách, Moravské Třebové a Poličce.


Regionální zpravodajství z Opavska - Týdeník Region

Regionální zpravodajství z Opavska - Týdeník Region

Dovolujeme si Vám nabídnout vydání týdeníku REGION OPAVSKO, který vychází každý týden s programem TV POHODA. Jedná se o zpravodajský týdeník přinášející aktuality z oblasti: - Politiky - Společnosti - Ekonomiky - Kultury - Sportu. Podívejte se na zajímavé akce v kultuře, tipy na volný čas, televizní program, unikátní horoskop Prajzáka a jeho krimi zpravodajství, fotografie nedávno zesnulých či čerstvě narozených. REGION OPAVSKO zaujme každého, protože: - je dominantní tiskovinou na trhu během krátké doby - má 15 000 kusů výtisků týdně - je jednička na mediálním trhu - zaměření novin je lákavé pro všechny věkové i sociální skupiny obyvatel - efekt inzerce je dlouhodobý - nabízí různé formy inzerce - PR články, oborové přílohy, plošné inzerce. Nezapomeňte si koupit jediný samostatný regionální týdeník REGION OPAVSKO! Koupí REGIONU OPAVSKO podpoříte Charitu Opava. REGION OPAVSKO vychází vždy v pondělí odpoledne, kdy je pomocí kolportérů prodávám v ulicích Opavy. Od úterního rána je k dispozici na stáncích PNS a dalších prodejních místech v celém okrese Opava. Příjemné čtení Vám přeje Vaše redakce REGIONu OPAVSKO


Potisk reklamních a dárkových předmětů různými technologiemi

Potisk reklamních a dárkových předmětů různými technologiemi

Nejvhodnější technologii potisku Vašich reklamních a dárkových předmětů Vám doporučí a provedou ve společnosti PRINTEK – ing. Petr Nachtman z Prahy. Nabízíme v závislosti na materiálu reklamního nebo dárkového předmětu plochý nebo rotační sítotisk, ražbu, výšivky na textil, technologii laserového krytí, transferový tisk nebo digitální UV tisk, sublimační tisk vhodný pro světlý textil s umělým vláknem i řezanou grafiku. Společnost PRINTEK – ing. Petr Nachtman Vám zařídí potisk reklamních dárkových předmětů rychle a kvalitně.