Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 12 dní.


Výstavba nakladacích a vykladacích priestorov a prístupových ciest k týmto priestorom v železničnej stanici

Výstavba nakladacích a vykladacích priestorov a prístupových ciest k týmto priestorom v železničnej stanici

Predmetom zákazky s názvom "Výstavba nakladacích a vykladacích priestorov a prístupových ciest k týmto priestorom v železničnej stanici Kamenica nad Cirochou" je uskutočnenie stavebných prác - rekonštrukcia nakladacích a vykladacích priestorov a prístupových ciest k týmto priestorom v ŽST Kamenica nad Cirochou. Dôvodom rekonštrukcie je súčasný technický stav nakladacieho a vykladacieho priestoru v ŽST Kamenica nad Cirochou, ktorý nevyhovuje požiadavkám Ozbrojených síl Slovenskej republiky (najmä požiadavke na únosnosť 60 t). Priestor s rozmerom cca 120 m x 20 m medzi čelno-bočnou nakladacou rampou a najbližšou budovou je v súčasnosti nespevnený, neupravený, neodvodnený a nevyhovuje požiadavkám Ozbrojených síl Slovenskej republiky. Priestor je iba čiastočne osvetlený, pričom jeden zo stĺpov osvetlenia je umiestnený priamo na manipulačnej ploche nakladacieho priestoru. V súčasnosti je spevnená plocha v zlom technickom stave a bez riešeného odvodenia vôd z povrchového odtoku. V blízkosti je vedené kanalizačné potrubie DN 300, ktoré odvádza splaškové vody na čističku odpadových vôd. Vzhľadom na značnú veľkosť plôch, z ktorých je potrebné odviesť vody z povrchového odtoku, správca nesúhlasí so zaústením do tejto kanalizácie. Cieľom stavby je výstavba nakladacieho a vykladacieho priestoru a zároveň jeho úprava na požadovanú únosnosť, ktorá bola stanovená Ozbrojenými silami Slovenskej republiky. Rekonštrukciou sa upraví osvetlenie plochy nakladacieho a vykladacieho priestoru tak, aby osvetlenie pokrylo celú časť manipulačnej plochy. Zároveň sa vybudujú nové prípojky elektrického prúdu pre napájanie techniky a zariadení Ozbrojených síl Slovenskej republiky. Priestor bude vybavený uzamykateľnou závorou pre regulovanie a kontrolu vjazdu do nakladacieho a vykladacieho priestoru.

Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch (ďalej aj len "SP").
Veřejná zakázka vložena:
08.04.2021 08:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Železnice Slovenskej republiky

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
07.06.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Železnice Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
31364501

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45223700-3
Stavebné práce na obslužných plochách

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zemní práce, terénní úpravy otočným bagrem

Zemní práce, terénní úpravy otočným bagrem

Firma Ing. Luděk Páleníček Martinice disponuje otočným bagrem pro různé terénní úpravy. Pokud potřebujete realizovat výkopové a zemní práce v regionu Zlínský kraj obraťte se na nás - tel.: 605469309. Zemní práce všeho druhu: -přípojky včetně výkopových prací, napojení do objektů, elektroinstalace - plyn, voda, kanalizace -dodávka materiálů včetně kanalizace plyn - voda - montáž. Zakázky realizujeme po celé Moravě.


Kompletní zemní, výkopové práce a terénní úpravy

Kompletní zemní, výkopové práce a terénní úpravy

Stavíte a potřebujete zajistit zemní, výkopové, bourací práce či úpravy terénu? Pak se obraťte na znojemskou společnost ATLANTA a.s., která pro Vás vše zajistí! Zajišťujeme kompletní služby v oblasti zemních a výkopových prací, také úpravy terénu, demoliční a bourací práce: - těžba zeminy - výkopy základů, inženýrských sítí a kanalizací - svahování břehů - terénní úpravy rovných a svahovitých terénů - bourací a demoliční práce rodinných domů i průmyslových budov - bouraní a odstranění betonových či asfaltových ploch - řezání betonu Tyto práce vykonává náš tým profesionálních pracovníků, kteří dbají nejen na bezpečnost, ale také na ochranu životního prostředí. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Zemní a výkopové práce - veškeré terénní úpravy minibagrem a smykovým nakladačem

Zemní a výkopové práce - veškeré terénní úpravy minibagrem a smykovým nakladačem

Stavíte a hledáte spolehlivou firmu, která provádí zemní a výkopové práce? Pak se obraťte na společnost Autodoprava Bohdálek, která vám vše zajistí pomocí vlastní moderní a výkonné techniky. Specializujeme se na zemní, výkopové práce a terénní úpravy. Zajistíme veškeré činnosti, od vykopání základů pro stavbu domů, hal nebo průmyslových objektů, po vytvoření prostoru pro jezírko, bazén, studnu či septik, nebo naopak pokud potřebujete terén urovnat či jinak upravit. Ke všem stavebním úpravám používáme svou moderní a výkonnou techniku, díky které můžeme zajistit práce v jakémkoliv rozsahu. Na výkopové práce používáme minibagr Komatsu PC 30 o hmotnosti 3,5 tuny, který má dosah až 3,2 metru, nebo minibagr Komatsu PC 50 o hmotnosti 5 tun. Používáme také smykový nakladače a kolové rypadlo, který má dosah až 5,7 tun. Obraťte se na nás, nebudete litovat!


Specialisté na zemní a výkopové práce, terénní úpravy i stavbu příjezdových cest a chodníků

Specialisté na zemní a výkopové práce, terénní úpravy i stavbu příjezdových cest a chodníků

Chystáte se pořídit si bazén na zahradě a hledáte firmu, která Vám jej vykope? Potřebujete srovnat terén? Chcete si nechat vystavět příjezdovou cestu? Oslovte společnost SKALKA – zemní práce se sídlem v Bohumíně, ale působící v celém Moravskoslezském kraji, tedy i v okolí Ostravy, Karviné, Orlové, Havířova, Frýdek-Místek a další regiony. Jsme specialisté na jakékoliv zemní, skrývkové a výkopové práce. Obrátit se na nás můžete i tehdy, potřebujete-li terénní úpravy, srovnání kaskádových svahů, vykopat základy na bazén, zahradní jezírka či rybníčky. Dále se postaráme o výstavbu příjezdových cest a chodníků, výkopy jímek a čističek, inženýrských sítí a základů staveb pro izolaci. Dále zajistíme nakládání strusky, zeminy, písku či kameniva či demoliční práce a odklízení sněhu.


Kompletní výkopové a zemní práce Praha, úpravy terénu, výkopy pro inženýrské sítě a kanalizaci

Kompletní výkopové a zemní práce Praha, úpravy terénu, výkopy pro inženýrské sítě a kanalizaci

Naše společnost Stanislav Hynek s.r.o. z Prahy má bohaté zkušenosti s výkopy pro inženýrské sítě, kanalizace, bazény, sklepy nebo základy pro stavby. Veškeré výkopové a zemní práce jsme schopni zajistit dle požadavků zákazníka. V rámci služeb zajišťujeme vlastní autodopravu. Naše služby: - zemní práce - výkopy pro inženýrské sítě - výkopy kanalizace, základy staveb - bourací práce - demolice - jeřábnické práce Pokud Vás naše výkopové práce zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Prácheňská 555/6, Praha.


Jeřábnické práce, zemní práce, autojeřáb Frýdek-Místek, manipulace s těžkými břemeny

Jeřábnické práce, zemní práce, autojeřáb Frýdek-Místek, manipulace s těžkými břemeny

Naše firma David Veverka z okresu Frýdek-Místek má bohaté zkušenosti s přemísťováním velkých břemen za pomocí autojeřábu. Dále mezi naší činnost patří zemní a výkopové práce. Díky modernímu technickému vybavení nabízíme kvalitní služby v celém Moravskoslezském kraji, po domluvě i v dalších lokalitách. Naše činnost: - jeřábnické práce - autojeřábnické práce - práce autojeřábem - manipulace s těžkými předměty - přemísťování velkých břemen - zemní a výkopové práce. Objednejte si jeřábnické a zemní práce již dnes! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Třanovice 140, okres Frýdek-Místek.