Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Profesionální služby v oblasti projektování, prodeje, montáže a servisu vzduchotechnických zařízení přináší spolehlivá firma bbklima99 s.r.o. se sídlem ve Znojmě. Vzduchotechnické potrubní rozvody společně s rekuperačními jednotkami, které zajišťují zpětné získávání tepla z odpadního vzduchu, instalujeme nejen do rodinných domů, nýbrž i do průmyslových a komerčních objektů. Díky vysoké kvalitě poskytovaných služeb v oblasti vzduchotechniky a klimatizace jsem obdrželi certifikát systému managementu kvality.

Expedičný sklad Čierny Balog

Expedičný sklad Čierny Balog

Jedným z hlavných problémov expedičného skladu dreva v Čiernom Balogu je nekvalitné spevnenie jeho povrchu drveným kamenivom, ktoré je na väčšine plochy úplne zdevastované a zatlačené pod povrch, na ktorom sa nachádza hrubá vrstva cca 300 mm blata pomiešaná s kôrou. Časť existujúcej plochy je spevnená cestnými panelmi, ktoré sú poväčšine poprelamované. Pred budovaním nových stavebných objektov je potrebné na drevosklade vykonať navrhnuté demontážne a búracie práce.
Nové spevnenie drevoskladu bude betónovým krytom (vibrovaným) z betónu STN EN 206-1-C30/37-XF2, XC2(SK)-CI 0, 4-Dmax16-S3 hrúbky 200 mm. Betón bude obojstranne vystužený sieťovinou 6, 0 mm oká 100x100 mm, rozmerov 2 000 x 3 000 mm, presah sieťoviny musí byť minimálne 200 mm na každú stranu. Sieťoviny budú navzájom fixované v dolnej a hornej polohe pomocou vystreďovacích spôn z betonárskej ocele 6 mm v množstve 2 ks na 1 m 2 sieťovín. Spodná sieť musí byť uložená na dištančných podložkách v polohe 40 mm od upraveného podložia.
Kontrakčné polia sú navrhnuté rozmerov 5, 60 m x 5, 60 m, aby bolo v každom celom kontrakčnom poli uložených 6 ks sietí rozmerov 2, 00x3, 00 m. Kontrakčné škáry sú navrhnuté šírky w = 12 mm do hĺbky 100 mm vyplnené tesniacou vložkou a zaliate trvalopružnou zálievkou. Dilatačné škáry (na celú hrúbku betónového krytu) sú navrhnuté šírky w = 30 mm v poliach 17, 0 x 17, 0 m a budú vyplnené dilatačnou doskou, tesniacou vložkou a vo vrchnej časti asfaltovou zálievkou podľa ST 73 6242, alt. silikónovou výplňou.
Celková plocha navrhovaného spevnenia betónovým krytom bude 7 670 m2.
Nové oceľové osvetľovacie stĺpy budú chránené pred poškodením, ktoré môže nastať počas manipulácie s guľatinou železobetónovými prefabrikovanými rúrami s pätkou TA 100/100 DN 1 000 mm a výšky 1 000 mm.
Dažďová gravitačná kanalizácia je z dôvodu minimálneho spádu existujúceho drevoskladu v priečnom a pozdĺžnom smere, navrhnutá ako pozdĺžny otvorený záchytný odvodňovací žľab. Prierez šírky 1, 30 m a výšky h = 0, 26 m je vedený popri existujúcom oplotení a čiastočne popri novom oplotení (zo strany od lesnej železničky) dĺžky 110 m. Odvodňovací záchytný žľab bude viesť do železobetónovej šachty MŠ1, MŠ2 a MŠ3 pre zachytávanie splavených nečistôt zo spevnenej plochy. Pred záchytným rigolom a monolitickými železobetónovými šachtami MŠ1, MŠ2 a MŠ3 budú osadené prenosné oceľové zábrany pre uskladnenie guľatiny.
Odlučovač ropných látok je navrhnutý na princípe koalescencie. Odlučovač sa skladá z dvoch železobetónových
Veřejná zakázka vložena:
27.04.2021 10:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.06.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Zadavatel IČ:
36038351

Kontaktní osoba:
Ing. Maroš Gallo

Zadavatel telefon:
+421 484344183 / 908444411

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lesy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45236000-0
Stavebné práce na stavbe plôch

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rychlá výměna, rekonstrukce a oprava plynovodu, ropovodu, potrubí

Rychlá výměna, rekonstrukce a oprava plynovodu, ropovodu, potrubí

Kromě výstavby a rekonstrukcí plynovodů a produktovodů se také zaměřuje na všechny související práce - zemní práce, ocelové konstrukce apod. Díky komplexním službám, které společnost GLUMBÍK s.r.o. nabízí, se dlouhodobě řadí mezi špičkové firmy v dané oblasti, a to nejen v České republice, ale i na Slovensku. Hledáte-li firmu s kvalitním technickým vybavením, kvalifikovaným personálem a dlouholetými zkušenostmi, je pro Vás společnost GLUMBÍK s.r.o. tou nejchytřejší volbou!


Realizace litých betonových podlah s rovným a pevným povrchem

Realizace litých betonových podlah s rovným a pevným povrchem

Hledáte firmu, která se postará o realizaci litých betoných podlah v rodinném domě? Rekonstruujete a chcete ve vašem domě mít stabilní a pevné podklady pod podlahovými krytinami? V tom případě se obraťte na firmu Beton Znojmo. Realizujeme lité betonové podlahy – anhydritové podlahy – v rodinných domech, novostavbách, rekonstruovaných objektech, komerčních i administrativních budovách. Anhydritové podlahy vynikají vysokou tepelnou vodivostí, hladkým, pevným a rovným povrchem beze spár a výztuží. Jsou skvělým podkladem pro veškeré podlahové krytiny. Rychlou aplikaci podlahy nám umožňuje pumpa Putzmeister.


Venkovní a vnitřní rozvody kanalizace, vody - montáže, rekonstrukce

Venkovní a vnitřní rozvody kanalizace, vody - montáže, rekonstrukce

Kvalitní práci v oblasti instalací vody vždy odvede společnost K-TOP, s.r.o. Třebíč. Naše firma provádí nové vnitřní i venkovní rozvody kanalizace a vody a u rodinných, obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme i rekonstrukce kanalizace a vodovodu. Používáme pro rozvody vody a kanalizace osvědčené potrubní systémy. Vnitřní potrubí řešíme v plastu (běžné plastové potrubí PP HT, PVC KG) případně svařové potrubí Geberit nebo odhlučněné OSMA, Glynwed. Pro kanalizaci vnější lze použít kromě plastu i ocel, litinu nebo beton. Montáže, rekonstrukce: - venkovní kanalizace - kanalizační přípojky, dešťové potrubí, stokové sítě - vnitřní kanalizace v rámci objektu - rekonstrukce stoupacích rozvodů vody, odpadů.


Bourací práce – prostory v administrativních a komerčních budovách

Bourací práce – prostory v administrativních a komerčních budovách

Plánujete úpravu prostor v pronájmu v administrativních a komerčních budovách, ale nejdříve potřebujete vybourat starou zástavbu, aby jste mohli začít budovat novou? Bourací práce v administrativních a komerčních budovách provádí po celém Jihomoravském kraji společnost EKOČEK s.r.o. Podle zpracované projektové dokumentace realizujeme stavební práce, jako jsou bourací práce, v již zmíněných administrativních a komerčních objektech. Bourací práce navíc provádíme takovým způsobem, aniž by byla narušena statistika domu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Profesionální demoliční a bourací práce včetně odvozu a likvidace suti

Profesionální demoliční a bourací práce včetně odvozu a likvidace suti

Hledáte v Blansku nebo Brně a jejich blízkém okolí firmu, která se postará o bourací a demoliční práce včetně odvozu suti? Společnost DS Partner se postará o demoliční a bourací práce všeho druhu včetně odvozu a likvidace suti. Poskytujeme demoliční a bourací práce na vysoké úrovni. Díky bohatě vybavené strojovému a vozovému parku (kolové nakladače, nosiče kontejnerů) jsme schopni provést kompletní demoliční práce, včetně přistavení kontejneru nebo automobilu pro odvoz suti, naložení suti a její následný odvoz a likvidaci.


Výstavba a rekonstrukce vodovodů a kanalizací

Výstavba a rekonstrukce vodovodů a kanalizací

Potřebujete opravit vodovodní přípojku? Hledáte firmu, která se postará o kompletní rekonstrukci vodovodu a kanalizace? Pak kontaktujte firmu VK – AQUA OLOMOUC. Působíme nejen v Olomouci a jeho okolí, ale v rámci celého území střední Moravy. Postaráme se o výstavbu vodovodu nebo kanalizace v obcích, městech, ale také pro rodinné domy nebo firmy. Zajistíme také kompletní rekonstrukce vodovodních a kanalizačních přípojek pro firmy, soukromé osoby i obce.