Centrální nákup osobních vozidel - kategorie 1B

Centrální nákup osobních vozidel - kategorie 1B

Dodávky osobních silničních automobilů kategorie 1B a to vždy včetně:
• manuálu, tj. návodu k obsluze a údržbě daného Osobního automobilu v českém jazyce;
• listinné a/nebo elektronické podoby servisní knížky k danému Osobnímu automobilu;
• originálu velkého technického průkazu daného Osobního automobilu s řádným vypsáním a potvrzením nezbytných údajů;
• originálu osvědčení o registraci Osobního automobilu
• originálu osvědčení o technické způsobilosti Osobního automobilu;
• podrobného rozpisu nároků na provoz a údržbu Osobního automobilu (není-li uvedeno v Servisní knížce);
• dalších případných průvodních dokladů k Osobnímu automobilu v českém jazyce;
• 2 klíčů od daného Osobního automobilu;
• druhé sady pneumatik včetně disků (letních či zimních podle termínu dodání Osobního automobilu);
Poskytování servisních služeb pro dodané Osobní automobily, pokud bude Odběratelem požadováno v rámci příslušné dílčí kupní smlouvy.
Veřejná zakázka vložena:
19.04.2021 09:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo financí

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
18.05.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
199 947 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo financí

Zadavatel IČ:
00006947

Zadavatel ulice:
Letenská 525/15

Zadavatel PSČ:
118 10

Zadavatel obec:
Praha 1

Zadavatel telefon:
+420 257 041 111

Fax:
+420 257 042 788

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mfcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34100000-8
Motorová vozidla

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nový Golf R s paketem Torque Vectoring - systém pohonu všech kol s individuálním rozdělováním točivého momentu mezi zadní kola

Nový Golf R s paketem Torque Vectoring - systém pohonu všech kol s individuálním rozdělováním točivého momentu mezi zadní kola

Golf R jako první z modelů VW přichází s novým pohonem všech kol „4MOTION včetně funkce R-Performance Torque Vectoring“. Systém, který je propojený se systémem řízení jízdní dynamiky a řidičům dopřeje novou dimenzi sportovní jízdy. Díky paketu R je hnací síla variabilně rozdělována nejen mezi přední a zadní nápravu, ale také mezi obě zadní kola. Nejvyšší rychlost u tohoto vozidla byla zvýšena na 270 km/h. Řidiči si také mohou zvolit mezi dvěma jízdními módy Special a Drift pro maximální výkony. Agilitu tohoto vozu se podařilo významně zvýšit především v zatáčkách.


Konektivita Hyundai – připojení na Android a Apple, navigační systém LIVE services

Konektivita Hyundai – připojení na Android a Apple, navigační systém LIVE services

Sháníte nový vůz s možností připojení svého chytrého telefonu? Pořiďte si některý z nových modelů Hyundai. Jeho předností je konektivita neboli možnost připojeni Vašeho chytrého telefonu Android nebo Apple přímo do multimediálního systému automobilu. Na svých cestách se již neztratíte, protože se budete moct spolehnout na navigační systém – LIVE services, který vás bude informovat o aktuálním dění na silnicích v reálném čase. Služba Android Auto, případně Apple CarPlay umožňuje během jízdy bezpečně ovládat Váš mobilní telefon, přijímat telefonní hovory, řešit zprávy, navigování, přehrávat hudbu a další. Vše je možné ovládat hlasem, případně tlačítky, které jsou umístěny na volantu. Přijďte se sami přesvědčit do autorizovaného autosalonu T-CAR spol. s.r.o. V Boskovicích.


Pořízení elektromobilu k podnikatelským účelům společnosti EKOČEK s.r.o.

Pořízení elektromobilu k podnikatelským účelům společnosti EKOČEK s.r.o.

Díky spolufinancování z operační programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost mohla společnost EKOČEK zakoupit elektromobil pro své podnikatelské účely. Tímto krokem byla v naší firmě započata elektromobilita, kterou hodláme v našem vozovém parku nadále rozvíjet. Pořízením elektromobilu jsme zároveň jsme možnost se aktivně zapojit ke snižování produkce CO2. K dalším příznivým výsledkům patří snížení nákladů na provoz a údržbu firemních vozidel.


První crossover značky ŠKODA KAMIQ – bezpečný vůz, který sedne každému

První crossover značky ŠKODA KAMIQ – bezpečný vůz, který sedne každému

Hledáte bezpečný vůz, který vám bude opravdu sedět? Naleznete jej a autorizovaného prodejce nových a ojetých vozů ŠKODA u společnosti AUTONOVA BRNO s.r.o.. Představujeme vám vůbec první crossover značky ŠKODA KAMIQ, který vznikl chytrou kombinací SUV a praktického městského automobilu. Jedná se o automobil s dynamickými tvary, propracovanými bezpečnostními systémy a špičkovou technologií. K dostání je v benzinovém či dieselovém provedení se spotřebou paliva 4,2 – 5,1 l / 100 km. Základní verze Ambition obsahuje bílé přední světlomety s animovaným ukazatelem směru jízdy, TOP LED zadní světla, platinově šedý kryt prahu, střešní nosič, podokenní chromovou lištu a bezklíčové zamykání dveří KESSY. Výbavový stupeň Style je obohacen o dekorační lištu Copper Brushed, 3 – ramenný kožený volat, ambientní LED bílé osvětlení, dvouzónovou automatickou klimatizaci, vkládané textilní koberečky a jiné doplňky. Neváhejte a přijďte se k nám podívat.


Prodej vozů Volvo ON-LINE Praha, Volvo dealer, auto Průhonice - nakupujte vozy z pohodlí domova

Prodej vozů Volvo ON-LINE Praha, Volvo dealer, auto Průhonice - nakupujte vozy z pohodlí domova

Představujeme Vám firmu Auto Průhonice, a.s. Praha a Brno, která svým zákazníkům nabízí prodej nových i ojetých vozů Volvo a také autorizovaný servis vozů Volvo. V současné době umožňujeme prodej vozů Volvo ON-LINE z pohodlí Vašeho domova. U nás si nové vozy VOLVO pořídíte snadno na operativní leasing a nebo výhodný úvěr. Samozřejmostí je také testovací jízda vozů Volvo. Veškeré informace naleznete na našich stránkách https://www.autopruhonice.com/testovaci-jizda. Dále poskytujeme autorizované servisní služby https://www.autopruhonice.com/objednavka-na-servis. Pokud Vás naše vozy Volvo zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese K Chotobuzi 333, Čestlice a na adrese Heršpická 788/9, Brno.


Prodej vozů značky Škoda – výběr z modelů Octavia, Fabia, Kamiq, Scala, Kodiaq

Prodej vozů značky Škoda – výběr z modelů Octavia, Fabia, Kamiq, Scala, Kodiaq

Pořizujete si nové auto? Dáváte přednost české značce Škoda a hledáte spolehlivý autosalon? Potřebujete autorizovaný servis vozů Škoda? Pokud bydlíce v okrese Frýdek-Místek navštivte společnost Auto Toman s.r.o. v Třinci. Rádi Vám poradíme s výběrem nového vozu, který bude odpovídat Vašim požadavkům. V našem autosalonu najdete modely značky Škoda, jako je Octavia Active nebo Style, Fabia i v Combi, Scala, Kodiaq, Kamiq Style i Monte Karlo, Karoq, Superb či Nová Octavia. Vozy si můžete u nás prohlédnout i v různých barvách. Vůz si u nás můžete pořídit i na operativní leasing, který poskytujeme. Navíc se Vám vždy o auto postaráme. Poskytujeme autorizovaný servis záruční i pozáruční. Zajistíme Vám i pojištění vozu. Neváhejte nás navštívit, určitě si u nás vyberete vůz Vašich snů.