Prodej nářadí a železářství, spolupráce s renomovanými výrobci, záruka nejlepší kvality

PROFI-TECHNIK s.r.o.

Prodej nářadí a železářství, spolupráce s renomovanými výrobci, záruka nejlepší kvality

Ať už jste jen domácí kutil, nebo profesionál s vlastní stavební firmou, tak víte, že bez pořádného nářadí to nejde. Naše společnost PROFI-TECHNIK s.r.o. nabízí vše, co pro vaši dílnu, či stavbu potřebujete. Od ručního a elektrického nářadí, přes manipulační techniku, až po brusky, vrtačky, pily, hoblíky a svářecí nástroje.

Speciální dopravní technika - 11ks terénních čtyřkolek s pásy a 1ks terénní šestikolky s pásy

Speciální dopravní technika - 11ks terénních čtyřkolek s pásy a 1ks terénní šestikolky s pásy

Předmětem veřejné zakázky je dodávka celkem 11ks terénních čtyřkolek s pásy a 1ks terénní šestikolky s pásy, vše v provedení záchranné vozidlo HS dle technické specifikace uvedené v ZD
Veřejná zakázka vložena:
22.04.2021 09:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Horská služba ČR, o.p.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.05.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Horská služba ČR, o.p.s.

Zadavatel IČ:
27467759

Zadavatel obec:
Špindlerův Mlýn

Kontaktní osoba:
Krytinářová

Zadavatel telefon:
+420 601 302 643


Zadavatel web:
http://www.horskasluzba.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem obytného vozidla, karavanu na týden i méně - obytňáky s klimatizací

Pronájem obytného vozidla, karavanu na týden i méně - obytňáky s klimatizací

Pokud toužíte při dovolené poznávat různá místa, můžete si domluvit pronájem obytného vozidla u společnosti BD commodity s.r.o. Naše půjčovna má k dispozici několik obytných vozidel a karavan, všechny luxusně vybavené a s klimatizací. Klientelu máme nejen z regionu Zlínský kraj, ale z celé Moravy. Volit můžete z těchto modelů: - obytňák Etrusco I 6900 SB pro 4 osoby nebo Etrusco T 7300 SB pro 4-5 osob, pronájem je možný min. na 7 dnů, nemáte limit ujetých km. - přívěs, karavan Fendt Bianco pro 4-5 osob, mimo sezonu je možný pronájem na 3-6 dnů, v sezonu také na 7 dnů.


Zakázkové sestavení motocyklu pro jízdu v terénu nebo na silnici na míru

Zakázkové sestavení motocyklu pro jízdu v terénu nebo na silnici na míru

Máte své vlastní představy o dokonalé motorce? Hledáte motorkářskou dílnu, kde Vám sestaví motocykl, po kterém jste vždy toužili. Vaši sny a představy o dokonalé motorce Vám vyplní dílna ROD Custom Motorcycles. Motorky jsou naší vášní. Motorkám opravdu rozumíme – sestavíme Vám motocykl který bude nejen perfektně vypadat, ale také dokonale fungovat. Veškeré karosářské díly si vyrábíme sami, nepoužíváme žádné prefabrikáty, takže vám můžeme garantovat, že Víš motocykl bude jediný svého druhu. Na zakázku našim klientům sestavíme motocykl pro jízdu na silnici nebo i do terénu.


Zakázkové přestavby a úpravy motocyklů, motorek

Zakázkové přestavby a úpravy motocyklů, motorek

Uvažujete o přestavbě motorky? Chcete svoji motorku vylepšit? Hledáte specializovanou firmu na přestavbu motorek? Pak kontaktujte firmu ROD Custom Motorcycles z Třebíče. V naší perfektně vybavené dílně se zaměřujeme na: - úpravy a přestavby motorek - provádíme úprava motorek ve stylu Cafe Racer, Scrambler, Bobber, Brat Style, Street nebo Radical Custom - vytváření detailně propracovaných strojů - povýšení starých motorek a motocyklů na extra třídu


Výhody motocyklu sestaveného na míru oproti sériově vyráběným strojům

Výhody motocyklu sestaveného na míru oproti sériově vyráběným strojům

Uvažujete o tom, zda si pořídit motocykl vyrobený na míru nebo sériově vyráběnou motorku? Moto dílna ROD Custom Vás přesvědčí o přednostech motocyklů vyráběných na míru! Výhody motorky sestavené na míru oproti sériové výrobě: - Vaše motorka bude unikát - jediný kus na světě - Postavíme Vám stroj podle vašich představ - Většina dílů, ze kterých je motorka postavena, sami vyrobíme - Konstrukce stroje bude plně vyhovovat účelům, pro které motorku potřebujete - Můžete se podílet na její výrobě a doladit tak celkový výsledek


Motocykly XMOTOS - prodej, servis a náhradní díly, manuální i automatické řazení

Motocykly XMOTOS - prodej, servis a náhradní díly, manuální i automatické řazení

Motocykly XMOTOS za příznivé ceny pro všechny milovníky motorek prodává Pavel Palme ve Skalici nad Svitavou blízko Boskovic. Nabízíme také odborný pozáruční servis všech druhů a značek motorek včetně zajištění originálních náhradních dílů. Prodej, servis a náhradní díly: - dětské motocykly XMOTOS s manuálním i automatickým řazením - motocykly s obsahem 90, 125, 140, 160, 250cc. Motocykl je mimo ČR a na vyžádání dodáván v originálním balení, v demontovaném stavu. Z důvodu bezpečnosti a záruky na produkt, musí být montáž provedena v moto servisu. Poskytujeme vše pro motokros a enduro včetně odborného sestavení stroje a uvedení do provozu. Jste z Vyškova nebo ze Svitav? Navštivte naši prodejnu a prohlédněte si motorky XMOTOS, rádi vám poradíme s výběrem.


Prodej a kompletní servis při nákupu osobních a užitkových vozů  Opel, Fiat, Jeep a Alfa Romeo

Prodej a kompletní servis při nákupu osobních a užitkových vozů Opel, Fiat, Jeep a Alfa Romeo

Pro osobní nebo užitkový vůz značky Opel, Fiat, Jeep anebo Afa Romeo zamiřte do autosalonu Autocentra u Labutě ve Svitávkách. Zajistíme Vám kompletní servis při nákupu nového nebo zánovního vozidla. Vámi vybrané auto si můžete otestovat na předváděcí jízdě. Při nákupu automobilu můžete využít výkup starého vozidla na protiúčet. Pomůžeme Vám také s nákupem vozu na úvěr nebo leasing, sjednáním pojištění a registrací vozidla. Zákazníci našeho autosalonu získávají až 20% slevu na servisní práce a 10% na materiál. Na užitkové vozy zajistíme dodání nástavby podle požadavků zákazníka.