Služby autovrakoviště, výkup havarovaných vozů, odtahová služba

Salvage-UH s.r.o. - Autovrakoviště Kunovice

Služby autovrakoviště, výkup havarovaných vozů, odtahová služba

Autovrakoviště v Kunovicích se zabývá výkupem ojetých a havarovaných vozidel, ekologickou likvidací autovraků a odepsaných automobilů. O Váš nepojízdný automobil se kompletně postaráme, odvezeme odtahovou službou k nám na vrakoviště, vystavíme protokol o likvidaci.

Poptávám trubku

Poptávám trubku

Poptávám trubku (husí krk) bez perforace, průměr 150-160mm.
Poptávka byla vložena dne:
19.04.2021 09:23

Platnost poptávky:
19.05.2021 08:57

Kontaktní osoba:
M.Mrncl

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 205 592

Okres:
Havlíčkův Brod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodejna instalačního materiálu vodo topo plyn, hutní materiál, trubky, armatury

Prodejna instalačního materiálu vodo topo plyn, hutní materiál, trubky, armatury

Prodejna instalačního materiálu vodo topo plyn firmy VTP Pelka Staré Město je k dispozici nejen živnostníkům v oboru, ale především běžným spotřebitelům a kutilům z regionu Zlínský kraj. Zakoupíte zde běžný instalační materiál vodo topo plyn, hutní materiál, trubky, armatury, radiátory, plynové kotle i sanitární keramiku, koupelnové zařízení i zahradní hadice. Prodej výrobků známých firem: - Teiko, Ravak, Jiika, Junkers, Protherm, Dražice, Quantum, Viadrus, Baxi, Cosmoflex, Cosmonova, Dražice, Geberit, Gabotherm, Korado, Novaservis, Sagitarius a dalších. Kvalitní instalační materiál pro obor vodo-topo-plyn: - zámky, kliky, šrouby, vruty, brusné a řezné kotouče - radiátory - deskové, hliníkové a litinové i radiátorové ventily, termohlavice - trubky plastové, pozinkované a černé, měděné - armatury výrokové, uzavírací - elektromagnetické úpravny vody INKRUST - sanitární keramika a zařízení koupelen - plynové kotle - solární systémy.


Prodejna s vodoinstalačním materiálem od prověřených výrobců

Prodejna s vodoinstalačním materiálem od prověřených výrobců

Potřebujete nové těsnění nebo pojistný ventil k bojleru? Hledáte v okolí Brna prodejnu se širokým sortimentem vodoinstalačního materiálu? Zajděte do prodejny KOVOMAT v Rajhradu, kde naleznete veškerý potřebný materiál pro vodoinstalační práce. V naší prodejně koupíte: - kulové kohouty - uzavírací ventily - PE tvarovky - mosazné tvarovky a šroubení - těsnící materiál - pračkové hadice - šikmé filtry - PPR trubky a izolace a další druhy vodoinstalačního materiálu


Úpravny vody pro domácnosti pro pitnou vodu bez škodlivých látek

Úpravny vody pro domácnosti pro pitnou vodu bez škodlivých látek

Kohoutková voda se stává ve většině domácností jediným zdrojem tekutin pro dospělé i děti. Pokud však chcete mít naprostou jistotu o její nezávadnosti, stačí využít nabídky společnosti GORO, spol. s r.o. z Brandýsa nad Labem, českého výrobce úpraven vody pro domácnosti. Úpravny vody pro domácnosti se postarají o změkčení příliš tvrdé vody, o odstranění nežádoucích dusičnanů, železa a manganů i patogenních bakterií. Pokud váháte nad investicí do úpravny vody pro domácnosti, pak kontaktujte společnost GORO, spol. s r.o., kde Vám poradí s výběrem a poskytnou veškeré potřebné informace.


Poradenství a servis při výběru vodoinstalačního a zahradní materiálu

Poradenství a servis při výběru vodoinstalačního a zahradní materiálu

Nevíte si rady s výběrem vodoinstalačního či zahradního materiálu? Přijďte se podívat do naší specializované prodejny Hydroplast – Hana Blaťáková v Přerově. Všechny nabízené produkty velmi dobře známe a můžeme Vám tak pomoci najít nejvhodnější řešení, které bude odpovídat Vašim požadavkům. Popíšeme Vám jak s nakoupeným materiálem zacházet a jakým způsobem by se měl správně nainstalovat, aby nedošlo k jeho poškození. Co se týče vodoinstalačního materiálu, pořídíte u nás nejrůznější trubky a tvarovky pro rozvody vody a náčiní, díky kterému potrubí nainstalujete. Lze u nás zakoupit také sortiment odpadního PVC, kanalizační trubky a tvarovky, okapní žlaby a svody a další. Z našeho zahradního programu se dají pořídit nejrůznější hadice a jejich příslušenství, zavlažovače a lepidla. Podrobnější informace o sortimentu naleznete na našem webu.


Kvalitní úprava vody, filtrace vody

Kvalitní úprava vody, filtrace vody

Společnost ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. zajišťuje prodej, opravy a montáže čerpadel včetně příslušenství. Dále se zabýváme i doplňkovým zbožím a službami v oblasti úprav vody, filtrace vody a dalšími. Nabízíme produkty, které u Vás jistě najdou své uplatnění: Úprava vody – filtrace vody filtry na těžké kovy, železo, mangan, nežádoucí příměsi, dusičnany automatické samočisticí tlakové filtry, mechanické svíčkové filtry pískové filtry, alkalizační filtry, změkčovací filtry, průmyslové filtry UV lampy, reverzní osmózy


Předizolované potrubní systémy pro hospodárný rozvod tepla, chladu - výroba, prodej

Předizolované potrubní systémy pro hospodárný rozvod tepla, chladu - výroba, prodej

Předizolované potrubní systémy pro rozvoj tepla a chladu vyrábí a dodává firma Vojtěch Bystřický - předizolované potrubí z Bořetic. Dodáváme předizolované potrubní systémy včetně veškerých komponentů zhotovené na zakázku podle vašich potřeb. Námi dodávané potrubní systémy jsou vhodné pro řešení hospodárných rozvodů tepla a chladu - nejčastěji se používají pro systémy dálkového vytápění. Předizolované systémy trubek navíc vynikají velice snadnou montáží - slouží jako povrchové rozvody, tak i podzemní bezkanálové uložení.