Dodávky odpadních pytlů a sáčků

Dodávky odpadních pytlů a sáčků

Předmětem zakázky jsou pravidelné dodávky odpadních pytlů a sáčků ve specifikaci a množství dle zadávací dokumentace po dobu dvou let. Předpokládané celkové množství je 5.304.000 ks v členění dle jednotlivých částí.
Veřejná zakázka vložena:
19.04.2021 08:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice Plzeň

Originální záznam:

Okres:
Plzeň-město

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
17.05.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 700 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice Plzeň

Zadavatel IČ:
00669806

Zadavatel ulice:
Edvarda Beneše 1128/13

Zadavatel PSČ:
305 99

Zadavatel obec:
Plzeň

Kontaktní osoba:
Mgr. Matěj Novák

Zadavatel telefon:
+420 377 103 533

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.fnplzen.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

19640000-4
Odpadní pytle a sáčky z polymerů ethylenu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Balírna Balmex Mladá Boleslav, kompletní balící služby, zhotovení obalů a sáčků na zakázku

Balírna Balmex Mladá Boleslav, kompletní balící služby, zhotovení obalů a sáčků na zakázku

Představujeme Vám firmu Balírna Balmex z okresu Mladá Boleslav, která nabízí komplexní balicí služby včetně balení na zakázku. Pro své zákazníky jsme schopni vyrobit jakýkoli sáček či krabičku nestandardních a atypických rozměrů výrobku. Díky optimálnímu řešení vždy naše obaly snadno zabalí gely, sypké směsi či různé tvary. Rádi konzultujeme s klientem nejvhodnější možné varianty realizace včetně cenové kalkulace. Poraďte se s naší firmou Balírna Balmex a budete mít po starostech. Výroba, výrobce, zakázková výroba, design, potisk: - sáčky z flexibilní fólie jak na bázi PET, PP, papír - ploché sáčky - hadicové sáčky - flowpack, Flow Pack sáčky - doypack sáčky. Otestujte obaly a sáčky na zakázku již dnes! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Kojovice 5, Kropáčova Vrutice, okres Mladá Boleslav.


Přepravní i odpadové pytle na roli z kvalitního LDPE, HDPE do gastro provozů i do výroby

Přepravní i odpadové pytle na roli z kvalitního LDPE, HDPE do gastro provozů i do výroby

Obalové materiály na zakázku vyrábí společnost DAPAS, spol. s.r.o. z Konice u Prostějova. Specializujeme se na výrobu LDPE, HDPE přepravních i odpadových rolovaných pytlů. Pytle mají široké využití, hodí se na odpad a zabalení různého sortimentu do gastro provozů, obchodů i do výroby. HDPE rolované pytle na odpady: - výroba z kvalitního HDPE materiálu, pytle jsou nezávadné a 100% recyklovatelné, odolné a pevné - vhodné použití v gastro provozech, obchodech i v průmyslové sféře. Přepravní i odpadové LDPE pytle najdou využití v domácnostech, restauracích a průmyslových provozech. Vynikají výbornou smrštitelností, kluzností pro snadné otevírání a zdrsněným povrchem zajišťující lepší fixaci pytlů během přepravy. Přepravní pytle v rolích, polyetylénové rolované pytle na odpadky vyrábíme také na zakázku v požadovaných rozměrech, v provedení transparentním, barevném, s antistatickou úpravou, s potiskem, volitelnými výseky a perforací.


Montáž autofolií s atestem | Liberec, redukce ostrého slunečního světla

Montáž autofolií s atestem | Liberec, redukce ostrého slunečního světla

Montáž autofolií s atestem, je jednou z našich činností, kterou provozujeme na naší centrále v Liberci. Montáží tak zajistíte redukci ostrého slunečního světla a zvýšíte si tím komfortnost Vaší jízdy. A autofolií bude VAše vozidlo vypadat nejen originálně a lépe, ale zajistí Vám i vyšší soukromí. Autofolie Vám pomáhá chránit také interiér automobilu. Nemusíte se tak bát, že Vám předčasně ztratí barvu Vaše potahy. Nepříjemné ostré sluneční světlo a riziko oslnění už pro Vás s naší folií budou minulostí. Ozvěte se nám! Rádi pomůžeme i Vám!


Výroba teplem smršťovací fólie na balení zboží-i atypický rozměr

Výroba teplem smršťovací fólie na balení zboží-i atypický rozměr

Použitím kvalitní fólie na balení ochráníte přepravované zboží a předejtete nákladům při možné reklamaci. Teplem smršťovací fólie různých velikostí, i atypický rozměr, vyrábí firma Centroplast z okresu Uherské Hradiště. Smršťovací fólie zajistí ochranu zabalených výrobků před poškozením, vlhkostí i nečistotami, díky dokolané fixaci zboží. Pokud jste si nevybrali ze standardní nabídky fólií, výroba na zakázku v různých variacích našich produktů není problém - jsme rychlí, zakázku jsme schopni vyřídit do druhého dne. Činnost firmy Centroplast Staré Město je zaměřena na různé plastové výrobky. Zajišťujeme kompletní zásobování plasty, včetně dopravy k zákazníkovi.


Jednorázové ochranné povlaky pro výrobce autosedaček a pro autoservisy

Jednorázové ochranné povlaky pro výrobce autosedaček a pro autoservisy

Naše firma BIPO, společnost s. r. o. Liberec se zabývá výrobou povlaků autosedadel, jak pro výrobce autosedadel, tak pro služby autoservisů. Ochranné jednorázové povlaky zajistí, že vaše sedadlo zůstane i během náročné opravy auta neporušené. Potahy dodáváme v několika různých rozměrech a na přání jsme schopni je potisknout logem vaší firmy nebo jiným požadovaným nápisem. Jednorázové ochranné povlaky dodáváme v balení po 100 nebo 200 kusech navinuté na papírové dutince.


Lamely, PVC pásy, clony nebo svařovací závěsy. To vše k ochraně Vašeho zdraví a k úspoře energie.

Lamely, PVC pásy, clony nebo svařovací závěsy. To vše k ochraně Vašeho zdraví a k úspoře energie.

Protiprůvanové clony, svařovací závěsy či PVC fólie neslouží pouze k oddělení pracovních míst na hale, ale také eliminují průvan, zabraňují nečistotám v hygienických prostorech a v neposlední řadě zabraňují úniku tepla nebo chladu, čímž přispívají k úspoře energie. U firmy PortaTherm s.r.o. si můžete vybrat hned z několika typů PVC fólií a lamel. V nabídce jsou: -normál (PVC fólie standardního provedení) -vroubkované (PVC fólie pro často využívané prostory) -mrazuvzdorné (PVC fólie s teplotním rozsahem až -40 stupňů) -vroubkované mrazuvzdorné (PVC fólie v kombinaci teploty a častého využití) -speciální typy PVC pásu (PVC pásy antistatické a barevné pro svářečské účely) Pásy jsou motány v kotoučích o délce 50 bm a každý výše uvedený typ je opatřen potvrzením o bezpečnosti, kvalitě nebo UV stabilizaci u pásů do svářečských prostor.