Jasanové spárovky, kvalitní polotovar pro výrobu nábytku od tradiční české firmy

BRENUS, s.r.o.

Jasanové spárovky, kvalitní polotovar pro výrobu nábytku od tradiční české firmy

Jsme výrobce polotovarů pro truhlářský a nábytkářský průmysl. Dodáváme jasanové spárovky ve čtyřech kvalitativních typech pro nejrůznější účely. Prohlédněte si skvělé parametry a vzhled tohoto materiálu a napište nám pro konkrétní poptávku!

Vytvoření konsignačního skladu - drcené kamenivo, štěrkodrť

Vytvoření konsignačního skladu - drcené kamenivo, štěrkodrť

Předmětem plnění veřejné zakázky je vytvoření konsignačního skladu drceného kameniva, a to těchto frakcí:
o 4/8 MELAFÍR (znělec, čedič)
o 0/32 ČEDIČ
o 32/63 MELAFÍR (čedič)
o 0/4 čedič
o 2/4 melafír
o 0/4 PÍSEK - atest ČSN13043 - dětská hřiště
pro potřeby středisek Technických služeb města Liberce, p.o. (dále jen „TSML“). Konsignační sklad bude vytvořen v areálu TSML na adrese Erbenova 376/2, 460 08 Liberec.
Zadavatel požaduje v nabídce doložit Prohlášení o vlastnostech ke každému dodávanému druhu kameniva.
Veřejná zakázka vložena:
23.04.2021 09:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Technické služby města Liberec, p.o.

Originální záznam:

Okres:
Liberec

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
24.05.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
7 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technické služby města Liberec, p.o.

Zadavatel IČ:
08881545

Zadavatel ulice:
Erbenova 376/2

Zadavatel PSČ:
460 08

Zadavatel obec:
Liberec 8

Kontaktní osoba:
Petr Syrový

Zadavatel telefon:
+420 604 295 422

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.tsml.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zahradní dekorační kámen - ozdobný posyp k chodníkům, jezírkům zabraňuje prorůstání trávy

Zahradní dekorační kámen - ozdobný posyp k chodníkům, jezírkům zabraňuje prorůstání trávy

Pestrobarevný dekorační kámen se bude na Vaší zahradě krásně vyjímat, ale také účinně zadrží vláhu, zabraňuje prorůstání trávy, plevele a znepříjemní cestu slimákům k Vašim rostlinám na zahrádce. Pořiďte si i vy krásné dekorační kameny jako ozdobný posyp na Vaši zahradu u společnosti Kamenivo Zlín Rybníky, kde si vyberete z široké nabídky. Zahradní dekorační kameny jsou vhodným posypem kolem chodníků a k zahradním jezírkům. Pro tento účel nabízíme velice oblíbený zahradní dekorační kámen velikosti zrna 22 - 90. V sortimentu máme velice vyhledávaný zahradní kámen DUNAJ: - frakce 11-22 nebo 22-90 - cena za tunu 611,- Kč s DPH - cena za m3 978,- Kč s DPH (cca 1,6 tuny) . Dále máme kámen MORAVA: - frakce 22-95 - cena za tunu 542,- Kč včetně DPH - cena za m3 867,- s DPH .


Prodej štěrku, drceného kameniva a písku Opava - opavská štěrkovna, sypký materiál

Prodej štěrku, drceného kameniva a písku Opava - opavská štěrkovna, sypký materiál

Sháníte spolehlivou firmu s velkou zásobou štěrku a písku? Pak je tady pro Vás firma POMP Vlaštovičky s.r.o., která se zabývá prodejem kompletního sortimentu sypkých stavebních materiálů v Opavě a okolí. V nabídce máme kvalitní štěrk i písek. Zakoupený sortiment nabízíme s rozvozem až domů. Můžete si vybrat: - těžený a stavební písek - těžený a tříděný štěrk - drcený kámen - úlomky kamene a štěrkopísek - kamenivo pro stavebnictví. Garantujeme včasné dodání v termínu na smluvené místo, tím Vám ušetříme mnoho starostí s dopravou. Náš vozový park má sklápěče, nakládače, rýpadla, shrnovače i dozery.


Přírodní zahradní kámen, kamenivo, štěrk, písek pro dům i zahradu – prodej a doprava

Přírodní zahradní kámen, kamenivo, štěrk, písek pro dům i zahradu – prodej a doprava

Kamenivo Zlín Rybníky, dodavatel kameniva v lokalitě Zlín a Otrokovice. Řešíte posyp k bazénu na zahradě, kolem chodníčků u domu nebo k zahradnímu jezírku ? Zahradní dekorační kámen s hrubším zrnem je pro Vás vhodnou volbou - jde o dekorační i funkční prvek - zabraňuje prorůstání trávy a plevelů a Vy si tak ušetříte práci při údržbě okolí domu a můžete si častěji užít zasloužený relax. Přijďte se podívat do naší prodejny a můžete si vybrat v široké škále přírodního kameniva. Samozřejmostí je zajištění dopravy kameniva v požadovaném množství tam, kam budete potřebovat. Dále nabízíme možnost přistavení kontejneru na odvoz suti, zeminy o objemu 2 m3 (3,5 t). Firma Kamenivo Zlín Vám nabízí Zahradní kámen DUNAJ a MORAVA již od 448 Kč bez DPH.


Okrasné zahradní kamenivo různých frakcí včetně dopravy

Okrasné zahradní kamenivo různých frakcí včetně dopravy

Chcete si Vaši zahradu ozdobit okrasným kamenivem? Hledáte v okolí Znojma prodejce okrasného zahradního kameniva? Navštivte firmu BOŠ, kde si můžete vybrat z několika frakcí a typů okrasných zahradních kamenů. Prodáme Vám a dovezeme různé frakce okrasných kamenů, jako jsou: - kačírky - drcený bílý kámen - okrasné oblázky z Dunaje Garantujeme Vám, že Vám vaši objednávku doručíme v co nejkratším možném času. Možnost objednávky i přes e-shop palivovedrivi-znojmo.cz


Dovozce balkánské ruly dodává štípaný obkladový kámen, valouny

Dovozce balkánské ruly dodává štípaný obkladový kámen, valouny

Balkánská rula je jedinečný stavební materiál, který lze použít v interiéru i exteriéru. Dovozce balkánské ruly do ČR je firma ANZUVA - Michal Rybnikář z Uherského Brodu. Dodáme štípaný obkladový kámen i valouny pro Váš dům i zahradu. Nechejte vstoupit kousek přírody do svého domova. Přírodní kámen dodáváme ve více barvách - zvolit můžete zlato béžový, světle šedý a tměvě šedý odstín: Prodej: - obkladový kámen v nepravidelných tvarech - ručně štípaný, lámaný - valouny, oblázky, barevné drtě.


Výroba kamenné dlažby, obklady z přírodního kamene - z balkánské ruly

Výroba kamenné dlažby, obklady z přírodního kamene - z balkánské ruly

Jedinečný vzhled přírodního kamene přináší originalitu do interiérů i zahrad. Ve formě kamenné dlažby i obkladů se bude vyjímat všude. V rámci Zlínského kraje je možné zakoupit obklady a dlažbu z přírodního kamene od firmy ANZUVA - Martin Rybnikář Uherský Brod. Firma je dovozcem a velkoobchodním prodejcem balkánské ruly. Za bezkonkurenční ceny pořídíte kámen ve formě valounů, ručně štípaný, řezaný na pásky i zpracované formátované obklady a dlažby. Využití kamenných obkladů: - jako obložení stěn, schodů, krbu, fasád, plotů. Využití kamenné dlažby: - dláždění chodníků, příjezdové cesty, okolí bazénu, pergoly či terasy.