Poptávám osazení silničních betonových obrubníků

Poptávám osazení silničních betonových obrubníků

Poptávám osazení silničních betonových obrubníků 15x15x100 cca 800 - 1000 m bez materiálu .
nabídněte za kolik osadíte metr.
Místo zhotovení je Bor u Karlových varů
obytná zona.
v případě zájmu volejte
nebo nabídku zašlete na E-mail
Poptávka byla vložena dne:
14.04.2021 09:38

Platnost poptávky:
14.05.2021 07:46

Kontaktní osoba:
Josef Kikloš

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 256 971

Okres:
Karlovy Vary

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Betonové bloky pro výstavbu opěrných zdí - vhodné na zahrady, terasy k rodinným domům

Betonové bloky pro výstavbu opěrných zdí - vhodné na zahrady, terasy k rodinným domům

Chcete vytvořit stavbu na Vašem pozemku během pár hodin? Pak právě pro Vás jsou určeny betonové bloky od firmy Andrla CZ s.r.o. z Branky u Opavy. Vyrábíme betonové kostky, kvádry pro výstavbu opěrných zdí na zahrady a terasy k rodinným domům. Z betonových bloků jednoduše postavíte ploty, různé dělící, zahradní, terasové a opěrné stěny a zdi, boxy pro uskladnění předmětů a materiálu. Chcete do výstavby zapojit člena rodiny? Díky přesným dílcům a stavebnicovému systému, to zvládne každý již za pár hodin! Ještě si nejste jistí? Objekty z betonových bloků mají vynikající barevnou stálost, statiku a spolehlivě Vám budou sloužit až 100 let. Napadá Vás, zda se Vám stavba budete hodit i v budoucnosti? Nevadí, bloky můžete kdykoliv rozebrat a přesunout na vhodnější místo.


Betonová střešní taška BESK

Betonová střešní taška BESK

BESK spol. s r.o. Hradec Králové - Jsme firma co rozumí betonovým střešním taškám. Výroba je především zaměřena na veškeré střešní krytiny a další prvky. Naše firma BESK spol. s r.o. Hradec Králové vyrábí betonové střešní pokrývky v pěti barevných odstínech. Tím zajišťujeme dokonalého sladění střechy s celkovým dojmem domu. Předností betonových střešních tašek a dalších betonové střešních krytin je jejich vysoká odolnost. Ta se zvyšuje pomocí kvalitního dvojnásobného akrylátového nástřiku. Neváhejte a více informací si zjistěte z našich stránek či se s námi telefonicky přímo poraďte.


Panely, lodžie a prefabrikované haly - výroba stavebních betonových prvků

Panely, lodžie a prefabrikované haly - výroba stavebních betonových prvků

Poptáváte stavební betonové prvky? Jejich výrobou a prodejem se zabývá firma Rieder Beton, spol. s r.o. z Jihlavy. Naše výrobky dodáváme pro občanské, místní výstavby, pozemní a dopravní stavitelství i soukromé osoby. V našem portfoliu naleznete silniční panely, které slouží především pro zpevnění pojížděných ploch, a jako základové konstrukce pro dočasné a lehké stavby. Realizujeme výstavbu nových nebo zvětšení stávajících lodžií ve variabilním provedení (rovné i zkosené). Specializujeme se na prefabrikované haly a jednotlivé prvky, jako jsou prosté a sendvičové stěny, průvlaky, sloupy, základové kalichy, prahy a patky, ztužidla, vazníky a vaznice. Náhledy realizovaných zakázek a podrobné portfolio služeb naleznete na webových stránkách.


Betonové protihlukové stěny, panely a mobilní svodidla pro pozemní komunikace - výroba

Betonové protihlukové stěny, panely a mobilní svodidla pro pozemní komunikace - výroba

Poptáváte zařízení pro pozemní komunikace? Betonové protihlukové stěny, mobilní svodidla, panely a další prvky vyrábí firma Rieder Beton, spol. s r.o. z Jihlavy, která své služby zajišťuje pro velké firmy, občanské výstavby, úřady i soukromé osoby. Dodáváme protihlukové stěny: - absorbér - vysoce odolný proti stárnutí, chemickým rozmrazovacím látkám i průrazu, je nehořlavý a barevně stálý - dřevocement - různé velikost dřevěných třísek, téměř bezúdržbový ekologický materiál cca 40 - 50 let - Faseton Block (speciálně odolný proti nechanickým vlivům), Hohlwelle (vysoce výkonný, určený zejména pro nízkofrekvenční hluk od nákladních automobilů) - speciální prvky - založení stěny mimo konstrukci mostu apod. Dále vyrábíme silniční panely, dočasná betonová svodidla v typu ULTRA 55 V, která vynikají vysokými hodnotami zádržného stupně, účinností a mají zaintegrovaná odrazová skla pro lepší bezpečnost za denního i nočního světla.


Okrasné betonové ploty na klíč – česká kvalita za dostupné ceny

Okrasné betonové ploty na klíč – česká kvalita za dostupné ceny

Vybíráte nový plot? Rádi byste, aby Vaši zahradu chránil před zraky sousedů a zároveň plnil estetickou funkci? Pak je pro Vás tou pravou volbou okrasný betonový plot. O prodej, dopravu a montáž betonových plotů na klíč se Vám postará firma Gaves plot. Betonové ploty jsou v dnešní době stále vyhledávanější volbou oplocení, jednak pro své nesporné výhody a jednak pro své široké uplatnění. Hodí se k rodinným domům, průmyslovým areálům i komerčním prostorám. Zajistí pocit bezpečí, soukromí, mají dlouhou životnost a jsou nenáročné na údržbu. V našem sortimentu naleznete pouze kvalitní betonové ploty od českých výrobců. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Levné kvalitní betonové ploty - návrh a montáž betonového oplocení

Levné kvalitní betonové ploty - návrh a montáž betonového oplocení

Máte zájem o okrasný betonový plot prvotřídní kvality? Levné kvalitní betonové ploty vyrábí firma Petr Harašta z Pohořelic u Brna. Návrh, dodávku a montáž betonového oplocení rodinných domů, zahrad i průmyslových objekt zajistí v Praze i v celé České republice. Spokojené zákazníky máme také v zahraničí. Vybrat si můžete z 30 druhů betonových plotů v mnoha provedeních. Naše betonové ploty jsou levné a mají dlouhou živostnost díky vlastní výrobě a vývoji technologie. Levné betonové ploty, bezzákladové oplocení: - bohatý výběr ze 30ti stylových druhů - dlouholetá životnost (až 50 let) - ploty vyrábíme ve výšce od 0, 5 do 3 m - zajistíme dovoz na místo i montáž oplocení, zajistíme také bourání starého plotu včetně odvozu suti - snadná a rychlá montáž, lze také usazovat do zděných sloupků. Navrhněte si plot dle Vašich představ!