Poptávám renovaci hrobu

Poptávám renovaci hrobu

Poptávám renovaci hrobu.

PŘEBROUŠENÍ RÁMU - TERASO + RENOVACE DESKY (MRAMOR + DODĚLAT ČÁSTEČNÉ ZAKRYTÍ HROBU).
JE TO V OPAVĚ - HL, HŘBITOV.
Poptávka byla vložena dne:
28.04.2021 09:46

Platnost poptávky:
28.05.2021 09:18

Kontaktní osoba:
ERICH HALFAR

Kontaktní email:

Telefon:
+420 604 237 016

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kamenné kuchyňské desky dodají vaší kuchyní luxus a eleganci

Kamenné kuchyňské desky dodají vaší kuchyní luxus a eleganci

Kamenné kuchyňské desky jsou nadčasová investice - nejen, že jsou velmi hygienické, oděruvzdorné a tepelné odolné, ale také dokážou dodat vaší kuchyni eleganci a luxus. Kamenictví Karel Otruba vám vyrobí kamenné pracovní desky do kuchyní na míru. Své výrobky zajistí především pro okolí Olomouce a Prostějova. Kamenné kuchyňské desky na míru - výhody: - vysoká odolnost proti otěru (velmi hygienické) - odolné proti poškrábání - tepelně odolné - jednoduchá a rychlá údržba. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací - zajistíme bezplatnou konzultaci, zaměření i zpracování rozpočtu. Na naše kamenné výrobky garantujeme 6 let záruku.


Stavební kamenné a interiérové prvky ze žuly, pískovce, mramoru - výroba pro stavebnictví

Stavební kamenné a interiérové prvky ze žuly, pískovce, mramoru - výroba pro stavebnictví

Poptáváte moderní designové prvky pro stavebnictví? Pak vsaďte na naši společnost METAL GRANIT spol. s.r.o. V okolí Letovic a Svitav dodáváme nejrůznější kamenné interiérové prvky ze žuly, pískovce, mramoru a jiných přírodních materiálů. Žádaným trendem v oblasti stavebnictví jsou právě kuchyňské, pracovní a koupelnové desky, dlažby, parapety, terasy a obklady schodů. Chcete-li ozdobit vnitřní a venkovní prostory, pak jistě oceníte naše kamenné koule a balustrády. Také dekorační předměty, jako jsou svícny, vázy, popelníky, pokojové fontánky a zahradní kašny. Máte specifické požadavky? Téměř vše zvládneme vyrobit na míru a ve špičkové kvalitě.


Opravy a renovace hrobů - profesionální rekonstrukce a obnova starších hrobů

Opravy a renovace hrobů - profesionální rekonstrukce a obnova starších hrobů

Potřebujete opravit či obnovit starší hrob? Obraťte se na spolehlivé kamenictví BETON. A KAMEN. AUG-FRED působící po celém okolí Ostravy i Opavy. Provádíme profesionální renovace, opravy a rekonstrukce starších hrobů všech velikostí. Pokud tedy hrob nevypadá jako dříve, je na čase provést kompletní renovaci a navrátit tak původní vzhled. Hrob opravíme, včetně zašlého písma a provedeme další důležité úpravy, aby Vaši blízcí měli důstojné místo odpočinku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Kamenné obklady, dlažby a schodiště - standardní a atypická výroba na zakázku

Kamenné obklady, dlažby a schodiště - standardní a atypická výroba na zakázku

Máte v oblibě přírodní kámen? Pak si pořiďte originální kamenné prvky do interiéru či na zahradu. Jsme společnost METAL GRANIT spol. s.r.o. a realizujeme kamenné obklady, dlažby a schodiště pro soukromé osoby i veřejné objekty. Skladem máme standardní žulové a mramorové dlažby s běžnými rozměry 30,5 x 30,5 x 1 cm. Nemůžete si vybrat ze široké škály vzorků? Nevadí, vše vám vyrobíme u nás na firmě a podle vašich požadavků. Popusťte uzdu fantazie a kombinujte různé materiály (mramor, břidlice, kvarcit, pískovec, žula), případně se inspirujte podle návrhu architekta. Obklady schodů montujeme přímo na podkladové nástupnice a podstupnice, a také jako samonosné provedení (bez ukotvení do zdi). Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni vám zpracovat konkrétní cenovou kalkulaci.


Kamenné pomníky a pomníčky pro domácí mazlíčky a zvířata - psy, kočky a koně

Kamenné pomníky a pomníčky pro domácí mazlíčky a zvířata - psy, kočky a koně

Chcete mít důstojnou památku na zesnulého domácího mazlíčka? Mezi nejžádanější možnosti patří pomníky z přírodního či umělého kamene, které vyrábí naše společnost KÁMEN KLAPER, s.r.o. z Kojetína. Působíme v Přerově, Olomouci, Prostějově, ale také Kroměříži, Brně a Vyškově. Prodáváme kamenné pomníky a pomníčky pro psy, kočky, koně, křečky, morčata, papoušky a jiná zvířata. Každý domácí mazlíček je jedinečný, a jistě si zaslouží mít svou vlastní pietní památku. Na přání vám vyrobíme originální pomník s datem narození a úmrtí, jménem či fotografií. Objednávat můžete na uvedených kontaktech nebo v našem e-shopu, kde stačí uvést vaše veškeré požadavky. Samozřejmostí je pro nás vstřícný přístup ke každému zákazníkovi a precizně odvedená práce.


Kuchyňské pracovní desky z umělého nebo přírodního kamene - výroba na míru

Kuchyňské pracovní desky z umělého nebo přírodního kamene - výroba na míru

Plánujete rekonstrukci kuchyně? Pak vsaďte na kamenné pracovní desky od naší společnosti HP Kámen s.r.o. z Hulína. Své služby včetně montáže realizujeme v Kroměříži, Zlíně, Uherském Hradišti, ale také Olomouci, Brně nebo Ostravě. S dlouholetými zkušenostmi v oboru vyrábíme na míru kuchyňské desky, které si Vás získají vysokou odolností, dlouholetou životností, jednoduchou údržbou, ale také exkluzivním designem, který pozvedne úroveň Vaší kuchyně. Samozřejmostí je zpracování 3D návrhu, vyfrézování okapových drážek a spádových ploch včetně umístění varné desky, dřezu a otvorů na vodovodní baterie. Desky dodáváme v široké škále materiálů, vzorů a barevných odstínů. Svou oblibu si získal přírodní kámen (žula, mramor, kvarcit), umělý kámen (Technistone, Silestone) i keramika. Na přání zpracujeme hrany do různých profilů. Vyberte si provedení desky podle Vašeho vkusu a zavolejte nám!