Poptáváme Mars boxy a gitter boxy

Poptáváme Mars boxy a gitter boxy

Poptáváme Mars boxy (zelené kovové) a gitter boxy (skládací klece) – viz foto.
Máme to pro přepravu trubek a tyčoviny.
Budou následně další poptávky cca 3 takové další.

Mars box (80x60x60 cm) 200ks
Gitter box 100ks

Poptáváme použité, avšak v rozumném stavu.
Nesmí být extra špinavé, od oleje, apod.
Prosím o cenovou nabídku do úterý ráno 13.4.
Poptávka byla vložena dne:
12.04.2021 10:56

Platnost poptávky:
12.05.2021 10:53

Kontaktní osoba:
Duraj


Telefon:
+420 608 937 329

Okres:
Česká Lípa

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkup a prodej kovových a plechových beden Mars, drátěných palet Gitterbox

Výkup a prodej kovových a plechových beden Mars, drátěných palet Gitterbox

Sháníte kovové bedny či drátěné palety, které jsou plně funkční a mají vynikající odolnost a dobrou stohovatelnost? Potom se obraťte na firmu Jan Šuster se sídlem poblíž Opavy, která se zabývá prodejem a výkupem drátěných palet Gitterbox či kovových a plechových beden Mars. Gitterbox je velmi pevná a vysoce odolná kovová drátěná ohradová paleta, která má mnoho výhod, mezi které patří: - široké využití - velmi dobře stohovatelná - jedna strana této ohradové palety je vyklápěcí - složí k uskladnění a přepravě širokého sortimentu zboží pro automobilový, elektro, hutní, dřevařský a jiný průmysl. Kovové bedny Mars jsou plně funkční, mají vynikající odolnost a dobrou stohovatelnost. Využívají se pro skladování různého zboží a výrobků. Vše realizujeme s kompletní péči o zákazníka, zajistíme dopravu i poradenství. Firma Jan Šuster má vlastní areál, kde prodává a skladuje své výrobky. Přepravu máme zajištěnou vlastní dopravou a vše dodáváme dle požadavku zákazníka.


Nápojové obaly, party soudky a obaly na víno

Nápojové obaly, party soudky a obaly na víno

Pohybujete se v oblasti potravinářského průmyslu a rádi byste našli správného dodavatele nápojových obalů? Kvalitní produkt s nejnižší cenou Vám dokáže poskytnou naše firma Party soudky - Julius Kleemann-Anna Petrová. Dceřiná společnost se nachází v Německu a poskytuje servis svým českým zákazníkům pomocí kanceláře v Praze. V naší nabídce naleznete obaly na nápoje, plechovky a obaly na víno BAG IN BOX. Žhavou novinkou jsou party soudky o objemu 5 litrů, na které vám dokážeme umístíme logo nebo potisk dle požadavků. Všechny produkty jsou vyráběny dle norem a v nejvyšší kvalitě, jsou odolné a zdraví nezávadné. Objednávkové řízení a samotnou realizaci provádíme v co nejkratších termínech. Dodací lhůty garantujeme a ceny jsou flexibilní dle dohody a odběru. Neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit na adrese Za Farou 845/13 Praha 5.


Pivní sudy KEG Praha

Pivní sudy KEG Praha

Odstraníme škrábance a další viditelné poškození sudu a tak se z něj opět stane kvalitní reprezentativní médium. Na přání pokryjeme sudy novým barevným nátěrem a jiným logem. Po naší profesionální generální opravě jsou kegy opět provozuschopné po několik dalších let. S cenou Vám vždy vyjdeme vstříc. Vybrat si můžete z šesti základních druhů sudů o objemech 10, 15, 20, 25, 30 a 50 litrů. Pro koupi pivních sudů/kegů kontaktujte KSO AST GmbH - Anna Petrová, Praha


Kovové obaly, gitterboxy, bedny a dřevěné palety

Kovové obaly, gitterboxy, bedny a dřevěné palety

Přepravujete často větší množství zboží či je to dokonce Vaší obživou? Zajisté musíte chránit dané předměty před poškozením, ale také potřebujete zajistit snadnější manipulaci. Neváhejte a pořiďte si potřebný obalový materiál od společnosti EXPEDIENCE s.r.o. Naše firma se specializuje na výrobu a prodej standartních i speciálních obalů dle požadavků zákazníka. Prodáváme jak obaly různých rozměrů, velikosti, pro nejrůznější použití. Jedničkou naší výroby jsou kovové gitterboxy, které jsou zhotoveny jako plechové klece ze silné oceli. Z kovových obalů si můžete také vybrat bedny mars. Našim zákazníků nabízíme i plastové obaly či dřevěné, plastové přepravní palety. Můžete využít i našich služeb pronájmu obalového materiálu. Zajišťujeme také odkup i výměnu poškozených palet, které znovu obnovíme, a tak šetříme náklady.


Pivní soudky 5 - litrové

Pivní soudky 5 - litrové

Sudy jsou bočně svařované. Díky vysoce kvalitnímu pocínovanému plechu je možné je natlakovat až na 4 bary. Jejich velikost 160x246mm je ideální na přenášení a skladování. Speciální vnitřní lak a znovu uzavíratelný ventil udržují nápoj dlouho čerstvý a hygienicky nezávadný. Pokud je sud neotevřený, vydrží tekutina v něm kvalitní až půl roku. Volná plocha sudu je vhodným místem na umístění Vaší reklamy. V případě nutnosti je Vám k ruce naše grafické studio.


Hliníkové přepravní bedny - mobilní, stabilní a nezničitelné

Hliníkové přepravní bedny - mobilní, stabilní a nezničitelné

Hledáte efektivní řešení pro přepravu Vašeho zboží či majetku? Pak jej pro Vás máme. Podívejte se na hliníkové přepravní bedny a boxy od brněnské firmy Zarges CZ, s.r.o, která poskytuje široký výběr přepravních beden a boxů. Hliníkové přepravní bedny jsou efektivním řešením pro přepravu různých nákladů. Jsou stabilní a vysoce odolné, díky pevné konstrukci doplněné o integrované kolečka převezou Váše zboží bezpečně a bez poškození. Vybrat si můžete z několika druhů beden: - Mobilní bedna K424 XC (s výsuvným madlem a bezpečnostními stahovacími rohy, nosností až 50 kg a obvodovými a rohovými prolisy, v různých velikostech) - Univerzální bedna K470 (uzavírací patent z nerezové oceli, s nosností až 50 kg a obvodovými a rohovými prolisy, v různých velikostech) - Bedna K470 Plus (dvojdílný přepravní systéme, vhodný pro bezpečnou přepravu těžkých přístrojů, v různých velikostech) Hliníkové bedny od firmy Zarges CZ s.r.o. Vám spolehlivě a bezpečně přepraví Vaše zboží. Jsou v různých velikostech a lze k nim dokoupit příslušenství. Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy, či je kontaktuje pomocí emailové adresy.