Poptávám motor do minihoblovky

Poptávám motor do minihoblovky

Poptávám motor do minihoblovky Proma HP-200.
Poptávka byla vložena dne:
16.04.2021 09:11

Platnost poptávky:
15.05.2021 17:32

Kontaktní osoba:
Vaclav Mach

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 598 070

Okres:
Kladno

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komínové kartáče na šetrné čištění nerezových vložek v komínech

Komínové kartáče na šetrné čištění nerezových vložek v komínech

V dnešní době se stále více v novostavbách používají na komíny nerezové vložky. Naše společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. vyrábí a dodává komínové kartáče na šetrné čištění těchto nerezových vložek, které jsou vyrobené z nerezového drátu. Také nabízíme lanové nástavce na komínové kartáče z PVC. Tyto nástavce slouží jak pro kartáče, tak také pro kominické strojky. V případě potřeby je lze sešroubovat do sebe a tak z nich vytvořit libovolnou délku. Nerezové komínové kartáče jsou vhodné k ručnímu čištění nerezových komínových vložek, které se kvůli poškrábání nemají vymetat ocelovými kartáči. Na dokončení čištění nerezové vložky doporučujeme použít silonový nebo fibrovaný kartáč, který rovněž naleznete v naší nabídce. U nás naleznete všechny potřeby pro kominíky i pro ty, kdo si čistí komínovou cestu sám. Mimo již zmiňované kartáče vyrábíme také: - kompletní komínový program - kouřovody - technické kartáče a příslušenství - průmyslové kartáče pro strojní použití - úklidové kartáče a ostatní. Naši kompetentní a spolehliví pracovníci jsou schopni reagovat na Vaše specifické požadavky. Na místě vám poradíme, jaké nářadí je vhodné pro Váš komín a jaké možnosti čištění lze kombinovat. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Vás.


Zprostředkování firemního vybavení jako je nářadí, technika do provozu i dílny

Zprostředkování firemního vybavení jako je nářadí, technika do provozu i dílny

Poptáváte-li kompletní vybavení do vašeho firemního provozu, obraťte se na firmu Ploberger s.r.o. ze Znojma, která je ve svém oboru opravdu profesionálem. Zajistíme veškerou techniku vaši dílny či provozu od nářadí až po složitější zařízení. Například nářadí naleznete u nás v těchto kategoriích: - ruční, šroubovací, řezné, brusné, elektro - pro obrábění a řezání závitů Nedílnou součástí našeho sortimentu je : - měřící technika, dílenské, průmyslové a stavební potřeby - pracovní ochrana, výstražné oděvy, stroje a zařízení - spojovací materiál a jiné vybavení V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat, se vším vám rádi poradíme.


Mobilní zařízení pro elektrochemické čištění, leštění a značení nerezu - Inoxliner

Mobilní zařízení pro elektrochemické čištění, leštění a značení nerezu - Inoxliner

Firma Weldpoint ze Zakřan na Brněnsku se zabývá prodejem zařízení pro čištění nerezu. K dispozici máme stroje určené pouze k čištění nerezu, ale i kombinované stroje, které umožňují čištění, leštění a zároveň značení nerezu. Vybrat si můžete z několika modelů Inoxliner zařízení s různou funkčností a výkonem: - na čištění TIG, MIG/MAG svarů - nerezových ploch a leštění uhlíkovým štětcem a uhlíkovou elektrodou - Inoxliner MEGALINER 2500 S+, Inoxliner PRO, Inoxliner ECO2, Inoxliner DUO a základní model Inoxliner UNO. Rychlejší a účinnější čištění pak zajistí dílenský vozík iServe Caddy s automatickým čerpadlem - získáte tak mobilní mořící zařízení s automatickým podáváním čistícího elektrolytu. Díky použití technologie štětců z uhlíkových vláken snadno odstraníte nečistoty a oxidy bez poškození povrchu nerezu


Kvalitní spojovací materiál, nářadí a nástroje - nejširší výběr v železářství v Brně

Kvalitní spojovací materiál, nářadí a nástroje - nejširší výběr v železářství v Brně

Tradiční a jedinečné železářství s nejširším výběrem kvalitního spojovacího materiálu, nářadí a nástrojů je Železářství Skořepka, s.r.o. v Brně. Navštívit náš můžete v železářství ve Feroně Brno na Víděnské 89 nebo využijte naši nové služby - Internetový rezervační systém, kde si zboží rezervujete přes internet a po té si ho vyzvednete a zaplatíte na prodejně. Máme opravdu široký výběr spojovacího materiálu, nářadí a nástrojů: - šrouby a šroubky, matice, podložky, hřebíky - ruční elektrické nářadí pro profesionály - šroubováky, dláta, nástroje pro opracování dřeva - pásové pily - pilníky - vázací a upínací prostředky a další. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Prodej a servis AKU vrtaček, brusek i šroubováků Milwaukee - eshop s širokým sortimentem nářadí

Prodej a servis AKU vrtaček, brusek i šroubováků Milwaukee - eshop s širokým sortimentem nářadí

Chcete si pořídit kvalitní nářadí, ale nemáte čas ani chuť chodit po obchodech? Na našem eshopu si můžete jednoduše vybrat profesionální elektrické ruční nářadí značky Milwaukee a další produkty přímo z pohodlí vašeho domova! V naší nabídce nářadí můžete vybírat z: - elektrických kladiv, - brusek, - vrtaček, - šroubováků, - fréz, - pil, - nůžek na kov aj. Kromě samotného prodeje pro vás zajistíme také servis, ať už záruční či pozáruční a další příslušenství i spotřební materiál, který je pro nářadí potřebný: - vrtáky, - brusné a řezné kotouče, - korunky, - pilky a spoustu dalších. Objednejte si pohodlně a rychle nářadí Milwaukee, které je zárukou kvality a profesionality!


Zprostředkování vrtaček a jejich příslušenství včetně bezpečnostního opatření

Zprostředkování vrtaček a jejich příslušenství včetně bezpečnostního opatření

Máte nebo sháníte vrtačku a myslíte i na vaši bezpečnost při práci? Firma HELTOS a.s. ze Slavonic vám zprostředkovává nejen široké spektrum vrtaček, ale také jejich příslušenství a prostředky pro zajištění bezpečnostních opatření. V čem vlastně spočívá základní a povinné vybavení? Vrtačky HELTOS jsou konstrukčně koncipovány jako sloup ukotvený do základové desky, přičemž na sloupu je uložena konzole a vřeteník. Tyto dvě části jsou otočné kolem své osy a posuvné po samotném sloupu. Pro uložení vrtaček jistě využijete naše universální stoly nebo jiné speciální příslušenství. V rámci bezpečnosti jsou vrtačky vybavovány kryty, které chrání obsluhu stroje před odlétávajícími třískami. Také zamezují kontaktu obsluhy s rotujícím přístrojem. Některé stroje jsou vybaveny vyrážením nástroje z vřetena, přičemž je tato funkce elektricky blokována. Při výměně techniky tedy nedojde k jeho samovolnému zapnutí. Vyberte si vrtačku i s příslušenstvím u nás, protože my skutečně myslíme na vše.