Teplená čerpadla vzduch voda – dodání, montáž, servis

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Teplená čerpadla vzduch voda – dodání, montáž, servis

Moderní způsob vytápění v současnosti představují tepelná čerpadla, jejich dodání, instalaci a servis Vám zajistí profesionální firma v oboru klimatizace, vzduchotechniky, rekuperačního větrání, společnost bbklima99 s.r.o., která svoje kompletní služby realizuje nejen na Znojemsku, ale vyhoví i zájemcům o instalaci teplených čerpadel, vzduchotechniky i klimatizace z celé jižní Moravy.

Koupím pozemek u řeky Střely nebo Berounky

Koupím pozemek u řeky Střely nebo Berounky

Koupím pozemek u řeky Střely nebo Berounky na stavbu chaty nebo odkoupím chatu (pod obcí Koryta, Dolní Hradiště, Kaceřov, Kozojedy, Městský úřad Manětín a další) od Obecního úřadu nebo majitele. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
27.04.2021 09:30

Platnost poptávky:
26.05.2021 12:10

Kontaktní osoba:
Petr Kříž

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 561 453

Fax:
+420 ------

Předpokládaná cena:
200 000 Kč

Okres:
Plzeň-sever

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální realitní služby v oblasti výkupu a prodeje nemovitostí

Profesionální realitní služby v oblasti výkupu a prodeje nemovitostí

Potřebujete profesionální pomoc s prodejem vaší nemovitosti? Potřebujete nutně peníze a hledáte společnost, která odkoupí Vaši nemovitost? Pak se obraťte na společnost Úvěrové centrum s.r.o., jejíž provozovny naleznete v Brně, Břeclavi a Hodoníně. Poskytujeme profesionální realitní služby. Postaráme se o prodej rodinných domů, bytů rekreačních objektů, pozemků nebo nebytových prostor v oblasti celé jižní Moravy. Prodávanou nemovitost inzerujeme na na nejnavštěvovanějších realitních portálech a v nejznámějších realitních tiskovinách. Pokud chcete prodat nemovitost za co nejvyšší cenu, zařídíme její prodej formou akce. Pokud potřebujete peníze ihned, nemovitost od Vás rádi odkoupíme. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná advokátní úschovna.


Realitní kancelář RE/MAX Property v Praze 10 pod vedením pana Vladimíra Ovčariče

Realitní kancelář RE/MAX Property v Praze 10 pod vedením pana Vladimíra Ovčariče

Potřebujete správného zástupce pro zprostředkování pronájmu nebo prodeje Vaší nemovitosti? Nechcete mít starosti s přípravou a správným postupem realizace? Hledáte vhodnou nemovitost ke koupi a neorientujete se na trhu? Zvolte si naši realitní kancelář RE/MAX Property pod vedením Vladimira Ovčariče a odměnou Vám bude pohodový nájemce či hladce prodaná nemovitost. Nabízíme několik služeb, které se stanou výhodou oproti ostatním realitním kancelářím. Našimi přednostmi jsou rychlost, přehled na trhu, kvalita poskytovaných služeb, finanční gramotnost a kompletní servis spojený s pronájmem, prodejem nebo koupí. V prezentaci máme několik novinek poslední doby, jako například video prohlídky, příprava a nafocení interiérů, bezkonkurenční marketing, vícejazyčné prezentace, optimalizace ceny, veškeré formality spojené s dokumentací a převodem. Dle vzoru pana majitele klademe důraz vždy pouze na klienta, který je pro nás vším. Se spojením a využitím moderních technologií a několikaletých zkušeností nabízíme to nejlepší na trhu. Navštivte naše webovky, nebo přímo naši kancelář v Praze 10, na ulici Strašnická 3164/1a.


Aukce nemovitostí u profesionálních realitních makléřů

Aukce nemovitostí u profesionálních realitních makléřů

Jsme profesionální realitní kancelář patřící do mezinárodní sítě RE/MAX, která je jedním z lídrů na trhu a zajišťuje ty nejvyšší standardy prodeje nemovitostí v Evropě. Naší velkou výhodou je rychlost, efektivita, kvalit a diskrétnost poskytovaných služeb. Rádi Vám seženeme kvalitní bydlení pro Vaši rodinu či zajistíme prostory pro podnikání. V případě, že chcete svoji nemovitost prodat, můžete se spolehnout na prvotřídní podporu prodeje, moderní způsoby prezentace Vašeho majetku a také kompletní servis, kdy se nemusíte již o nic starat. Naší doménou jsou aukce nemovitostí, které zajišťují vždy dosažení toho nejlepšího výsledku. Budoucí vlastníci se nemusejí bát, že se o nabízenou nemovitost nepřihlásili jako první, zde rozhoduje kvalita nabídky. Pro prodávajícího má tento způsob prodeje velkou výhodu v tom, že může porovnat nejen cenové rozmezí, ale také např. okolnosti jako termín prodeje, platební podmínky apod. Navštivte nás na naší adrese Strašnická 3164, Praha 10-Záběhlice, anebo nás kontaktujte přes náš web.


Realitní kancelář, obchod s nemovitostmi, koupě, prodej, pronájem

Realitní kancelář, obchod s nemovitostmi, koupě, prodej, pronájem

Plánujete si koupit vlastní nemovitost, hledáte podnájem nebo potřebujete zprostředkovat prodej stávajícího bydlení? Jsme experti ve všech těchto oblastech a dokážeme Vám podat pomocnou ruku. My, realitní kancelář RE/MAX Property, poskytujeme tyto služby v celé České republice s mnoholetou tradicí. Naše nabídky můžete najít hned na několika renomovaných realitních webových stránkách, nabízíme dnes oblíbené video prohlídky a na osobní prohlídku je vždy vše připraveno tak, abyste se cítili komfortně a naši profesionální makléři vám zprostředkují nejlepší servis. Vždy pro vás nachystáme nabídku dle individuálních požadavků a finančních možností. V rámci prodeje zaštiťujeme veškeré formality, přes právní záležitosti, marketing, po samotný převod nemovitosti. Neváhejte a kontaktujte nás na naší klientské lince jak s poptávkou nemovitosti, tak požadavkem k prodeji.


Pronájmy se spolehlivým právním servisem -  zprostředkování nájmů včetně vytvoření nájemních smluv

Pronájmy se spolehlivým právním servisem - zprostředkování nájmů včetně vytvoření nájemních smluv

Jestliže chcete pronajímat svůj byt prostřednictvím realitní kanceláře a hledáte ve Svitavách realitní kancelář, která Vám pomůže kromě pronájmu bytu nebo nebytových prostor i s vypracováním nájemní smlouvy, svěřte pronájem vaší nemovitosti do rukou realitní kanceláře PRIME REALITY. Naše realitní kancelář se postará nejen o zprostředkování nájmu, ale zajistí i veškerý právní servis související s pronajímáním nemovitosti. Zajistíme vypracování nájemní smlouvy, ať už se bude jednat o pronájem garáže, bytu či nebytových a komerčních prostor.


Realitní kancelář Břeclav - realitní činnost, prodej nemovitostí, domů, bytů, pozemků

Realitní kancelář Břeclav - realitní činnost, prodej nemovitostí, domů, bytů, pozemků

Hledáte spolehlivou realitní kancelář v okolí města Břeclav pro prodej či nákup nemovitosti? Chcete si zakoupit či prodat rodinný dům, zahradu, byt nebo pozemek? Kontaktujte společnost ESKO-MAX s.r.o., která má své sídlo ve městě Břeclav a nabízí Vám kompletní služby realitní kanceláře. Realitní kancelář ESKO-MAX -výborná znalost trhu -pomoc při prodeji, koupi, pronájmu -prodáváme a pronajímáme domy, byty, zahrady, garáže, komerční prostory, zahrady, chaty... -nabízíme profesionální přístup -poskytneme úplný poradenský servis v oblasti realit -děláme odhady -a nabídneme Vám také pomoc při zajištění financování nemovitostí. Chcete prodat, koupit, pronajmout? Neváhejte a kontaktujte nás telefonicky nebo nás navštivte v našívkanceláři v Břeclavi