Právní služby v oblasti občanského práva – majetkové vztahy, rozvody, exekuce

Mgr. Pavlína Řehová

Právní služby v oblasti občanského práva – majetkové vztahy, rozvody, exekuce

I v oblasti občanského práva můžete využít právních služeb advokátní kanceláře Mgr. Pavlíny Řehové. Fyzickým osobám nepodnikatelům nabízíme řešení majetkových vztahů, rozvodů, sepisování smluv o převodu nemovitostí, darovacích, kupních, nájemních smluv, vymáhání pohledávek včetně exekučního řízení.

Rekonštrukcia OST spojená s hydraulickým vyvážením vykurovacej sústavy ŠD Vlčie hrdlo, Bratislava

Rekonštrukcia OST spojená s hydraulickým vyvážením vykurovacej sústavy ŠD Vlčie hrdlo, Bratislava

Rekonštrukcia OST spojená s hydraulickým vyvážením vykurovacej sústavy ŠD Vlčie hrdlo 74, Bratislava.
Účelom rekonštrukcie je modernizácia a zhospodárnenie prevádzky odovzdávacej stanice tepla (ďalej len OST) a hydraulické vyregulovanie vykurovacej sústavy. Zariadenie OST je fyzicky, morálne opotrebované a počas predchádzajúcej vykurovacej sezóny dochádzalo k častým poruchám. Po rekonštrukcií nebude potrebná stála obsluha, OST bude plne automatická s občasnou obsluhou. Z dôvodu zmenšenia technologického zariadenia pre OST, bude pôvodná miestnosť strojovne vykurovania po demontáži existujúcich zariadení uvoľnená, pre ďalšie potreby OST nepotrebná. Zdrojom tepla pre riešený objekt bude OST v priestoroch a vo vlastníctve ŠD Vlčie hrdlo 74, Bratislava. Parná prípojka na pozemkoch študentského domova je vo vlastníctve Študentského domova Vlčie hrdlo 74 a nie je predmetom riešenia projektovej dokumentácie nakoľko do nej nebude zasahované. Sústava centralizovaného zásobovania teplom (SCZT) na ktorú je OST napojená je v správe Slovnaft a.s.. Zásobovanie teplom objektu ŠD Vlčie hrdlo 74 je navrhnuté parnou prípojkou zo sústavy centralizovaného zásobovania teplom OST typu SYSTHERM č. projektu 979_2020 s výkonom pre ÚK 450 kW a ohrev teplej pitnej vody (ZPV) 450 kW. OST je umiestnená v samostatnej miestnosti v suteréne objektu. Nová OST bude automatická, riadená centrálnym technologickým počítačom v dodávke OST a bude s občasnou obsluhou.
Uskutočnenie stavby Rekonštrukcia OST spojená s hydraulickým vyvážením vykurovacej sústavy ŠD Vlčie hrdlo 74, Bratislava, je vymedzená projektovou dokumentáciou vypracovanou firmou TZB projekt s.r.o., projektová kancelária, Drieňová 37, Bratislava a výkazom výmer, ktoré tvoria súčasť k týmto súťažným podkladom.
Podrobne uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
14.04.2021 09:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ekonomická univerzita v Bratislave

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.06.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ekonomická univerzita v Bratislave

Zadavatel IČ:
00399957

Kontaktní osoba:
Anna Národová

Zadavatel telefon:
+421 267 295 147

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.euba.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50000000-5
Opravárske a údržbárske služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Instalatér - domovní instalace, revize vody, plynu, topení

Instalatér - domovní instalace, revize vody, plynu, topení

Odborné instalatérské práce v oblasti vody, plynu, topení zajistí v regionu Zlín, Zlínský kraj Instalatér Petr Jurásek. Provádí domovní instalace vody, kanalizace i servis a revize plynu a topení. Zakázky realizujeme včetně dodávek materiálu, zajistíme i projektovou dokumentaci. Kompletní práce vodo-topo-plyn: -instalace i revize vody, rozvody v plastu, pozinku, mědi -rozvody, revize plynu -instalace a servis topení - klasické i podlahové vytápění.


Topenářské, plynařské a vodoinstalaterské práce, realizace podlahového topení

Topenářské, plynařské a vodoinstalaterské práce, realizace podlahového topení

Sháníte topenáře nebo vodoinstalatéra? Uvažujete o podlahovém vytápění? Hledáte firmu, která provádí topenářské práce? Firma Stavovald se postará o provedení veškerých topenářských, plynařských i vodoinstalatérských prací. Náš tým zkušených plynařů, topenářů a vodoinstalatérů se postará o kompletní práce jak v novostavbách, tak i při rekonstrukci. Pomůžeme Vám s instalací plynového kotle, poradíme s nejlepším způsobem vytápění pro Váš dům, opravíme poruchy v oblasti voda-topení-plyn. Realizujeme také podlahové vytápění pro rodinné domy i byty. Topenářské, vodoinstalační a plynařské práce zajistíme pro zákazníky z Moravského Krumlova, Ivančic, Rosic nebo Velké Bíteše a Židlochovic.


Servis, oprava, výměna plynové, kondenzační kotle Znojmo

Servis, oprava, výměna plynové, kondenzační kotle Znojmo

Rozbil se vám plynový či kondenzační kotel? Pokud potřebujete opravit kotel nebo provést jeho servis, pak neváhejte a obraťte se na Servis plynospotřebičů Hromádka! Provádíme servis a opravy plynových a kondenzačních kotlů. Servisem plynových spotřebičů se zabývám již více než osmnáct let a působíme ve Znojmě a jeho okolí. Při spalování plynu v kondenzačním kotli vznikají vodní páry = menší spotřeba energie, dosahují úspory minimálně 20 % nákladů, při využití podlahového vytápění potom až 30 %. Kondenzační kotle pracují s nižší teplotou vody v radiátorech. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás, věříme, že budete s našimi službami spokojeni.


Montážní práce v oboru voda, topení plyn Brno, rozvody vody, vnitřní rozvody plynu, topení

Montážní práce v oboru voda, topení plyn Brno, rozvody vody, vnitřní rozvody plynu, topení

Představujeme Vám firmu INSTALA-MONT, s.r.o. Brno, která se zaměřila na montážní práce v oborech voda, topení a plyn včetně realizaci rozvodů. Naše činnost je zaměřena na realizaci velkých staveb pomocí vodoinstalatérských, topenářských a plynařských prací. Práce realizujeme zejména v oblasti velkého stavebnictví formou subdodavatelských dodávek. Naše služby: - rozvody vody - kanalizace - rozvody ústředního topení, UT - vnitřní rozvody plynu Pokud Vás naše služby v oborech voda, topení a plyn zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Příkop 843/4, Brno.


Podlahové topení – dodávka, montáž

Podlahové topení – dodávka, montáž

Stavíte nebo rekonstruujete dům? Uvažujete o montáži podlahového topení? Pokud jste z okolí Znojma oslovte společnost FATO Hlaváč, s.r.o. Postaráme se Vám o kompletní realizaci podlahového topení, od návrhu systému topení přes dodávku materiálu a výslednou realizaci. A proč zvolit právě podlahové vytápění? Protože je praktické. Vytápění prostřednictvím podlahových otopných soustav je úspornější, umožňuje rovnoměrné rozložení tepla v místnostech, nevíří prach a nevysušuje vzduch. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Instalatérství Liberec, montáže kotelen na tuhá a plynná paliva, elektrokotle, regulace

Instalatérství Liberec, montáže kotelen na tuhá a plynná paliva, elektrokotle, regulace

Kompletní instalatérské služby Vám poskytne firma Jiří Prokop - Instalatérství z Liberce. Všem svým zákazníkům zajistíme ucelené realizace voda, topení, plyn. Provádíme dodávku a montáž kotelen na tuhá a plynná paliva i elektrokotle včetně regulace. Všechny naše zakázky jsme schopni zrealizovat od projektu až po kompletní servis. Při větších montážích kotelen spolupracujeme s dodavatelskými firmami. Pokud Vás naše instalatérské služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Strakonická 651, Liberec.