Teplená čerpadla vzduch voda – dodání, montáž, servis

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Teplená čerpadla vzduch voda – dodání, montáž, servis

Moderní způsob vytápění v současnosti představují tepelná čerpadla, jejich dodání, instalaci a servis Vám zajistí profesionální firma v oboru klimatizace, vzduchotechniky, rekuperačního větrání, společnost bbklima99 s.r.o., která svoje kompletní služby realizuje nejen na Znojemsku, ale vyhoví i zájemcům o instalaci teplených čerpadel, vzduchotechniky i klimatizace z celé jižní Moravy.

Manažment údajov MZVEZ SR

Manažment údajov MZVEZ SR

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky (ďalej tiež "MZVEZ SR") je ústredným orgánom štátnej správy pre oblasť zahraničnej politiky a vzťahy Slovenskej republiky k ostatným štátom a medzinárodným organizáciám.
MZVEZ SR zabezpečuje:
- ochranu práv a záujmov SR a jej občanov v zahraničí,
- riadenie zastupiteľských úradov SR,
- styky s orgánmi a predstaviteľmi cudzích štátov v SR a v zahraničí,
- hospodárenie a nakladanie s majetkom SR v zahraničí,
- koordináciu prípravy a vnútroštátneho prerokúvania, vyhlasovania a vykonávania medzinárodných zmlúv,
- kultúrnu prezentáciu SR v zahraničí.

Predmetom zákazky je zavedenie manažmentu údajov, dátovej kvality ako aj implementácia nástrojov na podporu manažmentu údajov Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky v súlade s projektom Manažment údajov pre Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky, číslo projektu v MetaIS: projekt_500.

Implementácia projektu nadväzuje na nasledovné dokumenty v oblasti informatizácie verejnej správy:
- Národná koncepcia informatizácie verejnej správy,
- Strategická priorita Manažment údajov,
- Strategická priorita Otvorené údaje.

V rámci architektúry ISVS v správe ministerstva sa nachádza veľké množstvo heterogénnych systémov. Jednotlivé systémy sú prevažne autonómneho charakteru a preto nebola venovaná špeciálna pozornosť unifikácii dátového modelu. V tejto oblasti sa za posledné roky posunula oblasť národnej štandardizácie a to prostredníctvom Centrálneho modelu údajov verejnej správy. Informačné systémy na tento model do tejto chvíle nereagovali a nezapracovali si dátové prvky podľa neho.

Účelom realizácie projektu je podporenie viacerých kľúčových princípov v rámci e-Governmentu, a to:
- Zavedenie princípu jeden-krát a dosť,
- Poskytovanie otvorených údajov,
- Poskytovanie otvorených údajov prostredníctvom rozhraní,
- Plnenie povinností dátového kurátora.

Ide o:
(i) vytvorenie diela nového informačného systému s názvom Konsolidačná platforma údajov MZVEZ SR (Cieľový koncept) v rámci Operačného programu Integrovaná infraštruktúra (OPII) na dopytovo orientovaný projekt Manažment údajov inštitúcie verejnej správy, ktorý pozostáva z nasledovných projektových aktivít:
-analýza existujúcich systémov a dátovej kvality,
-návrh systematického manažmentu údajov,
-návrh potrebných úprav systémov, návrh Konsolidčnej platformy údajov MZVEZ SR,
-implementácia
Veřejná zakázka vložena:
15.04.2021 09:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2021 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
Ing. Edita Sukubová

Zadavatel telefon:
+421 259 782 894

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://mzv.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72000000-5
Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spisová služba - řešení pro kompletní správu a řízení dokumentů, bezpečná archivace

Spisová služba - řešení pro kompletní správu a řízení dokumentů, bezpečná archivace

Chcete mít přehled o všech dokumentech? Vyzkoušejte Spisovou službu od firmy GORDIC, spol. s r.o. z Jihlavy. Bude Vám vynikajícím pomocníkem a převezme za Vás veškeré starosti se správou, řízením dokumentů a jejich archivací (uložením). Spisová služba je vhodná pro většinu dokumentů (analogové, digitální, hybridní) v jakémkoliv rozsahu a struktuře. Využívat ji mohou organizace i firmy s menším nebo větším počtem uživatelů. Správa může být i dlouhodobého charakteru, přičemž probíhá dle platné legislativy i Národního standardu. Veškeré archivované dokumenty zůstanou v originální a čitelné podobě.


LINE 4 – moderní software pro získání důležitých dat o výrobě

LINE 4 – moderní software pro získání důležitých dat o výrobě

Spolehlivá data získaná při výrobě sloužící k analýzám a efektivním úpravám a změnám jsou cennou informací. Moderní software LINE 4 od společnosti CZ.TECH Čelákovice, a.s. slouží k tomu, aby veškerá tato cenná dala ve Vašem PC poskytovala odpovědi na důležité otázky ohledně výroby a pomohla nalézat cestu k jejímu zefektivnění. Získáte tak přehled o prostojích a skutečných výrobních časech Vašeho stroje pro odpovídající ocenění strojní hodiny, grafickým i tabelárním přehledem uvidíte rezervy pro zvýšení produktivity, budete mít možnost sledováním provozu v reálném čase na PC kdekoliv a kdykoliv a povedete provozní deník s funkcí varovných zpráv formou SMS nebo emailu. Toto vše přehledně a srozumitelně pomocí jediného programu LINE 4.


Geodetický nástroj VKM, software pro digitální mapy, softwary na zakázku

Geodetický nástroj VKM, software pro digitální mapy, softwary na zakázku

Potřebujete software pro práci s digitálními mapami? Pak neváhejte a oslovte nás. Firma G-VIEW Ing. Svatopluk Sedláček, prodává geodetický nástroj VKM, vhodný k práci s digitálními mapami. Tento program se skvěle hodí na práci s digitální vektorovou a rastrovou mapou, dále pro automatizované tvoření geometrických plánů, i pro výpočty a dopočty souřadnic podrobných bodů a bodového pole. Program spolupracuje s výměnným formátem katastrální mapy. Umí pracovat s různými variantami vektorových nebo katastrálních map. Náš program umožní používat referenční výkresy, digitální výkresy rastrové, tak i výkresy vektorové, a to včetně seznamů souřadnic různých formátů a vlastního formátu. Neváhejte a obraťte se na nás Více informací najdete na webových stránkách.


Program podvojné účetnictví Profesionál pro profesionální účetní firmy

Program podvojné účetnictví Profesionál pro profesionální účetní firmy

Program podvojné účetnictví Profesionál denně používají profesionální účetní firmy. Pořiďte si ho i vy - poskytne vám efektivitu i úsporu vašeho času. Program podvojné účetnictví Profesionál je určen pro účetní firmy, střední i malé podnikatele - výhody: - přehledný - neomezený počet zpracovávaných účetnictví - snadné používání, pružnost a přizpůsobivost. Pro rychlé seznámení se s naším programem na zpracování podvojného účetnictví si na našem webu ainex.cz můžete prohlédnout ukázky obrazovek i detailnější představení funkčnosti. Hledáte účetní software na zpracování podvojného účetnictví? Pořiďte si program podvojné účetnictví Profesionál.


Elektronická, digitální úřední deska pro města, obce - moderní informační systém pro veřejnou správu

Elektronická, digitální úřední deska pro města, obce - moderní informační systém pro veřejnou správu

Rychlé řešení komunikace s občany pro města a obce přináší elektronická, digiální úřední deska od společnosti SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o. Jde o moderní a jednoduchý systém zveřejňování informací. Elektronizace veřejné správy se tak posouvá dále. Digitální úřední deska nahrazuje klasické vývěsky a částečně i místní rozhlas. U občanů má stále větší oblibu a stává se tedy základem každé moderní obce. Veřejnost i občané měst a obcí mají jednodušší přístup k důležitým úředním dokumentům i informacím o poplatcích, přerušení dodávky elektřiny, omezení na místní komunikaci či plánovaných sportovních a kulturních akcích. Elektronická úřední deska - výhody: - moderní informační systém pro veřejnou správu - provoz 24 hod denně po celý rok - nemusí být součástí budovy úřadu, může být samostatně stojící - obsah je možné spravovat na dálku - rychlé předání informací občanům o dění v obci i v okolí - lze zveřejnit 3D virtuální prohlídku města i informace a navigaci pro turisty.


Software pro evidenci majetku ve státní správě

Software pro evidenci majetku ve státní správě

Působíte ve státní správě a potřebujete software přímo šitý na míru? Neváhejte a obraťte se na naši společnost Produkt EMA - Evidence majetku – je program, který je určený na evidování majetku firem. Program vede hmotný i nehmotný majetek i předmět operativní evidence. Využívají ho především příspěvkové organizace, společnosti, družstva, podnikatelé ad. Díky tomuto programu můžete pořídit různé typy dokladů. Více informací na naši www stránkách.