Sítotisk – potisk reklamních předmětů, etiket, štítků Zlínský kraj

Jiří Křístek - OFSITO s.r.o.

Sítotisk – potisk reklamních předmětů, etiket, štítků Zlínský kraj

Potisk různých předmětů sítotiskem nabízí společnost Jiří Křístek - OFSITO s.r.o. ze Zlínského kraje, která se specializuje na sítotiskovou technologii ofsito téměř tři desetiletí, a proto může nabídnout sítotisk vysoké kvality včetně zpracování grafického návrhu.

Poptávám rekonstrukci střechy

Poptávám rekonstrukci střechy

Poptávám rekonstrukci sedlové střechy o ploše 200m2. Zaizolování střechy, výměna folie, oplechování, oprava podbití atd. Jako novou krytinu použít plechové profily.
Obec Kožlí, PSČ 58293.
Poptávka byla vložena dne:
19.04.2021 09:24

Platnost poptávky:
19.05.2021 08:53

Kontaktní osoba:
PAVEL BLAHETA

Kontaktní email:

Telefon:
+420 792 730 431

Okres:
Havlíčkův Brod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž plochých střech pro komerční a firemní budovy - dřevěné střešní konstrukce

Montáž plochých střech pro komerční a firemní budovy - dřevěné střešní konstrukce

Sháníte spolehlivé řemeslníky na výstavbu střechy? Tesařské, pokrývačské a klempířské práce zajišťuje naše společnost BAST CZ s.r.o. z Kuřimi. Působíme v Ostravě, Plzni, Pardubicích, Českých Budějovicích, zkrátka v celé České republice. Pro veřejné, administrační a firemní budovy realizujeme ploché střechy a dřevěné střešní konstrukce, které se vyznačují prostorovou nenáročností a snadnou údržbou. Postaráme se o kompletní výstavbu, opravu či rekonstrukci. Obraťte s výrobou ploché střechy na nás a určitě nebudete litovat. Dbáme na správně hydroizolovanou střechu a eliminaci průniku vlhkosti do suchých stěn. Garantujeme rychlou a špičkově odvedenou práci.


Plechová střešní krytina je levnější - vhodná pro starší domy

Plechová střešní krytina je levnější - vhodná pro starší domy

Při rekonstrukci střechy je ideální pro starší domy volit plechové krytiny pro jejich lehkost a také příznivou cenu. Ikdyž je výběr střešních krytin v dnešní době bohatý, plechová střešní krytina je výrazně levnější než ostatní typy. Před opravou střechy je však nutné odborné posouzení stávajícího stavu Vaší střechy, v lokalitě Uherský Brod, Zlínský kraj se obraťte na firmu TOM střechy - doporučíme Vám konkrétní typ střešní krytiny a zpracujeme návrh řešení a cenovou nabídku. Dodáváme plechovou krytinu zn. Satjam, Ranilla, Ruukki, Onduline. Výhody plechové střechy: - kvalita, dlouhá životnost - levnější a lehčí oproti jiným druhům krytiny - rychlá, snadná montáž - snadná údržba - velký výběr barevných odstínů.


Difuzní folie jako doplňková hydroizolační vrstva pod střešní krytinu

Difuzní folie jako doplňková hydroizolační vrstva pod střešní krytinu

Chystáte se rekonstruovat střechu či stavět nástavbu spolu s novou střechou? S kompletní realizací a dodávkou materiálu Vám pomůže naše rodinná společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. Zajišťuje zhotovení střech na novostavbách i opravy střech na rodinných a bytových domech, památkových i komerčních budovách. Při realizaci používáme ty nejlepší materiály. Pod střešní krytinu Vám na přání položíme difúzní fólii Dörken, která slouží jako hydroizolační vrstva. Tako fólie chrání další vrstvy před povětrnostními vlivy a zabraňuje vniknutí vody dovnitř, ale zároveň umožňuje průchodu vodních par ven. Tak neváhejte a kontaktujte nás. Zhotovíme Vám střechu, která dlouho vydrží.


Realizace a kompletace střech na klíč Dačice, památkové objekty, tesař, pokrývač, klempíř

Realizace a kompletace střech na klíč Dačice, památkové objekty, tesař, pokrývač, klempíř

Představujeme Vám firmu ŘEMSTAVO-PSV s.r.o. Dašice, která se zabývá výstavbou nových střech na klíč a realizacemi střech u památkových objektů. Nabízíme také drobnou kovovýrobu. Naše činnost je zaměřena na realizaci nových střech pomocí klempířského, pokrývačského a tesařského řemesla. Součástí služeb je i renovace střech stávajících včetně hydroizolace střech. Práce provádíme jak u zákazníků, tak u střech památkových objektů. Pokud Vás naše výstavba nových střech na klíč zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese V Kaštanech 36/II, Dašice.


Pokrývačské práce Nymburk, pokrývačství, nové střechy, opravy a renovace střech

Pokrývačské práce Nymburk, pokrývačství, nové střechy, opravy a renovace střech

Představujeme Vám firmu Klempířství Kozák Nymburk, která je schopna zajistit realizaci jak nových projektů střech, tak opravy a renovace stávajících střech. Naše činnost je zaměřena na kompletní realizaci střech pomocí klempířského, pokrývačského a tesařského řemesla. Firma Martin Kozák - Klempířství zajišťuje dodávky střech: - plechové střechy značek Ruukki, Legos, Lindab - šindelové střechy - střešní taškové krytiny - falcované střechy - šroubované střechy Pokud Vás naše klempířské služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Kostomlátecká, Nymburk.


Kompletní dodávky střech Červený Kostelec, hromosvody, pálená, betonová, plechová střecha

Kompletní dodávky střech Červený Kostelec, hromosvody, pálená, betonová, plechová střecha

KUKO s.r.o. Červený Kostelec Naše činnost je zaměřena na realizaci kompletních střech pomocí klempířského, pokrývačského a tesařského řemesla včetně instalace hromosvodů. Naše firma KUKO s.r.o. zajišťuje střechy na klíč a komplexní realizace střešních plášťů od známých výrobců jako jsou Tondach, Bramac, Lindab, Eternit, Cembrit a dalších. Veškeré řezivo ošetřujeme impregnačními přípravky. Klempířské prvky jsou k dispozici v různých barevných odstínech s dokonalou povrchovou úpravou. Působíme v lokalitách Královéhradeckého kraje jako jsou Krkonoše, Úpice, Malé Svatoňovice, Rtyně v Podkrkonoší, Batňovice, Česká Skalice, Náchod, Hronov, Police nad Metují, Stárkov a spoustu dalších měst a obcí.