KŘP Lbk - Vybudování kamerového systému v Libereckém kraji

KŘP Lbk - Vybudování kamerového systému v Libereckém kraji

Vznikne 20 kamerových bodů včetně příslušenství a souvisejících prací a jedno monitorovací pracoviště.
Veřejná zakázka vložena:
19.04.2021 09:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajské ředitelství policie Libereckého kraje

Originální záznam:

Okres:
Liberec

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.06.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajské ředitelství policie Libereckého kraje

Zadavatel IČ:
72050501

Zadavatel ulice:
náměstí Dr. E. Beneše 24

Zadavatel PSČ:
460 32

Zadavatel obec:
Liberec

Kontaktní osoba:
Ing. Lucie Milerová

Zadavatel telefon:
+420 974 461 545

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.policie.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

35120000-1
Dohlížecí a zabezpečovací systémy a zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vysouvací sloupky pro zamezení vjezdu vozidel – automatické, pevné, sklopné

Vysouvací sloupky pro zamezení vjezdu vozidel – automatické, pevné, sklopné

Hledáte řešení pro zamezení vjezdu vozidel ? Naleznete jej u společnosti TECHNOPARK CZ s.r.o. z Brna, která je největším dodavatelem výsuvných automatických a manuálních, pevných a odnímatelných, sklopných nebo obslužných sloupků. Naše vysouvací sloupky jsou : - automatické a manuální – velmi rychlá demontáž při poškození, jsou testovány v klimatické kabině v teplotním rozmezí od – 45° do + 80° - pevné a odnímatelné - vysoce odolné proti nárazu vozidla a umožňují variabilní řešení pro každou situaci - sklopné – minimální nároky na montáž, uzamykatelné a zabírají málo místa - obslužné – s vysokou ochranou ovládacích prvků proti vandalismu Všechny naše výrobky splňují ty nejnáročnější certifikace pro ochranu strategických objektů.


Elektronické a zabezpečovací systémy Liberec, kamerové bezpečnostní systémy, dodávka a montáž

Elektronické a zabezpečovací systémy Liberec, kamerové bezpečnostní systémy, dodávka a montáž

KELCOM International Liberec, společnost s ručením omezeným zkr. KELCOM Liberec s.r.o. Vlastníte firmu a spolu s ní i velký objekt, který chcete mít neustále pod kontrolou? Chcete mít sledovaný celý dům i jeho přilehlé části nebo chatu kam jezdíte párkrát za rok? Naše firma KELCOM International Liberec se o vše postará. Zdarma se podíváme na daný objekt či dům a vypracujeme pro Vás zdarma cenovou nabídku. Samotná dodávka a montáž kamerového systému už je placená. Pokud máte zájem, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Ještědská 103/85, Liberec.


Ochrana osob a majetku - ostraha objektů, instalace EZS, kamerové systémy

Ochrana osob a majetku - ostraha objektů, instalace EZS, kamerové systémy

Vhodné bezpečností opatření pro firmy i domácnosti navrhne a realizuje firma BAVA servis s.r.o. ze Starého Města u Uherského Hradiště. Poskytneme komplexní řešení ochrany osob a majetku - ostrahu objektů, instalace EZS, kamerových systémů apod. Působíme v regionu Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj. Díky profesionálnímu dohledu předejtete krádeži či vstupu nepovolaných osob do objektu. Naši zaměstnanci jsou vyškoleni pro ostrahu objektů - zajištěna je fyzická ostraha i elektronický dohled. Využíváme moderní technologie, bezpečností systémy jsou napojeny na pult centrální ochrany.


Turnikety otočné, tripodové i plnorozměrové pro kontrolu průchodu osob

Turnikety otočné, tripodové i plnorozměrové pro kontrolu průchodu osob

Hladký průchod osob do vyhrazených prostor a jejich kontrolu zajistí turnikety od společnosti MAGTRADE, s.r.o. z Prahy. Turnikety nabízíme do interiérů i exteriérů, garantujeme jejich dlouhou životnost, snadnou obsluhu a elegantní vzhled. Otočné, tripodové i plnorozměrové turnikety jsou vždy vybaveny zařízením pro nouzové odblokování a umožnění volného průchodu v případě nouze. S výběrem vhodného typu turniketu v závislosti na frekvenci průchodů a požadovaném stupni kontroly osob Vám ochotně poradí ve společnosti MAGTRADE, s.r.o.


Elektrická požární signalizace Praha – varuje při riziku požáru

Elektrická požární signalizace Praha – varuje při riziku požáru

Při vzniku požáru hrozí vysoké riziko ohrožení života a ztráty majetku. Firma AKI PRO spol. s r.o. z Prahy nabízí široký výběr elektrických požárních hlásičů a signalizace pro včasné upozornění na hrozící riziko. Naši odborníci vyhodnotí, který ze systémů pro Váš objet bude nejvhodnější. Nabízíme tlačítkové hlásiče, samočinné hlásiče, speciální typy hlásičů, konvenční systémy elektronické požární signalizace pro menší objekty nebo adresovatelné elektronické požární signalizace. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, vždy si můžete být jisti, že v případě hrozícího rizika budete včas varováni. Více informací o elektrické požární signalizaci včetně návrhu nejvhodnější varianty pro Váš objekt žádejte u společnosti AKI PRO spol. s r.o.


Zapůjčení, pronájem vysokorychlostních kamer a příslušenství, Praha

Zapůjčení, pronájem vysokorychlostních kamer a příslušenství, Praha

Potřebujete kvalitně natočit spoty s velmi rychlými ději? K tomu je zapotřebí použít vysokorychlostní kamery. Pokud však tento speciální přístroj nechcete kupovat tak si jej výhodně zapůjčte od společnosti Proxis, spol. s r.o., která sídlí v Praze. Zaměřujeme se na pronájem rychloběžných kamer včetně kvalifikované obsluhy, teoretické a praktické poradenství. Tyto přístroje mají ostrý obraz, vysoké rozlišení, odolnou konstrukci. Jsou vhodné pro vývoj a výzkum v oblasti balistiky, pyrotechniky či automobilovém průmyslu. V našem sortimentu jsou zastoupeny značky Photron a IDT s bohatým příslušenstvím.