Poptávám venkovní okenice

Poptávám venkovní okenice

Poptávám cenovou nabídku: SM venkovní okenice s naklápěcími lamelami připevněná na dřevěné ostění tří oken: 90x 120 cm
vč. dopravy a instalace na adrese.
Mgr.Vít Hrdoušek
Tvarožná Lhota
Poptávka byla vložena dne:
13.04.2021 10:03

Platnost poptávky:
13.05.2021 09:51

Kontaktní osoba:
Vít Hrdoušek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 724 162 265

Okres:
Hodonín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Interiérové dveře – dodání a montáž včetně kování, obložek a pouzder

Interiérové dveře – dodání a montáž včetně kování, obložek a pouzder

Potřebujete interiérové dveře, které budou ladit s podlahami ve vašem domě nebo bytě? Hledáte firmu, která realizuje dodávku a kompletní montáž interiérových dveří? Navštivte studio RG Interiéry v Ivančicích. V našem studiu Vám poradíme s výběrem vhodného typu dveří pro Váš interiér. Zakoupíte u nás interiérové dveře značky Porta v různých barevných odstínech i provedeních. Nadále pro vás zajistíme dodání a montáž dveří včetně kování, obložek a pouzder.


Kyvné střešní okno s tepelným límcem a filtrem proti hmyzu – nákup na e-shopu

Kyvné střešní okno s tepelným límcem a filtrem proti hmyzu – nákup na e-shopu

Potřebujete nutně střešní okno a nechcete čekat, než Vám jej vyrobí firma na zakázku? Hledáte e-shop se širokým sortimentem střešních oken? Kyvná střešní okna KEYLITE nakoupíte z pohodlí domova na e-shopu firmy ANDĚL CZ. Prodáváme dřevěná kyvná střešní okna s impregnovaným a lakovaným borovicovým profilem v široké škále rozměrů. Lemování a profily střešního okna jsou vyrobené z vysoce kvalitního lakovaného hliníkového plechu v šedé nebo červení barvě. Okno má funkci mikroventilace ve spodní části křídla a jsou zasklena dvojsklem. Objednat si také můžete kyvná střešní okna opatřená filtrem proti hmyzu a tepelným límcem.


Bezpečnostní a vchodové dveře BENEDOOR, prodej, montáž a servis

Bezpečnostní a vchodové dveře BENEDOOR, prodej, montáž a servis

Jste-li z okolí Moravského Krumlova a potřebujete nové bezpečnostní a vchodové dveře, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma EVOokna Tomáš Makeš, dodává a montuje bezpečnostní a vchodové dveře BENEDOOR. Dveře jsou vyráběny v klasických rozměrech, což je důležité například při rekonstrukci, kdy se dají osadit dveře do původní zárubně. Tato zárubeň lze zateplit. Dveře mají hlavní zámek 3. bezpečnostní třídy a ještě další přídavný zámek. Mimo uzamykání, mají i pasivní čepy proti vysazení křídla ze zárubně. Pokud chcete zvýšit bezpečnost, lze z venkovní strany vložit ocelový plech a dveře navíc opatřit vícebodovým bezpečnostním zámkem s použitím bezpečnostní zárubně. Předností dveří BENEDOOR jsou skvělé tepelné i zvukové izolační vlastnosti. Více informací o dveřích najdete na našich webových stránkách.


Kvalitní zaměření a montáž střešních oken v půdních prostorech a podkroví

Kvalitní zaměření a montáž střešních oken v půdních prostorech a podkroví

Hledáte firmu, která by Vám poradila s výběrem a montáží střešních oken v půdním prostoru? Společnost Intezo Ing. Petra Kazického v Ostravě je Vám k dispozici po celém Moravskoslezském kraji. Zabýváme se zaměřováním a montáží střešních oken, která se stala nedílnou součástí budov. Díky nim prosvětlíme a opticky zvětšíme podstřešní objekt a získáme možnost odvětrávání. Z Vašich nevyužitých půdních prostor získáte kvalitní a útulné bydlení nebo kancelář. Realizujeme také individuální požadavky, týkající se atypických tvarů, rozměrů a barvy oken. Disponujeme kvalitními pracovníky, kteří jsou připraveni Vám při výběru střešních oken poradit!


Útulné zimní zahrady z přírodních materiálů - výroba a prodej

Útulné zimní zahrady z přírodních materiálů - výroba a prodej

Chcete příjemné místo, kde můžete trávit volný čas s rodinou po celý rok? S jeho vytvořením Vám pomůže naše společnost TESKO Kolovrat s.r.o. z Březové na Opavsku, která dodává moderní zimní zahrady. Zahrady vyrábíme ze dřevěných profilů IV68, IV78 a IV88. Konstrukční rám je tvořen nosnými lepenými hranoly 14/14 a 14/18. Hranoly jsou povrchově upraveny spolu s výplněmi prosklených stěn ve stejném odstínu. Střechu lze sestrojit dvěma způsoby. Prvním způsobem je prosklená střešní konstrukce s hliníkovými zasklívacími profily, které jsou instalovány na lepené nosné hranoly a osazeny bezpečnostním sklem. Levnějším řešením a bez nutnosti zastiňování v letním období je klasická střešní konstrukce s krytinou. U této varianty lze podhledy střechy doplnit sádrokartonem či obložit palubkami v přírodním dekoru. Odvětrávání je řešeno formou prodloužených otvíračů ve ve vyšších místech. Naše zahrady můžete najít v regionech Ostrava, Opava, Prostějov, Olomouc, Šumperk, Frýdek Místek, Jeseník a Nový Jičín.


Exteriérové vchodové dveře - vstupní dveře s moderním vzhledem a bezpečnostním kováním

Exteriérové vchodové dveře - vstupní dveře s moderním vzhledem a bezpečnostním kováním

Vchodové dveře náš domov nejen chrání, ale jsou také jeho vizitkou. Exteriérové vstupní dveře od společnosti Baran-FMB, spol. s r.o. se vyznačují moderním vzhledem, osvědčenou konstrukcí, vícebodovým bezpečnostním kováním a variabilitou. Skvělý nadčasový vzhled a výběr z nepřeberného množství provedení uspokojí každý individuální požadavek, stačí si vybrat vlastní dveře z široké nabídky výplní, zasklení nebo členění příčkami. Vstupní dveře od společnosti Baran-FMB mají tyto vlastnosti: - vysoká pevnost - skvělé tepelně-izolační vlastnosti - odolnost vůči tepelným změnám - odolné povětrnostním vlivům - snadná údržba - originální design. Pokud toužíte po světle, doporučujeme celoprosklené výplně s pískovaným bezpečnostním dvojsklem či trojsklem. Jste-li zastáncem klasických vstupních dveří, pak vsaďte na vstupní dveře s příčkami dělicími křídlo na části, které lze osadit čirým, ornamentním či zrcadlovým izolačním zasklením. Ke všem dveřím rovněž nabízíme široký výběr bezpečnostních klik či madel v různých tvarech. Praktickými doplňky dveří je také elektrický zámek a vložky zámku s otočným knoflíkem. To vše a mnohem víc Vám nabídne firma Baran-FMB, spol. s r.o. se sídlem v Neplachovicích poblíž Opavy. neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.