Poptávám dřevo

Poptávám dřevo

Poptávám dřevo.

Popis:
- poptávám dřevní pelety
- dub, buk, borovice, smrk

Množství:
- 10-12 t

Lokalita:
- Českobrodsko

Termín:
- na příští top. sezonu
Poptávka byla vložena dne:
20.04.2021 09:51

Platnost poptávky:
20.05.2021 09:46

Kontaktní osoba:
Kolarovič David

Kontaktní email:

Předpokládaná cena:
4 000 Kč

Okres:
Kolín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej hoblovaného dřeva a řeziva - podlahová, palubková prkna

Prodej hoblovaného dřeva a řeziva - podlahová, palubková prkna

Sháníte někoho, kdo se na Vysočině zabývá prodejem hoblovaného dřeva? Pak se neváhejte obrátit na naši firmu! Zabýváme se výrobou a prodejem sušeného řeziva určeného pro truhlářskou a stavební činnost. Hoblované řezivo vyrábíme v maximálním rozměru 230 mm x 160 mm na čtyřstranné 6-ti hřídelové fréze. Hoblujeme rovné i profilové tvary a můžeme jej vyrobit z našeho i Vašeho materiálu. Vyrábíme - fasádní obkladová prkna, terasová a plotová prkna, podlahová i palubková prkna. Kompletní nabídku nejen hoblovaného řeziva naleznete na webových stránkách.


Uhelné sklady Votice, černé uhlí, koks, uhelné brikety, štěrkopísek, betonárna, autodoprava

Uhelné sklady Votice, černé uhlí, koks, uhelné brikety, štěrkopísek, betonárna, autodoprava

Představujeme Vám firmu UHLÍ PÍSKY ČERT s.r.o. Votice, která svým zákazníkům nabízí prodej a dopravu kvalitního uhlí, koksu, uhelných briket, písku, štěrku, kačírku atd. Dále zajišťujeme skládání uhlí pásovým dopravníkem, nákladní autodopravu, přepravu nadrozměrných nákladů. Působíme v oblastech Votice, Svinky, Benešov a Tábor. Naše služby, prodej: - černé, hnědé uhlí - koks - uhelné brikety - písky - drcené kamenivo - kačírek Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dopravní 847, Votice.


Stavební řezivo z Pily Lubná-trámy na pergoly, altány, střešní vazby

Stavební řezivo z Pily Lubná-trámy na pergoly, altány, střešní vazby

Potřebujete kvalitní trámy na stavbu pergoly, pro altány, nebo jiné stavební řezivo? Pila Lubná pro zákazníky z okresu Kroměříž dodá na zakázku stavební řezivo různého druhu - střešní vazby, laty, trámy, desky, hranoly, fošny. Dřevovýroba má provoz v areálu ZD Lubná - tel.: +420733729880. Zajistíme pořez kulatiny, hoblování dřeva i povrchové úpravy dřeva. Prodej řeziva: -hranoly, hranolky do délky 12m -desky - smrk, jedle, modřín -střešní laty -materiál na pergoly, altány - fošny, trámy. Prodej palivového dříví.


Stavební, konstrukční řezivo z pily - výroba na zakázku, prodej

Stavební, konstrukční řezivo z pily - výroba na zakázku, prodej

Truhláři, tesaři i domácí kutilové mají možnost zakoupit stavební, konstrukční řezivo z pily Lubná nedaleko Kroměříže. Výroba řeziva je možná přímo na zakázku - rozměry dle individuálních požadavků. Řezivo vyrábíme převážně ze smrkového dřeva. Provádíme úpravy povrchu dřeva hoblováním i impregnaci řeziva. Na prodej: -fošny, prkna -trámy -hranoly, hranolky do délky 12m -desky - smrk, jedle, modřín -střešní vazby -materiál na pergoly, altány.


Kvalitní pilařské výrobky, řezivo Zlín-dřevěné trámy, prkna, latě, fošny, hranoly

Kvalitní pilařské výrobky, řezivo Zlín-dřevěné trámy, prkna, latě, fošny, hranoly

Kvalitní dřevo pro stavbu dodá firma z dlouholetou tradicí v oboru pilařská výroba – Malenovická pila Zlín. Dřevěné fošny na podlahu či terasu, latě a trámy na střechu a krovy, hranoly a trámy na pergolu či altán a další pilařské výrobky můžete odebrat v přírodním provedení či po impregnaci Bochemitem QB. Aktuální ceník pro rok 2016 naleznete na webových stránkách. Při velkém odběru u firem i menším odběru pro soukromé osoby zajistíme dopravu na místo určení. V regionu Zlínska jsme známou, spolehlivou firmou, máme stálé odběratele, proto se na nás můžete obrátit s důvěrou.


Truhlářské stavební řezivo, velkoobchodní prodej, výroba řeziva, Moravské Budějovice

Truhlářské stavební řezivo, velkoobchodní prodej, výroba řeziva, Moravské Budějovice

Velkoobchodní prodej obalového, stavebního a truhlářského řeziva za skvělé ceny, to je FABRI-MORAVIA s.r.o.! V sortimentu naší společnosti naleznete 21 druhů evropských a 7 druhů exotických dřevin, vše v několika kvalitách a trvale skladem. Většina dřevin v 5-ti tloušťkách. Truhlářské stavební řezivo vyrábíme ze surových kmenů po celý rok a sušíme jej na výstupní vlhkost 8 - 10%. Řezivo vyrábíme z Javoru, Buku, Dubu, Olše, Břízy, Třešně, Jasanu, Ořešáku, Hrušně, Kaštanu, Akátu a mnoha dalších. Řezivo je možno dodávat jak v sušeném tak vzduchosuchém stavu. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši prodejnu v Moravských Budějovicích, okr. Třebíč. Kompletní nabídku řeziva naleznete na webových stránkách.