Kartonové krabice pro archivaci dokladů poštovního platebního styku

Kartonové krabice pro archivaci dokladů poštovního platebního styku

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky kartonových obalů pro archivaci a ukládání dokladů poštovního platebního styku. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 48 měsíců.
Veřejná zakázka vložena:
16.04.2021 08:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Česká pošta, s.p.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.05.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká pošta, s.p.

Zadavatel IČ:
47114983

Zadavatel ulice:
Politických vězňů 909/4

Zadavatel PSČ:
225 99

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Mgr. Viktor Doseděl

Zadavatel telefon:
+420 954 302 312

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ceskaposta.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba obalů z hladkých a vlnitých lepenek

Výroba obalů z hladkých a vlnitých lepenek

Potřebujete kvalitního dodavatele kartonů, obalů, krabic či archů lepenek? Nejlepším dodavatelem je sám výrobce. Tak neváhejte a nakupujte u společnosti SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o., která sídlí v Teplicích. Vyrábíme hladké strojní lepenky, které nabízíme v archu 162x130 cm nebo v roli o šířce 160 cm. Z těchto hladkých lepenek zhotovujeme klopové krabice a tvarové výseky, které poskytujeme rozložené, šité či lepené. V našem výrobním portfoliu máme i kartonáž z vlnitých lepenek, které lepíme či šijeme do krabic nebo také děláme tvarované výseky z třívrstvé a pětivrstvé lepenky. Realizujeme také potahovanou kartonáž, polepování lepenky či slepování.


Papírové krabičky na výslužky a cukrářské výrobky (zákusky, koláče) - vhodné pro svatby a oslavy

Papírové krabičky na výslužky a cukrářské výrobky (zákusky, koláče) - vhodné pro svatby a oslavy

Tradiční součástí svatby bývají výslužky pro svatební hosty, proto pro Vás vyrábíme elegantní krabičky, které se skvělé hodí právě pro tyto příležitosti. Pokud jste si ještě nevybrali, navštivte náš e-shop nebo prodejnu Model Pack Shop v Praze, kde si můžete zakoupit papírové krabičky na výslužky, svatební cukroví či koláčky za skvělé ceny. Dárkovou krabičku na výslužky vyrábíme v bíle barvě z třívrstvé vlnité lepenky, která je navíc opatřena průhledným okénkem. Díky tomuto okénku, které vyrábíme i ve tvaru dvou spojených srdcí, hned vidíte vzhled daného produktu. Všechny tyto dárkové krabičky na koláčky a další cukrářské výrobky máme skladem. Tak neváhejte a objednejte si i vy!


Zásilkové obaly - poštovní krabice, tubusy, obaly na knihy a další druhy pro přepravu

Zásilkové obaly - poštovní krabice, tubusy, obaly na knihy a další druhy pro přepravu

Zasíláte často zboží poštou a musíte stále dokola vymýšlet do čeho máte produkt zabalit? V sortimentu firmy MODEL PACK SHOP naleznete široký výběr papírových zásilkových krabic nejrůznějších rozměrů Naše nově vyvinuté poštovní krabice s výškou do 5 cm lze na České poště podávat za výhodnou cenu jako „doporučenou zásilku“. Zásilkové obaly jako jsou poštovní krabice, tubusy, obaly na knihy či kalendáře, obálky na dokumenty a další krabice jsou vhodná pro e-shopy i pro soukromé osoby k bezpečné a snadné přepravě. Rozměry krabic vhodné pro zasílání knih jsou uzpůsobeny formátům A4 a A5 a mají nastavitelnou výšku pro přizpůsobení obsahu a velikosti zboží. Použití správné papírové ochrany na jakýkoliv produkt eliminuje nebezpečí poškození, zajišťuje lepší manipulaci a usnadňuje skladování během přepravy. Navíc použití papírového materiálu znamená šetrnější přístup k životnímu prostřední a menší spotřebu jednorázových plastů. Využijte stále zajímavější nabídku kartonových obalů a začněme tak snižovat produkci plastových zabijáků. Na našem online e-shopu: - vždy naleznete všechny novinky a aktuální ceny - pořídíte rychlou objednávku online - lze nakupovat 24 hodin denně - objednáte naše výrobky snadno z pohodlí domova nebo kanceláře


Výroba víkových kartonových krabic na balení a přepravu zboží

Výroba víkových kartonových krabic na balení a přepravu zboží

Firma Karton plus s.r.o., která sídlí v Prostějově, je zkušeným výrobcema dodavatelem víkových kartonových krabic, které jsou určeny k balení a přepravě různorodého zboží. Veškerým výrobcům v různých výrobních odvětvích jsme schopni dodat takové víkové krabice, které budou vyhovat pro přepravu právě vašeho zboží. Kartonové víkové krabice vyráběné společností Karton plus: - potahované/nepotahované - krabice se sítotiskem - s tiskem (logem firmy) i bez tisku - vyráběné z vlnité nebo hladké lepenky Kartonové víkové krabice jsme schopni dodat všem výrobcům z okolí Přerova, Olomouce, Blansko, Boskovic, Vyškova a také Brna-venkov.


Polyetylénové, papírové, rašlové pytle

Polyetylénové, papírové, rašlové pytle

Ať už pracujete v zemědělském, potravinářském i farmaceutickém průmyslu potřebujete kvalitní pytle na odpadky, zboží či potraviny. Obraťte se proto na naší spolehlivou společnost SACK CZ, která nabízí polyetylénové, papírové, rašlové pytle. V nabídce máme tyto druhy obalových materiálů: - papírové pytle dvouvrstvé nebo třívrstvé vhodné pro balení a skladování sypkých materálů jako mouku, cement, granule pro zvířata - rašlové nebo také síťované pytle vhodné pro brambory, cibuli nebo zeleninu, palivové dříví, výhodou těchto pytlů je prodyšnost - polyetylénové pytle vhodné na odpad vyrobené v různých rozměrech - polypropylénové pytle vhodné pro snadné uskladnění oděvů, krmiva, dřevěných briket apod. Obalový materiál dodáváme v co nejkratším termínu za výborné ceny.


Krabice Bag-in-Box na mošty, vína, vodu nebo i na  kosmetiku - manipulace a přeprava tekutého obsahu

Krabice Bag-in-Box na mošty, vína, vodu nebo i na kosmetiku - manipulace a přeprava tekutého obsahu

Krabice Bag-in-Box jsou určeny pro balení ovocných šťav, moštů, džusů, vín, alkoholu či tekutých mýdel, šampónů a jiných tekutých produktů. Vše pořídíte u společnost MODEL PACK SHOP. Ať už by se Vám tato krabice hodila na stylovou zahradní párty pro snadný a efektivní přísun tekutin dle vlastní potřeby nebo byste jej využili spíše jako obal pro kosmetiku, neváhejte a přijďte si prohlídnou tento produkt z blízka na naší kamenou prodejnu v Opavě, nebo si o něm vyhledejte více technických informací na našem e-shopu. Naše společnost Vám zajistí krabice Bag-in-Box s objemem od 3 do 20 litrů. Krabice je z hnědé pětivrstvé vlnité lepenky a sáček je z vícevrstvé potravinářské folie. Tato kombinace Vám zajistí snadnou manipulaci a přepravu jakýchkoliv tekutin a zároveň se můžete spolehnout na snadné podávání pitného či nepitného obsahu. Provedení krabic můžete také nalézt s dekorativním RETRO – potiskem.