Právní služby v oblasti práva obchodních korporací, Zlínský kraj

Mgr. Pavlína Řehová

Právní služby v oblasti práva obchodních korporací, Zlínský kraj

Advokátní kancelář Mgr. Pavlína Řehová se sídlem ve Zlíně nabízí právní služby v oblasti práva obchodních korporací. Právní úkony obchodním společnostem i družstvům v celém rozsahu – při založení obchodní společnosti, změnách v řízeních společnosti, sepisování smluv i při řešení sporů v obchodní sféře a zastupování před soudem či správním orgánem.

Sklizeň TTP a výroba objemných krmiv v letech 2021 - 2022

Sklizeň TTP a výroba objemných krmiv v letech 2021 - 2022

Předmětem plnění VZ jsou služby spočívajících v realizaci prací pro sklizeň trvalých travních porostů (dále jen „TTP“) a výrobu objemných krmiv v režimu ekologického zemědělství v letech 2021 - 2022 pro potřeby organizační jednotky zadavatele - divizi zemědělské výroby.
Zadavatel se rozhodl z důvodu charakteru služeb rozdělit předmět plnění VZ na 8 částí, které budou plněny samostatně.
Veřejná zakázka vložena:
16.04.2021 09:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.04.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.

Zadavatel IČ:
00000205

Zadavatel ulice:
Pod Juliskou 1621/5

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
Ing. Ivana Schafferová

Zadavatel telefon:
+420 954 009 163

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vls.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

77110000-4
Služby související se zemědělskou produkcí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zemědělské práce, traktorové práce-osev, výmlat obilovin, sklizeň na siláž

Zemědělské práce, traktorové práce-osev, výmlat obilovin, sklizeň na siláž

Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták má středisko agromechanizace, které zajišťuje zemědělské práce moderními stroji a traktorové práce pro podnikatelské subjekty i pro veřejnost. Nabízíme tyto služby: - osev kukuřice, obilovin, řepky - sklizeň na siláž - výmlat obilovin, kukuřice - postřiky - autodoprava - výkopové práce. Dále nabízíme traktorové práce, silážování do vaků, svoz a stohování balíků a jiné služby. Kontaktovat nás můžete na tel.:+420571117282.


Využijte naše profesionální služby doprava, mechanizace, opravy

Využijte naše profesionální služby doprava, mechanizace, opravy

Naše firma Silyba Ústí nad Orlicí vám bude nápomocná při vašich pracovních příležitostech. Využijte našich výhodných služeb nejen v zemědělských oborech. Působnost naší firmy Silyba spadá pod celé východní Čechy. Služby nabízené firmou Silyba Ústí nad Orlicí Jeřábové práce, jeřáb T 148 AD 20. Služby v dopravě: dovoz a doprava nejen stavebních a ostatních materiálů Traktory + valník, AVIE valník, T 815 + kontejnery. Zemědělské mechanizované služby: sklizeň obilovin Class Lexion 530 Sklizňové práce pícnin – sečení, odvoz, sklizeň Řezačka Class Jaguár 850 Mulčování, orba Nakládání a skládání materiálů JCB 541, LIBHERR L 538 P Hloubkové podrývání půdy.. Opravárenské služby: svářečské práce apod.


Kombajnová sklizeň obilovin, řepky, slunečnice a kukuřice, setí obilovin, moderní stroje

Kombajnová sklizeň obilovin, řepky, slunečnice a kukuřice, setí obilovin, moderní stroje

Veškeré zemědělské činnosti provádí společnost Agroprogres - Servis, s.r.o. z Dubicka u Šumperka. Našim zákazníkům poskytujeme kompletní zemědělské služby, které provádíme za pomoci moderních zemědělských strojů. Zajišťujeme především kombajnovou sklizeň obilovin, řepky, slunečnice i kukuřice. Dále také setí obilovin, lisování slámy a sečení píce. Disponujeme vlastními i smluvními řezačkami, kombajny i secími stroji, které vždy zajistí perfektní výsledek. Důležitou součástí našich činností jsou práce před a po sklizni, tedy rozmetání hnoje, mulčování a další možnosti prokypřování půdy.


Agro služby, zemědělská činnost, setí, sklizeň polí Havlíčkův Brod, postřik proti škůdcům, lisování

Agro služby, zemědělská činnost, setí, sklizeň polí Havlíčkův Brod, postřik proti škůdcům, lisování

Představujeme Vám firmu AGRO služby Šafařík z okresu Havlíčkův Brod, která poskytuje kvalitní zemědělství a AGRO služby včetně dopravy, rozhrnování, dusání až po zakrytí sklizené hmoty. Díky modernímu strojovému parku, pracujeme velmi rychle a efektivně. Firma AGRO služby Šafařík je vybavena secími stroji KVERELAND OPTIMA MAXI, KVERELAND OPTIMA HD a KVERELAND OPTIMA TF. Zabýváme se setím kukuřičných a slunečnicových polí, sklizní kukuřičných polí, dopravou a dalšími souvisejícími pracemi. Kromě setí a sklizně nabízíme také doplňkové služby jako např. aplikaci kejdy, lisování atd. Pokud Vás naše zemědělské služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Kamenná Lhota 68, okres Havlíčkův Brod.


Soukromý zemědělec, agrofarma na Nymbursku, rostlinná výroba

Soukromý zemědělec, agrofarma na Nymbursku, rostlinná výroba

Potřebujete pšenici, oves nebo slunečnici? Chcete zajistit využití a obhospodaření Vaší půdy? Agrofarma Václava Němečka Vám nabízí služby v oblasti rostlinné výroby. Specializujeme se na pěstování, sklizeň a skladování obilovin a olejnin. Zaměřujeme se zejména na pšenici, ječmen sladovnický, oves nahý, slunečnici, proso a sóju. Provádíme obhospodařování a kypření půdy. Najdete nás v Kostelní Lhotě v okrese Nymburk ve Středočeském kraji. V případě zájmu o moje služby mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.


Setí kukuřice a slunečnice, sklizeň kukuřice, rozhrnování

Setí kukuřice a slunečnice, sklizeň kukuřice, rozhrnování

Obhospodařujete velké plochy polí? Nestačí Vám již vlastní kapacity či potřebujete mít přesně zaseto? V této situaci Vám bude nápomocná naše společnost pana Františka Šafaříka - AGRO služby Šafařík, která se nachází v Kamenné Lhotě v okrese Havlíčkův Brod. Naší specializací je setí kukuřice a slunečnice za pomoci moderního secího stroje Kverneland - OPTIMA TF Maxi, který se vyznačuje vysokou přesností setí, širokým záběrem a kapacitou zásobníku. Díky těmto parametrům dokážeme za jednu směnu osít 100 ha půdy. Dále provádíme sklizeň kukuřice GPS či biomasy s řezačkou John Deere s adaptéry. Poskytujeme také agro služby rozhrnování, dusání a zakrytí sklizené hmoty.