Prestavba a stavebné úpravy objektov A a B na Kolonke so zmenou účelu užívania na bytové domy

Prestavba a stavebné úpravy objektov A a B na Kolonke so zmenou účelu užívania na bytové domy

Predmet zákazky je definovaný projektom stavby (dokumentácia pre zmenu stavby pred dokončením): "Prestavba a stavebné úpravy objektov A a B na Kolonke so zmenou účelu užívania na bytové domy", ktorý vypracoval Bellušove ateliéry, Fakulta architektúry a dizajnu STU v Bratislave, Námestie slobody 19, 812 45 Bratislava v januári 2021. V rámci realizácie diela ide o prestavbu samostatne stojacich objektov A a B na Kolonke v meste Púchov. Jedná sa o rekonštrukciu štvorpodlažných stavieb (objekt A a B) s plochou strechou. Objekty A a B majú tri nadzemné a jedno podzemné podlažie. Cieľom rekonštrukcie bývalých učební Strednej odbornej školy je zmena funkcie na bytové domy za účelom vybudovania nájomných bytov mesta Púchov. Dielo pozostáva zo stavebných objektov: SO01 Objekt A (samostatne stojaci dom), SO02 Objekt B (samostatne stojaci dom), SO03 Objekt C (kontajnerové stojisko, parkovisko, spevnené plochy, areálové rozvody). Počet bytových jednotiek: 2x18 bytov, celkom 36 bytov z toho: 18 x jednoizbový byt, 12 x dvojizbový byt, 6 x trojizbový byt. Predmet zákazky bude financovaný z úveru poskytnutého zo Štátneho fondu rozvoja bývania, z dotácie pridelenej z Ministerstva dopravy a výstavby SR a z vlastných finančných zdrojov Mesta Púchov. Podrobnejšie v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
15.04.2021 09:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Púchov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.06.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Púchov

Zadavatel IČ:
00317748

Kontaktní osoba:
Mgr. Lenka Koncová

Zadavatel telefon:
+421 424 650 836

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.puchov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45211340-4
Stavebné práce na objektoch viacbytových budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní opravy historických památek a objektů

Kompletní opravy historických památek a objektů

Sháníte firmu, která má bohaté zkušenosti s opravou historických památek? Potřebujete provést opravu kaple, kostela nebo jiného objektu? Obraťte se na stavební firmu Jaromír Vyhnálek z Jemnice. Postaráme se o opravu historických budov a objektů , a to nejen v Jemnici, Slavonicích, Dačicích, Telči, ale i v Jihlavě. Zajistíme kompletní opravy historických památek – počínaje fasádou přes schody až po podlahy, stropy, malby a celý interiér těchto objektů. Ohledně bližších informací nás neváhejte kontaktovat.


Stavební práce na klíč Semily - stavby, rekonstrukce, zateplení budov

Stavební práce na klíč Semily - stavby, rekonstrukce, zateplení budov

D-BAU s.r.o. Semily Zabýváme se zateplováním budov pouze certifikovanými zateplovacími systémy. Skladba vrstev zateplení odpovídá všem současným požadavkům na tepelný odpor budov. Naše společnost D-BAU s.r.o. Semily se zabývá především pozemním stavitelstvím. Zajišťujeme: - rodinné domy na klíč - rekonstrukce, modernizace rodinných domů - sádrokartony - zateplování budov - vestavby, nástavby podkrovních prostor - stavební projekce - demolice


Výstavba rodinných domů na klíč, stavební práce Semily

Výstavba rodinných domů na klíč, stavební práce Semily

D-BAU s.r.o. Semily Máme letité zkušenosti s výstavbou rodinných domů na klíč. Nabízíme kompletní řešení zateplení domu, pomocí certifikovaného systému. Správné zateplení uspoří finance Vaší rodiny v zimě i v létě. Zajišťujeme: rodinné domy na klíč projektovou dokumentaci úřední povolení a architekta rekonstrukce, modernizace rodinných domů sádrokartony zateplování budov vestavby, nástavby podkrovních prostor stavební projekce demolice Neváhejte naši firmu D-BAU s.r.o. Semily ohledně výstavby rodinných domů na klíč kontaktovat.


Rekonstrukce a opravy bytů, revitalizace bytových domů, činžáků, paneláků

Rekonstrukce a opravy bytů, revitalizace bytových domů, činžáků, paneláků

Řešíte rekonstrukci bytů? Chcete snížit v paneláku náklady na vytápění a ohřev? Rekonstrukce bytových domů přispívá ke zlepšení stavu objektu i podmínek pro bydlení. Stavební firma EKOČEK s.r.o. se o to postará. Revitalizujeme a opravujeme bytové domy, činžáky i panelákové byty. Působíme v okrese Brno-venkov, Znojmo a Mikulov. Zajišťujeme kompletní a kvalitní rekonstrukce pláště domu - zateplení fasády bytového domu, výměny oken i dveří, úprava lodžií a opravy společných částí domu - chodby, schodiště, výtahy, pavlače, sklepy, apod. Jsme jednička na opravy a rekonstrukce bytových a panelových domů.


Rekonstrukce domů a bytů Mělník, rekonstrukce koupelen, kompletní přestavby bytových jader

Rekonstrukce domů a bytů Mělník, rekonstrukce koupelen, kompletní přestavby bytových jader

Představujeme Vám firmu Petr Mach z okresu Mělník, která se zabývá kompletní stavební činností včetně rekonstrukcí domů a bytů. Zajišťujeme dodávky veškerých stavebních materiálů i obkladů a dlažeb. Máme bohaté zkušenosti především s rekonstrukcemi rodinných domů, bytových a nebytových prostor na klíč, rekonstrukce koupelen a rekonstrukce bytových jader. Součástí služeb je pokládka plovoucích podlah, montáž sádrokartonových podhledů a příček, půdní vestavby. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Působíme převážně v oblasti Prahy a ve Středočeském kraji.


Stavby a rekonstrukce obchodních domů a supermarketů

Stavby a rekonstrukce obchodních domů a supermarketů

Firma DAGETT 66, Vám zařídí kompletní projekt a zajistí Vám výstavbu nebo opravu domů, supermarketů, hypermarketů i obchodních center. Kompletní služby staveb a rekonstrukcí obchodních domů je hlavní činností naší firmy a zajistíme Vám také havarijní servis, opravy a údržbu budov. Základem každé větší stavby je správný stavební rozpočet vytvořený na základě projektové dokumentace. Naše firma má bohaté zkušenosti v oboru a naši špičkoví pracovníci Vám poskytnou kvalitní a aktuální rozpočet, který Vás dovede k úspěšnému konci Vaší stavby. Naše služby obsahují také speciální práci, což je řezání železobetonu stěnovou pilou, které se používá pro dodatečné vyřezání otvorů pro dveře, okna, rozvody, k odstranění stěn, podlah, stropů při rekonstrukcích a opravách budov. Naše zkušenosti a kvality s výstavbou supermarketů ocenily významné společnosti jako je například společnost Kaufland Česká republika v.o.s., AHOLD Czech Republic, a.s., Julius Meinl, a.s., SPAR Česká obchodní společnost, s.r.o., Magnum CZ international, spol. s r.o., aj.