MZK v Brně, výměna oken

MZK v Brně, výměna oken

výměna 89 ks oken v budově zadavatele
Veřejná zakázka vložena:
27.04.2021 09:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Moravská zemská knihovna v Brně

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
01.06.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Moravská zemská knihovna v Brně

Zadavatel IČ:
00094943

Zadavatel ulice:
Kounicova 65a

Zadavatel PSČ:
601 62

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
JUDr. Soňa Dresslerová

Zadavatel telefon:
+420 541 646 147


Zadavatel web:
http://www.mzk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mobilní stěny Multiwal - chytré rozdělení konferenčních místností a firemních prostor

Mobilní stěny Multiwal - chytré rozdělení konferenčních místností a firemních prostor

Chcete změnit dispozice konferenční místnosti? Plánujete rekonstrukci firemních prostor? Perfektní řešení Vám přináší naše firma WOODYGLASS s.r.o. z Brna. Mobilní stěny Multiwal dodáváme v České i Slovenské republice. Mobilní stěny Multiwal (SELECT, COMMANDOOR) představují moderní a efektivní využití prostoru a skýtají nespočet výhod. Uživatelé jistě ocení poloautomatický systém Multi-Electric s možností rychlého otevírání a zavírání, požární odolnost až El 60 nebo vzduchovou neprůzvučnost do 59 dB. Objednat lze různé varianty panelů. Poskytujeme širokou škálu plných výplní a garantujeme nejvyšší kvalitu výrobků. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Interiérové dveře – dodání a montáž včetně kování, obložek a pouzder

Interiérové dveře – dodání a montáž včetně kování, obložek a pouzder

Potřebujete interiérové dveře, které budou ladit s podlahami ve vašem domě nebo bytě? Hledáte firmu, která realizuje dodávku a kompletní montáž interiérových dveří? Navštivte studio RG Interiéry v Ivančicích. V našem studiu Vám poradíme s výběrem vhodného typu dveří pro Váš interiér. Zakoupíte u nás interiérové dveře značky Porta v různých barevných odstínech i provedeních. Nadále pro vás zajistíme dodání a montáž dveří včetně kování, obložek a pouzder.


Kyvné střešní okno s tepelným límcem a filtrem proti hmyzu – nákup na e-shopu

Kyvné střešní okno s tepelným límcem a filtrem proti hmyzu – nákup na e-shopu

Potřebujete nutně střešní okno a nechcete čekat, než Vám jej vyrobí firma na zakázku? Hledáte e-shop se širokým sortimentem střešních oken? Kyvná střešní okna KEYLITE nakoupíte z pohodlí domova na e-shopu firmy ANDĚL CZ. Prodáváme dřevěná kyvná střešní okna s impregnovaným a lakovaným borovicovým profilem v široké škále rozměrů. Lemování a profily střešního okna jsou vyrobené z vysoce kvalitního lakovaného hliníkového plechu v šedé nebo červení barvě. Okno má funkci mikroventilace ve spodní části křídla a jsou zasklena dvojsklem. Objednat si také můžete kyvná střešní okna opatřená filtrem proti hmyzu a tepelným límcem.


Největší výběr venkovních, vnitřních dveří - prodej, montáže včetně zárubní

Největší výběr venkovních, vnitřních dveří - prodej, montáže včetně zárubní

Moderní dveře, které Vám budou sloužit mnoho let si jistě vyberete na prodejně firmy BRITRA ZLÍN s.r.o. v Otrokovicích. Máme největší výběr venkovních a vnitřních dveří v regionu Zlín. Vystaveno je stabilně přes 60 vzorkových modelů. Na prodej máme dveře Sapeli, Masonite, Topdoors, Vrána a Korco. Zajistíme montáže včetně zárubní. Také dodáme ke dveřím kování a další doplňky. Vnitřní dveře do bytu, domu: - laminátové Masonite, Topdoors, Sapeli, Korco - dýhované Topdoors, Sapeli - celoskleněné Stylus Venkovní dveře: - vstupní do bytu MRB Bedex - bezpečnostní, protihlukové, protipožární - vchodové do domu Loprais - z masivu, palubkové, plechové. Využijte akce a pořiďte vybrané typy dveří ve výprodeji.


Kvalitní zaměření a montáž střešních oken v půdních prostorech a podkroví

Kvalitní zaměření a montáž střešních oken v půdních prostorech a podkroví

Hledáte firmu, která by Vám poradila s výběrem a montáží střešních oken v půdním prostoru? Společnost Intezo Ing. Petra Kazického v Ostravě je Vám k dispozici po celém Moravskoslezském kraji. Zabýváme se zaměřováním a montáží střešních oken, která se stala nedílnou součástí budov. Díky nim prosvětlíme a opticky zvětšíme podstřešní objekt a získáme možnost odvětrávání. Z Vašich nevyužitých půdních prostor získáte kvalitní a útulné bydlení nebo kancelář. Realizujeme také individuální požadavky, týkající se atypických tvarů, rozměrů a barvy oken. Disponujeme kvalitními pracovníky, kteří jsou připraveni Vám při výběru střešních oken poradit!


Útulné zimní zahrady z přírodních materiálů - výroba a prodej

Útulné zimní zahrady z přírodních materiálů - výroba a prodej

Chcete příjemné místo, kde můžete trávit volný čas s rodinou po celý rok? S jeho vytvořením Vám pomůže naše společnost TESKO Kolovrat s.r.o. z Březové na Opavsku, která dodává moderní zimní zahrady. Zahrady vyrábíme ze dřevěných profilů IV68, IV78 a IV88. Konstrukční rám je tvořen nosnými lepenými hranoly 14/14 a 14/18. Hranoly jsou povrchově upraveny spolu s výplněmi prosklených stěn ve stejném odstínu. Střechu lze sestrojit dvěma způsoby. Prvním způsobem je prosklená střešní konstrukce s hliníkovými zasklívacími profily, které jsou instalovány na lepené nosné hranoly a osazeny bezpečnostním sklem. Levnějším řešením a bez nutnosti zastiňování v letním období je klasická střešní konstrukce s krytinou. U této varianty lze podhledy střechy doplnit sádrokartonem či obložit palubkami v přírodním dekoru. Odvětrávání je řešeno formou prodloužených otvíračů ve ve vyšších místech. Naše zahrady můžete najít v regionech Ostrava, Opava, Prostějov, Olomouc, Šumperk, Frýdek Místek, Jeseník a Nový Jičín.