Služby autovrakoviště, výkup havarovaných vozů, odtahová služba

Salvage-UH s.r.o. - Autovrakoviště Kunovice

Služby autovrakoviště, výkup havarovaných vozů, odtahová služba

Autovrakoviště v Kunovicích se zabývá výkupem ojetých a havarovaných vozidel, ekologickou likvidací autovraků a odepsaných automobilů. O Váš nepojízdný automobil se kompletně postaráme, odvezeme odtahovou službou k nám na vrakoviště, vystavíme protokol o likvidaci.

Rekonštrukcia bytových domov pre potreby prestupného bývania v meste Topoľčany

Rekonštrukcia bytových domov pre potreby prestupného bývania v meste Topoľčany

Realizáciou projektu Sociálneho bývania s prvkami prestupného bývania pre mesto Topoľčany sa zavedie systém vertikálneho trojstupňového sociálneho bývania s možnosťou obojsmerného prestupovania medzi jednotlivými stupňami bývania. Jednotlivé stupne navrhovaného systému sociálneho bývania zodpovedajú krokom na ceste domácností ku získaniu samostatného nájomného bývania. Systém sociálneho bývania s prvkami prestupného bývania v Topoľčanoch budú tvoriť 3 stupne. 1. a 2. stupeň bude umiestnený v bytovom dome na ul. Pod Kalváriou, v objekte pod súp. č. 5054, parc. č. 1418/2 (1.stupeň prestupného bývania) a pod súp. č. 295, parc. č. 1418/1 (2.stupeň prestupného bývania). Priľahlé parcely sú 1419/1 a 1419/2, na ktorých sa nachádzajú prípojky inžinierskych sietí. 3.stupeň sociálneho bývania bude situovaný na ulici V. Beniaka v bytových domoch 1463 a 1472, v rámci ktorých je umiestnených 8 dvojizbových bytov. V rámci projektovej dokumentácie rekonštrukcie bytového domu č. 295 sa rieši:

1. STUPEŇ (rekonštrukcia existujúceho bytového domu)
- Krízové bývanie v bytoch s maximálnou rozlohou 50m2,
v ktorých je klient nájomníkom a prenajímateľom je mesto.
- Počet bytových jednotiek: 18
- Vybavenie bytov: kuchyňa drez s teplou a studenou vodou, varič/dvojplatnička,
chladnička s mrazničkou, kuchynská linka
kúpeľňa umývadlo a sprcha s teplou a studenou vodou, práčka, ohrievač TUV, wc misa
- Domácnostiam v prvom stupni systému je poskytovaný intenzívny sprievodný sociálny program.
2. STUPEŇ (rekonštrukcia existujúceho objektu)
- Bývanie v tréningových nájomných bytoch nižšieho štandardu a rozlohy do 60 m2, v ktorých je klient nájomníkom a prenajímateľom je mesto.
- Počet bytových jednotiek: 18
- Vybavenie bytov: kuchyňa drez s teplou a studenou vodou, kombinovaná chladnička s mrazničkou, elektrický kombinovaný sporák s rúrou varič/dvojplatnička, kuchynská linka
kúpeľňa umývadlo a vaňa/sprcha s teplou a studenou vodou, práčka, ohrievač TUV, wc misa
- Domácnostiam je zároveň poskytovaná sprievodná sociálna asistencia v potrebnej intenzite (asistent bývania, sociálne aktivizačné služby, osobitný príjemca).
3. STUPEŇ
- Bývanie v 8 tréningových nájomných bytoch vyššieho štandardu ako byty v stupni 2, v ktorých je klient nájomníkom a prenajímateľom je mesto.
- Lokalita: ulica V. Beniaka 1463/14, 1472/47, 49
Bližšia charakteristika predmetu zákazky je špecifikovaná v projektovej dokumentácii a v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
20.04.2021 09:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Topoľčany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.06.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Topoľčany

Zadavatel IČ:
00311162

Kontaktní osoba:
Jozef Süss

Zadavatel telefon:
+421 951 686 275


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní opravy historických památek a objektů

Kompletní opravy historických památek a objektů

Sháníte firmu, která má bohaté zkušenosti s opravou historických památek? Potřebujete provést opravu kaple, kostela nebo jiného objektu? Obraťte se na stavební firmu Jaromír Vyhnálek z Jemnice. Postaráme se o opravu historických budov a objektů , a to nejen v Jemnici, Slavonicích, Dačicích, Telči, ale i v Jihlavě. Zajistíme kompletní opravy historických památek – počínaje fasádou přes schody až po podlahy, stropy, malby a celý interiér těchto objektů. Ohledně bližších informací nás neváhejte kontaktovat.


Stavební práce na klíč Semily - stavby, rekonstrukce, zateplení budov

Stavební práce na klíč Semily - stavby, rekonstrukce, zateplení budov

D-BAU s.r.o. Semily Zabýváme se zateplováním budov pouze certifikovanými zateplovacími systémy. Skladba vrstev zateplení odpovídá všem současným požadavkům na tepelný odpor budov. Naše společnost D-BAU s.r.o. Semily se zabývá především pozemním stavitelstvím. Zajišťujeme: - rodinné domy na klíč - rekonstrukce, modernizace rodinných domů - sádrokartony - zateplování budov - vestavby, nástavby podkrovních prostor - stavební projekce - demolice


Výstavba rodinných domů na klíč, stavební práce Semily

Výstavba rodinných domů na klíč, stavební práce Semily

D-BAU s.r.o. Semily Máme letité zkušenosti s výstavbou rodinných domů na klíč. Nabízíme kompletní řešení zateplení domu, pomocí certifikovaného systému. Správné zateplení uspoří finance Vaší rodiny v zimě i v létě. Zajišťujeme: rodinné domy na klíč projektovou dokumentaci úřední povolení a architekta rekonstrukce, modernizace rodinných domů sádrokartony zateplování budov vestavby, nástavby podkrovních prostor stavební projekce demolice Neváhejte naši firmu D-BAU s.r.o. Semily ohledně výstavby rodinných domů na klíč kontaktovat.


Rekonstrukce a opravy bytů, revitalizace bytových domů, činžáků, paneláků

Rekonstrukce a opravy bytů, revitalizace bytových domů, činžáků, paneláků

Řešíte rekonstrukci bytů? Chcete snížit v paneláku náklady na vytápění a ohřev? Rekonstrukce bytových domů přispívá ke zlepšení stavu objektu i podmínek pro bydlení. Stavební firma EKOČEK s.r.o. se o to postará. Revitalizujeme a opravujeme bytové domy, činžáky i panelákové byty. Působíme v okrese Brno-venkov, Znojmo a Mikulov. Zajišťujeme kompletní a kvalitní rekonstrukce pláště domu - zateplení fasády bytového domu, výměny oken i dveří, úprava lodžií a opravy společných částí domu - chodby, schodiště, výtahy, pavlače, sklepy, apod. Jsme jednička na opravy a rekonstrukce bytových a panelových domů.


Rekonstrukce domů a bytů Mělník, rekonstrukce koupelen, kompletní přestavby bytových jader

Rekonstrukce domů a bytů Mělník, rekonstrukce koupelen, kompletní přestavby bytových jader

Představujeme Vám firmu Petr Mach z okresu Mělník, která se zabývá kompletní stavební činností včetně rekonstrukcí domů a bytů. Zajišťujeme dodávky veškerých stavebních materiálů i obkladů a dlažeb. Máme bohaté zkušenosti především s rekonstrukcemi rodinných domů, bytových a nebytových prostor na klíč, rekonstrukce koupelen a rekonstrukce bytových jader. Součástí služeb je pokládka plovoucích podlah, montáž sádrokartonových podhledů a příček, půdní vestavby. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Působíme převážně v oblasti Prahy a ve Středočeském kraji.


Stavby a rekonstrukce obchodních domů a supermarketů

Stavby a rekonstrukce obchodních domů a supermarketů

Firma DAGETT 66, Vám zařídí kompletní projekt a zajistí Vám výstavbu nebo opravu domů, supermarketů, hypermarketů i obchodních center. Kompletní služby staveb a rekonstrukcí obchodních domů je hlavní činností naší firmy a zajistíme Vám také havarijní servis, opravy a údržbu budov. Základem každé větší stavby je správný stavební rozpočet vytvořený na základě projektové dokumentace. Naše firma má bohaté zkušenosti v oboru a naši špičkoví pracovníci Vám poskytnou kvalitní a aktuální rozpočet, který Vás dovede k úspěšnému konci Vaší stavby. Naše služby obsahují také speciální práci, což je řezání železobetonu stěnovou pilou, které se používá pro dodatečné vyřezání otvorů pro dveře, okna, rozvody, k odstranění stěn, podlah, stropů při rekonstrukcích a opravách budov. Naše zkušenosti a kvality s výstavbou supermarketů ocenily významné společnosti jako je například společnost Kaufland Česká republika v.o.s., AHOLD Czech Republic, a.s., Julius Meinl, a.s., SPAR Česká obchodní společnost, s.r.o., Magnum CZ international, spol. s r.o., aj.