Poptávám dvojitou okenní zahrádku bez vrtání

Poptávám dvojitou okenní zahrádku bez vrtání

Poptávám dvojitou okenní zahrádku bez vrtání. Prosím o info o rozměrech a ceně. Nebo se vyrábí na míru?
Děkuji
Eva Šolcová
Poptávka byla vložena dne:
21.04.2021 09:12

Platnost poptávky:
21.05.2021 07:29

Kontaktní osoba:
Eva Šolcová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 188 637

Okres:
Ústí nad Labem

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zahradní centrum Brno, prodej okrasných dřevin, prodej trvalek, keřů, stromů, rostlin a substrátů

Zahradní centrum Brno, prodej okrasných dřevin, prodej trvalek, keřů, stromů, rostlin a substrátů

Představujeme Vám zahradní centrum PM Agri s.r.o. v Brně, které má pro své zákazníky připravený rozmanitý sortiment jak okrasných dřevin, tak trvalek či krásně kvetoucích rostlin. Našim zákazníkům nabízíme skvělý výběr kvalitního kontejnerovaného a balového zboží v maloobchodním či velkoobchodním prodeji v nově otevřené prodejně v Brně - Komárově. Dále nabízíme odborné poradenství v oblasti pěstování okrasných rostlin. Možnost parkování přímo před prodejnou. U nás vyberete vzrostlé keře a stromy v nejlepší kondici. Samozřejmostí bude i zajištění odvozu zakoupeného zboží smluvní autodopravou. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Kaštanová 141a, Brno.


Luxusní zahradní keramika řady Excelent, keramické květináče pro pěstování bonsai

Luxusní zahradní keramika řady Excelent, keramické květináče pro pěstování bonsai

Máte rádi kvalitní keramické květináče? Hledáte poctivého českého výrobce zahradní keramiky? Pak se obraťte na firmu PKZ Keramika Poštorná z Břeclavi. Naše společnost vyrábí kvalitní a designovou zahradní keramiku, která se stane ozdobou každé zahrady. Pokud hledáte stylové a robustní zahradní květináče a obaly na květiny, určitě si vyberete některý z výrobků řady Excelent. V této řadě naleznete i keramické květináče a podmisky pro pěstování bonsai.


Doplňkový prodej pro všechny zahrádkáře – hnojiva, netkané textilie, rašelina

Doplňkový prodej pro všechny zahrádkáře – hnojiva, netkané textilie, rašelina

Hledáte zahradnictví na jihu od Brna, které se zabývá nejen prodejem ovocných stromků, ale i prodejem hnojiv a dalších přípravků a doplňkového sortimentu pro zahrady? Zahradnictví Urban v Želešicích na jihu Brna se specializuje na prodej ovocných stromků, růží i okrasných dřevin. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné odrůdy a vhodného místa pro výsadbu a rádi Vám poskytneme základní informace o rostlinách. Dále se zabýváme doplňkovým prodejem pro zahrádkáře: - přísady zeleniny, bylinky, balkónové kytky, léčivky a letničky - opěrné kůly ke stromům – různé délky - netkané textilie – černá netkaná textilie pod mulč a s prořezy pro sázení jahod, bílá netkaná textilie zakrývací - chrániče proti okusu - rašelina - mulčovací kůra - zahradnické substráty pro různé tipy rostlin Hnojiva: - Speciální hnojiva pro ovocné stromky Kristalon - Rozpustná hnojiva pro zeleninu, jahody atd. - Ledek - Speciální hnojiva pro trávníky - Speciální hnojiva pro brambory - Tabletové hnojivo pro jehličnany, růže, ovocné stromky … A spoustu dalších speciálních hnojiv pro zahrady.


Dřevěné a plastové kompostéry, polykarbonátové skleníky s dopravou zdarma

Dřevěné a plastové kompostéry, polykarbonátové skleníky s dopravou zdarma

Uvažujete o koupi kompostéru na Vaši zahradu? Chcete si pořídit polykarbonátový skleník? Navštivte e-shop firmy ANDĚL CZ., kde z pohodlí domova nakoupíte dřevěné nebo plastové kompostéry a dokonce i polykarbonátové skleníky. Pořídit si můžete dřevěné kompostéry české výroby pro uchování kompostu ve venkovním prostředí. Kompostéry jsou vhodné pro větve, listí, posekanou trávu, slupky a další biologický odpad. Zvolit si také můžete plastový kompostér vyrobený z kvalitního materiálu odolného vůči UV záření nebo mrazu. Tyto kompostéry jsou navíc vybaveny zámkem proti otevření vlivem větru nebo zvířete. Pro naše zákazníky máme také k dispozici precizně zpracované polykarbonátové skleníky Gardentec, který jsou dostupné ve variantě s obloukovou nebo sedlovou střechou. Skleníky Vám doručíme domů zcela zdarma.


Solární plachty na bazény, altánky, přívěsné vozíky, markýzy - e-shop

Solární plachty na bazény, altánky, přívěsné vozíky, markýzy - e-shop

Společnost ARNAK s.r.o., která se v rámci celé České republiky zabývá distribucí stavebních a technických tkanin a geotextilií, Vám exkluzivně nabízí prodej a výrobu krycích plachet všeho druhu, od plachet bazénových a solárních až po plachty určené k zakrytí přívěsných vozíků, na altánky, prodejní stánky, markýzy, pergoly či foliovníky. Kromě plachet Vám společnost ARNAK s.r.o. rovněž dodává stínící sítě, tkaniny na ploty a netkané mulčovací textilie, určené ke stínění rostlinných kultur, snížení průhlednosti plotů a zabránění růstu plevele. Veškeré dodávané zboží si můžete prohlédnout a zakoupit prostřednictvím internetového e-shopu www.arnak.cz, případně zadat jeho výrobu dle individuálním přání a potřeb.


Okrasné zahradní kamenivo různých frakcí včetně dopravy

Okrasné zahradní kamenivo různých frakcí včetně dopravy

Chcete si Vaši zahradu ozdobit okrasným kamenivem? Hledáte v okolí Znojma prodejce okrasného zahradního kameniva? Navštivte firmu BOŠ, kde si můžete vybrat z několika frakcí a typů okrasných zahradních kamenů. Prodáme Vám a dovezeme různé frakce okrasných kamenů, jako jsou: - kačírky - drcený bílý kámen - okrasné oblázky z Dunaje Garantujeme Vám, že Vám vaši objednávku doručíme v co nejkratším možném času. Možnost objednávky i přes e-shop palivovedrivi-znojmo.cz