Plastové obalové materiály, pytle, hadice, fólie, sáčky HDPE, LDPE

CENTROPLAST, s.r.o.

Plastové obalové materiály, pytle, hadice, fólie, sáčky HDPE, LDPE

Přes tisíc druhů plastových výrobků, plastové pytle, sáčky, hadice, fólie LDPE, HDPE, smrštitelné, hydroizolační, stretch, tvoří stěžejní výrobní program specializované společnosti CENTROPLAST, s.r.o. ze Zlínského kraje.Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 5 dní.


Poptávám zastřešení bazénu

Poptávám zastřešení bazénu

Poptávám zaslání nabídky zastřešení pro bazén 3x4m šířka bazénu je 298cm .Děkuji za nabídku.Stuchlík
Poptávka byla vložena dne:
29.04.2021 09:44

Platnost poptávky:
29.05.2021 08:58

Kontaktní osoba:
Petr Stuchlík

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Jičín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba, prodej regranulátu, remistyrenu, technické plastové drtě

Výroba, prodej regranulátu, remistyrenu, technické plastové drtě

Společnost Remiva Chropyně z okresu Kroměříž, se zabývá recyklací plastových technologických odpadů do formy regranulátu, technické plastové drtě. Výroba regranulátu probíhá na nejmodernější regranulační lince. Regranulát-Remistyren je vyráběn v několika barevných odstínech, ve formě granulí o velikosti 3-5mm. Je vhodný jako základní materiál pro vstřikování, nebo vytlačování, dále pro výrobu izolačních materiálů jako fasádní desky. Regranuláty: -HDPE - vstřikovací, vytlačovací, vyfukovací -LDPE - vytlačovací, vyfukovací na folie -PC/ABS vstřikovací -PP vstřikovací, vytlačovací -HIPS vstřikovací, vytlačovací -ABS vstřikovací -GPPS vstřikovací. Technické plastové drtě: -PC, PMMA, ABS, POM, POM/GF, PVC okenní drť, SAN, ASA, CBS, PA6, PA6/GFPA6,6 ,PA6,6/GF. Drtě lze dodat ve velikosti 4-20mm.


Prodej zatravňovacích rohoží a dlažeb, které mohou být plastové, zátěžové či gumové

Prodej zatravňovacích rohoží a dlažeb, které mohou být plastové, zátěžové či gumové

Máte na zahradě příjezdovou cestu, kterou by jste chtěli mít zatravněnou a přesto zpevněnou, aby se auto nepropadalo do bláta? Potřebujete zpevnit zahradní plochu a přesto si užívat jemný trávník. Navštivte eshop společnosti FLOMAT s.r.o. se sídlem v Ostravě, kde najdete zatravňovací rohože a dlažby. Zatravňovací rohože a dlažby, které jsou buď plastové, betonové nebo gumové. Zátěžové zatravňovací rohože či betonové tvárnice se používají pro zpevnění plochy, které slouží pro parkování či jako příjezdová cesta. Také máme k prodeji štěrkové rohože pro pochozí či pojezdové štěrkové cesty. Rohože jsou dodávány v rolích různé šířky a v různých možnostech zatížení. Pokládka je rychlá a jednoduchá. V sortimentu najdete i vhodné obrubníky a veškeré potřebné doplňky. Zatravňovací rohože u nás zakoupíte za rozumné ceny, s možností osobního vyzvednutí na pobočkách po celé ČR.


Neviditelný zahradní obrubník - vysoce odolný a jednoduše tvarovatelný

Neviditelný zahradní obrubník - vysoce odolný a jednoduše tvarovatelný

Neviditelný zahradní obrubník je ideálním řešením - plní všechny funkce klasického obrubníku, ale téměř není vidět. Rádi byste měli na zahradě oddělené různé plochy, například záhon od chodníku, ale nechcete kazit její ráz nevzhledným obrubníkem? Pak se obraťte na ABC service, obchodní společnost s.r.o., která dodává neviditelné obrubníky. Pokud je správně namontován, je z neviditelného zahradního obrubníku vidět pouze jeho 5 mm široká horní hrana. Neviditelný obrubník je jednoduše tvarovatelný, a lze jej libovolně ohýbat do oblouků a tvarovat tak vnitřní i vnější zatáčky. Zanedbatelný není ani rozdíl v ceně - oproti klasickému betonovému obrubníku ušetříte instalací neviditelného obrubníku přibližně 57 % na ceně materiálu a 84 % pracovního času. Kotvení neviditelného zahradního obrubníku je velmi jednoduché, a to za pomocí hřebů. Pevné spojení zámkem vytváří kompaktní nekonečný pás bez mezer. Naše neviditelné zahradní obrubníky jsou vysoce odolné, spolehlivé a použít je lze pro všechny typy povrchů, s možností uložení zahradní elektroinstalace nebo vodoinstalace přímo do obrubníku. V případě potřeby je možná jednoduchá demontáže a opětovné použití v jakémkoliv tvaru. Výhody neviditelného zahradního obrubníku: - snadná a rychlá montáž - nízké náklady - odolnost - neviditelný obrubník nenaruší ráz zahrady - umožní sekání trávníku až k okraji oddělené plochy - použití pro všechny druhy povrchů - funkční a estetický - tento zahradní obrubník je snadno tvarovatelný - jednoduchá demontáž a možnost jej znovu použít v libovolném tvaru - pevné spojení zámkem vytváří kompaktní nekonečný pás bez mezer


Terasové desky a dlažby Lázně Bohdaneč, podlaha na balkonech, kolem bazénů, restauracích, molech

Terasové desky a dlažby Lázně Bohdaneč, podlaha na balkonech, kolem bazénů, restauracích, molech

Představujeme Vám firmu Transform, a.s. Lázně Bohdaneč, která se zabývá zpracováním - recyklací plastových odpadů z komunálních a průmyslových zdrojů. Hlavním stěžejním nově vzniklým materiálem je TRAPLAST. Nabízíme rýhovanou terasovou desku z materiálu Traplast a dále pak terasovou dlažbu s dezénem. Jedná se o kvalitní plastové výrobky, které perfektně odolají případné hnilobě a tak se o ně nemusíte soustavně starat. Pokládka je doslova jen pokládka, nic se nelepí, nevrtá ani nešroubuje kromě krajní řady, která musí být zajištěna proti pohybu. Pokud Vás naše plastové produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Lužci 659, Lázně Bohdaneč.


Vinylové schody v moderním designu – dekor dřeva a kamene, prodej na e-shopu

Vinylové schody v moderním designu – dekor dřeva a kamene, prodej na e-shopu

Řešíte nové schodiště a máte v oblibě moderní design? Dodávku a montáž vinylových schodů zajišťuje firma Bukoma group s.r.o. z okresu Vyškov. Veškeré potřebné dílce a komponenty (stupnice, ohyby) pořídíte za výhodné ceny na e-shopu. Vinylové schody vynikají jednoduchou údržbou a odolností. Přejete si sjednotit design interiéru? Na přání Vám vyrobíme schodnice ve stejném dekoru (dřeva i kamene) jako podlahu. Rádi se postaráme o kompletní montáž i zapravení hran schodnic podle požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni Vám se vším pomoci. S námi vyřešíte schodiště jednoduše.


Výrobce inovativních umělohmotných uzavíratelných systémů

Výrobce inovativních umělohmotných uzavíratelných systémů

Pohybujete se ve farmaceutickém průmyslu? Jste výrobce kosmetických produktů? Vlastníte potravinářskou firmu? Vyrábíte přípravky pro domácnost? Chcete mít toho nejlepšího dodavatele umělohmotných uzávěrů? Pokud ano, my v Aptar Čkyně jsme jedničkou v balírenském průmyslu a přední výrobce inovativního uzávěrového řešení. Naše výrobky ulehčují každodenně lidem život a usnadňují používání běžných denních potřeb. Vyrábíme uzávěry pro finální balení produktů. V našem sortimentu naleznete širokou nabídku balících systémů. Dodáváme aplikátory, rozprašovače, uzávěry, pumpičky, dávkovače, inhalátory, obaly rtěnek, sprejové uzávěry, tlakové uzávěry, pítka, potravinové uzávěry a mnoho dalších. Dbáme na bezpečnost, efektivitu a praktičnost. Naše výrobky splňují veškeré normy a dbají na požadavky zákazníka. Navštivte naše internetové stránky, nebo sociální sítě. Jsme dostupní na LinkedIn, Instagramu, Facebooku, Twitteru nebo kanálu YouTube. Pokud nás chcete navštívit osobně, přijeďte do Čkyně 299, kde sídlí jedna z našich světových poboček.