Poptávám odtah nepojízdného karavanu

Poptávám odtah nepojízdného karavanu

Poptávám odtah nepojízdného karavanu z Kratochvílky u Ivančic do Olbramovice u Moravského Krumlova.Děkuji předem za nabídky.Badinová R.
Poptávka byla vložena dne:
12.04.2021 10:57

Platnost poptávky:
12.05.2021 10:53

Kontaktní osoba:
Badinová Růžena

Kontaktní email:

Telefon:
+420 776 574 044

Okres:
Brno-venkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odtahová služba s hydraulickou rukou osobních a dodávkových vozidel - rychlá pomoc při poruše vozidla

Odtahová služba s hydraulickou rukou osobních a dodávkových vozidel - rychlá pomoc při poruše vozidla

Hledáte odtahovou službu? Stali jste se účastníkem autonehody nebo máte poruchu a Vaše auto je nepojízdné? Naše odtahová služba z Bruntálu Vám zaručuje rychlé odtahové služby se speciální hydraulickou rukou. Zajistíme odvoz vozidla do vašeho servisu, k Vám domů nebo na místo, kde si budete přát. Firma JM - KOVY s.r.o. Kovošrot Bruntál Vám zajistí profesionální odtahové služby s hydraulickou rukou pro odtah osobních a dodávkových vozidel nebo vozidel až do velikosti Avie. Naše společnost se navíc zabývá ekologickou likvidací všech motorových vozidel a v případě, že máte automobil již úplně nepojízdný, můžete se spolehnout na naší profesionální odtahovou služby s hydraulickou rukou, která vyřeší a zajistí jakýkoliv odtah. Poskytujeme komplexní odtahové služby a postaráme se také o veškerou administrativu, kterou je zapotřebí vyřídit. Odtah vozidel do 2 tun: Do 20 km 1200,-kč složení a vyložení v ceně. Nad 20 km za každý ujetý km 16,-kč nakládka nakládka+vykládka 450,-kč Odtah vozidel nad 2 tuny do 3,5 tuny: Do 20 km 1500,-kč složení a vyložení v ceně Nad 20 km za každý ujetý km 20,-kč nakládka+vykládka 550,-kč   Pokud už Vás postihne jakákoliv nepříjemnost s nepojízdným autem, my se postaráme o Vaše starosti s tím spojené a poskytneme Vám komplexní služby pro rychlé řešení problému.


Autoservis s nonstop odtahem vozidel Třebíč

Autoservis s nonstop odtahem vozidel Třebíč

Máte problémy s vozem? Potřebujete jej odtáhnout a opravit? Pak neváhejte a obraťte se na autoopravnu, autoservis HLOUCH MOTORS s.r.o.! Provozujeme autoservis se specializací na vozidla značky OPEL, FORD, VW, SEAT, ŠKODA, AUDI, BMW, MERCEDES-BENZ, VOLVO (kompletní servis včetně prodeje náhradních dílů). Součástí našeho autoservisu je i nonstop odtahová služba. Disponujeme vlastní odtahovou službou, kterou nabízíme 24 h nejen v Třebíči a okolí, ale kdekoliv v Evropě. V případě nehody řešené přes pojišťovnu Vám pomůžeme vyřešit administrativu i poradenství pro úspěšné a rychlé vyřízení škody. Odtahová služba přiveze také náhradní vůz pro zajištění Vaší mobility. Cena odtahu vozu je 14,-Kč/km, naložení a složení vozu 720,-. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní nabídku služeb autoservisu.


Nonstop odtahová služba, autoservis a pneuservis v okrese Žďár nad Sázavou, příprava na STK

Nonstop odtahová služba, autoservis a pneuservis v okrese Žďár nad Sázavou, příprava na STK

O vyproštění a odtah Vašeho vozidla se postará spolehlivá firma JM Car - Josef Machek s provozovnou v Novém Městě na Moravě v okrese Žďár nad Sázavou. Pro naše zákazníky zajišťujeme nonstop odtahovou službu, kterou provádíme u osobních a dodávkových vozů včetně motocyklů. Současně provozujeme autoservis a pneuservis, kde rychle a spolehlivě opravíme auta všech značek. Připravíme Vaše auto na STK a provedeme potřebnou pravidelnou údržbu, ať už se jedná o výměnu olejů či jiné karosářské práce. V rámci pneuservisu Vám také přezujeme auto na zimní i letní kola, vyvážíme pneumatiky, a tak zajistíme mnoho dalších šťastných kilometrů bez nutných závad.


Odtahová služba pro vysokozdvižné vozíky, manipulační techniku a motorová vozidla

Odtahová služba pro vysokozdvižné vozíky, manipulační techniku a motorová vozidla

Pokud potřebujete odtáhnout či prostě přepravit Vaši manipulační techniku nebo vysokozdvižný vozík, pak se obraťte na Hodonínskou firmu VZV-VESELÝ, která se zabývá nejen prodejem manipulační techniky, ale nově také jejím odtažením. Firma pracuje s výkonným vozidlem značky Mercedes ATEGO 1228 L, který zajistí, aby se Váš vysokozdvižný vozík nebo manipulační technika dostala v bezpeční na určené místo. Vozidlo s užitnou nosností až 6 tun rovněž disponuje plošinou o rozměrech 2,4m x 6,4m, která je navíc doplněna o hydraulický systémem, který pomocí navijáku vytáhne nepojízdný stroj. Díky navijáku tak můžeme Vaš VZV nebo manipulační techniku dopravit i tam, kde je za normálních okolností potřeba jeřáb. Neváhejte a obraťte se na nás a my Vám nejen rádi poradíme, ale také zajistíme odtah Vašeho poškozené VZV nebo manipulační techniky.


Odtahová a asistenční služba po celé ČR, převozy vozidel i posádky, nonstop odtahovka Šumperk

Odtahová a asistenční služba po celé ČR, převozy vozidel i posádky, nonstop odtahovka Šumperk

O Vaše auto se postará odtahovka Pavel Hrubý - odtahová a asistenční služba z Moravičan na Šumpersku. Zaměřujeme se na odtahové a asistenční služby, které zajišťujeme na území celé ČR i v Evropě. Provádíme odtah a převoz až tří vozidel, a to včetně dopravy posádky. Odtahujeme nejen havarované a jinak poškozené vozy, ale rovněž zemědělskou a manipulační techniku i další stroje. Patříme ke smluvním partnerům pro ekologickou likvidaci autovraků, čímž maximálně chráníme okolní životní prostředí. Veškeré naše služby jsou k dispozici nonstop, zastihnout nás tedy zákazníci mohou kdykoli, když je právě zapotřebí.


Odtahová služba Jičín, odtah vozů Nová Paka, Semily, Turnov

Odtahová služba Jičín, odtah vozů Nová Paka, Semily, Turnov

Odtahovka Veselý Jičín, Nová Paka, Semily, Turnov, Sobotka, Hořice, Hradec, Chlumec, Libáň Potřebujete odtáhnout osobní, užitkový či nákladní vůz? Pak se neváhejte obrátit na naši odtahovou službu. Nonstop odtahová a asistenční služba v Jičíně. Naše odtahová služba zajistí Vaše vozidlo v rámci ČR a i celé Evropy. Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Naše firma Odtahovka Veselý z Jičína je dlouhodobým smluvním partnerem nejvýznamnějších asistenčních společností působících na území ČR, které jsou sdruženy v mezinárodních organizacích.