Rekonštrukcia základnej školy v obci Utekáč

Rekonštrukcia základnej školy v obci Utekáč

Zámerom investora je zlepšiť tepelnotechnické vlastnosti a tepelnú bilanciu objektov, a rekonštrukciou zmodernizovať a skvalitniť priestory základnej školy a jedálne.

Úpravy sa budú týkať obvodového plášťa budovy vrátane niektorých obvodových výplní otvorov, podlahy podkrovia, stropu suterénu, drevenej konštrukcie krovu (v prípade potreby) a strešnej krytiny, nosnej konštrukcie jedálne (v prípade potreby).
Veřejná zakázka vložena:
23.04.2021 09:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Utekáč

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.06.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Utekáč

Zadavatel IČ:
17067430

Kontaktní osoba:
Miroslav Barutiak

Zadavatel telefon:
+421 474 514 131

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plastové dveře z profilového systému Prestige - výroba, prodej

Plastové dveře z profilového systému Prestige - výroba, prodej

Vždy je pro nás prioritou především kvalita, ale výhodou plastových dveří je údržba - nároky na údržbu plastových dveří jsou nesrovnatelně menší než u ostatních typů materiálu. Kvalitní plastové dveře Prestige - 5-ti komorová konstrukce - 2 celoobvodová těsnění - robustní dveřní rám, dovnitř i ven otvíravá křídla - ocelové pozinkované výztuhy a hliníkový práh dveří. Vybrat si můžete například z balkonových, vchodových nebo lamelových dveří různých druhů a to buď v oboustranně bílé barvě nebo v polepu renolitovou fólií.


Plastová okna s vynikajícími izolačními vlastnostmi České Budějovice, vynikající stabilita a těsnost

Plastová okna s vynikajícími izolačními vlastnostmi České Budějovice, vynikající stabilita a těsnost

Představujeme Vám firmu TOP OKNA s.r.o. České Budějovice, která se specializuje na prodej, montáž a servis plastových oken od rakouského dodavatele INTERNORM. Některá vybraná plastová okna jsou zařazena do programu Zelená úsporám. Výhody plastových oken od společnosti TOP OKNA s.r.o. České Budějovice: - světle šedá těsnění - vynikající stabilita - skvělá zvuková a tepelná izolace - zcela skryté kování - lepší vzhled a snadná údržba - odolnost proti přívalovému dešti a vichru - zvýšená bezpečnost proti vloupání - dlouhá životnost Pokud Vás naše plastová okna zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Plynárenská 7/8, České Budějovice.


Kvalitní zaměření a montáž střešních oken v půdních prostorech a podkroví

Kvalitní zaměření a montáž střešních oken v půdních prostorech a podkroví

Hledáte firmu, která by Vám poradila s výběrem a montáží střešních oken v půdním prostoru? Společnost Intezo Ing. Petra Kazického v Ostravě je Vám k dispozici po celém Moravskoslezském kraji. Zabýváme se zaměřováním a montáží střešních oken, která se stala nedílnou součástí budov. Díky nim prosvětlíme a opticky zvětšíme podstřešní objekt a získáme možnost odvětrávání. Z Vašich nevyužitých půdních prostor získáte kvalitní a útulné bydlení nebo kancelář. Realizujeme také individuální požadavky, týkající se atypických tvarů, rozměrů a barvy oken. Disponujeme kvalitními pracovníky, kteří jsou připraveni Vám při výběru střešních oken poradit!


Interiérové dveře – dodání a montáž včetně kování, obložek a pouzder

Interiérové dveře – dodání a montáž včetně kování, obložek a pouzder

Potřebujete interiérové dveře, které budou ladit s podlahami ve vašem domě nebo bytě? Hledáte firmu, která realizuje dodávku a kompletní montáž interiérových dveří? Navštivte studio RG Interiéry v Ivančicích. V našem studiu Vám poradíme s výběrem vhodného typu dveří pro Váš interiér. Zakoupíte u nás interiérové dveře značky Porta v různých barevných odstínech i provedeních. Nadále pro vás zajistíme dodání a montáž dveří včetně kování, obložek a pouzder.


Kompletní opravy historických památek a objektů

Kompletní opravy historických památek a objektů

Sháníte firmu, která má bohaté zkušenosti s opravou historických památek? Potřebujete provést opravu kaple, kostela nebo jiného objektu? Obraťte se na stavební firmu Jaromír Vyhnálek z Jemnice. Postaráme se o opravu historických budov a objektů , a to nejen v Jemnici, Slavonicích, Dačicích, Telči, ale i v Jihlavě. Zajistíme kompletní opravy historických památek – počínaje fasádou přes schody až po podlahy, stropy, malby a celý interiér těchto objektů. Ohledně bližších informací nás neváhejte kontaktovat.


Rekonstrukce a opravy bytů, revitalizace bytových domů, činžáků, paneláků

Rekonstrukce a opravy bytů, revitalizace bytových domů, činžáků, paneláků

Řešíte rekonstrukci bytů? Chcete snížit v paneláku náklady na vytápění a ohřev? Rekonstrukce bytových domů přispívá ke zlepšení stavu objektu i podmínek pro bydlení. Stavební firma EKOČEK s.r.o. se o to postará. Revitalizujeme a opravujeme bytové domy, činžáky i panelákové byty. Působíme v okrese Brno-venkov, Znojmo a Mikulov. Zajišťujeme kompletní a kvalitní rekonstrukce pláště domu - zateplení fasády bytového domu, výměny oken i dveří, úprava lodžií a opravy společných částí domu - chodby, schodiště, výtahy, pavlače, sklepy, apod. Jsme jednička na opravy a rekonstrukce bytových a panelových domů.