Služby autovrakoviště, výkup havarovaných vozů, odtahová služba

Salvage-UH s.r.o. - Autovrakoviště Kunovice

Služby autovrakoviště, výkup havarovaných vozů, odtahová služba

Autovrakoviště v Kunovicích se zabývá výkupem ojetých a havarovaných vozidel, ekologickou likvidací autovraků a odepsaných automobilů. O Váš nepojízdný automobil se kompletně postaráme, odvezeme odtahovou službou k nám na vrakoviště, vystavíme protokol o likvidaci.

Výstavba vodíkové plnící stanice - Ústí nad Labem

Výstavba vodíkové plnící stanice - Ústí nad Labem

Předmětem veřejné zakázky je výstavba vodíkové plnící stanice dle technické specifikace, která tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Na základě smlouvy o dílo se vybraný dodavatel zaváže na svůj náklad a nebezpečí provést pro zadavatele výstavbu vodíkové plnicí stanice dle technické specifikace, která tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace, a vyplněného výkazu výměr, který bude tvořit přílohu smlouvy o dílo.
Vybraný dodavatel se zaváže poskytnout zadavateli také související plnění, to vše za podmínek smlouvy o dílo, zejména se zaváže:
- poskytnout součinnost projektantovi, který zpracovává dokumentaci pro provedení stavby s konkrétním technickým řešením vodíkové plnicí stanice v Ústí nad Labem;
- vypracovat dokumentaci skutečného provedení díla;
- vypracovat návody a pokyny k obsluze veškerého dodaného zařízení.
Veřejná zakázka vložena:
19.04.2021 10:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.

Originální záznam:

Okres:
Ústí nad Labem

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
17.05.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
57 841 697 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.

Zadavatel IČ:
25013891

Zadavatel ulice:
Revoluční 26

Zadavatel PSČ:
401 11

Zadavatel obec:
Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Ing. Veronika Matušová, specialista dotačních titulů

Zadavatel telefon:
+420 605 298 319

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.dpmul.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45223720-9
Výstavba benzinových/plynových čerpacích stanic

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavba průmyslových montovaných hal Chrudim, montované haly pro skladovací a výrobní prostory

Stavba průmyslových montovaných hal Chrudim, montované haly pro skladovací a výrobní prostory

Návrhy montovaných hal, zákaznický servis a poradenství pro výstavbu průmyslových montovaných hal, realizace konečných staveb průmyslových objektů, to vše a mnohem víc Vám poskytne firma Jiří Bělovský sídlící v okrese Chrudim. Hlavní výhodou montovaných hal je jejich jednoduchá realizace a především příznivá cena a také dlouhá životnost. Naše činnost: - stavební činnost - stavba průmyslových objektů - stavba montovaných hal - poradenství při výstavbě hal - návrhy montovaných hal - menší zastřešení nebo přístřešky Pokud Vás naše montované haly zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Sládkova 855, Skuteč, okres Chrudim.


Navrhování, statika, dodávka a montáž železobetonových prefabrikovaných konstrukcí

Navrhování, statika, dodávka a montáž železobetonových prefabrikovaných konstrukcí

Realizaci železobetonových konstrukcí provádí firma ZIPP Brno s.r.o. V oblasti navrhování a přípravy zakázek nabízíme kompletní návrh a také poradenství při realizaci. Zajistíme návrh, statiku, dodávku i montáž. Železobetonová prefabrikovaná konstrukce je první volbou v realizaci projektů skladových a výrobních hal, administrativních budov, nákupních a obchodních center a parkovacích domů. Nabízíme kompletní poradenskou činnost v oblasti navrhování, přípravy a realizaci projektů prefabrikovaných železobetonových konstrukcí. Součástí přípravy jsou předběžné statické výpočty, vypracování všech stupňů projektové dokumentace. Ke každému projektu přistupujeme individuálně na základě bohaté zkušenosti našich projektantů s tuzemskými i zahraničními investory. Ve středisku železobetonových konstrukcí pracuje tým pracovníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti montovaných staveb. Ten využívá v maximální míře vlastní projekční, dopravní a montážní kapacity. Ve společnosti ZIPP Brno spolupracujeme s významnými tuzemskými i zahraničními investory.


Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Hledáte firmu, která má bohaté zkušenosti s průmyslovou výstavbou? Potřebujete stavební společnost, která zajistí výstavbu bytového komplexu? Kontaktujte společnost ATLANTA, a.s. ze Znojma, která realizuje kompletní dodávku bytové a průmyslové výstavby. Postavíme Vám bytový dům, ale i celé bytové komplexy. Na poli průmyslové výstavby se orientujeme jak ve stavbě komerčních objektů, tak i průmyslových hal. Bytový dům nebo stavbu pro výrobu a služby Vám postavíme nejen v okolí Znojma, ale i Třebíče.


Stavby pro bydlení – rodinné domy, bytové domy a garáže Praha

Stavby pro bydlení – rodinné domy, bytové domy a garáže Praha

Postavit dům nebo bytové jednotky na klíč? To už dnes umí kde kdo. Ale vybudovat takovou stavbu s ojedinělým architektonickým nápadem? To umíme my – SPING STAV s.r.o. Realizujeme projekty ve spolupráci s předními českými architekty. Spoustu našich zákazníku nechce pouze funkční bydlení, ale stavbu, která bude odrážet styl jejich života a bude jiná, než mají všichni okolo. Pokud patříte do této skupiny zákazníků a rozhodli jste se stavět, obraťte se na nás. Uskutečníme spolu kompletní projekt, ve kterém Vás budeme zastupovat od architektonického návrhu, vizualizací, přes vyřízení dokumentů a výstavbu, až k finálnímu předání vašeho vysněného domu. Každá stavba má svého vedoucí, který Vás bude zastupovat ve všech záležitostech. Máme profesionální tým dělníků, záruční servis a nejlepší dokončovací termíny. Veškeré realizace si můžete prohlédnou na webových stránkách, po telefonické domluvě si velmi rádi sjednáme osobní schůzku a prokonzultujeme následnou spolupráci.


Realizace průmyslových staveb – haly, sklady, garáže včetně vestaveb a dělících stěn

Realizace průmyslových staveb – haly, sklady, garáže včetně vestaveb a dělících stěn

Potřebujete postavit novou průmyslovou dřevostavbu? Hledáte firmu, která postará o realizace vestaveb a průmyslových stěn v halách nebo skladech? Obraťte se na společnost Mík s.r.o. Naše firma se zabývá dřevostavbami průmyslových objektů, jako jsou haly, sklady nebo garáže. Zajistíme také jejich nové zastřešení. Realizujeme i stavební úpravy, jako jsou vestavby a dělící stěny v průmyslových dřevostavbách.


Stavby a rekonstrukce obchodních domů a supermarketů

Stavby a rekonstrukce obchodních domů a supermarketů

Firma DAGETT 66, Vám zařídí kompletní projekt a zajistí Vám výstavbu nebo opravu domů, supermarketů, hypermarketů i obchodních center. Kompletní služby staveb a rekonstrukcí obchodních domů je hlavní činností naší firmy a zajistíme Vám také havarijní servis, opravy a údržbu budov. Základem každé větší stavby je správný stavební rozpočet vytvořený na základě projektové dokumentace. Naše firma má bohaté zkušenosti v oboru a naši špičkoví pracovníci Vám poskytnou kvalitní a aktuální rozpočet, který Vás dovede k úspěšnému konci Vaší stavby. Naše služby obsahují také speciální práci, což je řezání železobetonu stěnovou pilou, které se používá pro dodatečné vyřezání otvorů pro dveře, okna, rozvody, k odstranění stěn, podlah, stropů při rekonstrukcích a opravách budov. Naše zkušenosti a kvality s výstavbou supermarketů ocenily významné společnosti jako je například společnost Kaufland Česká republika v.o.s., AHOLD Czech Republic, a.s., Julius Meinl, a.s., SPAR Česká obchodní společnost, s.r.o., Magnum CZ international, spol. s r.o., aj.