Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 11 dní.


Nákup zberných  nádob na kuchynský odpad a kompostérov

Nákup zberných nádob na kuchynský odpad a kompostérov

Predmetom zákazky je nákup 12 ks nádob na kuchynský odpad (240l) a 1379 ks kompostérov (600l) .
Veřejná zakázka vložena:
07.04.2021 09:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Fiľakovo

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
06.06.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Fiľakovo

Zadavatel IČ:
00316075

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34928480-6
Kontajnery a nádoby na odpad a odpadky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Domácí, kuchyňské, zahradnické, chovatelské, potřeby-vše pro domácnost, zahradu, hobby

Domácí, kuchyňské, zahradnické, chovatelské, potřeby-vše pro domácnost, zahradu, hobby

Prodejna Zahradní technika Zdeněk Omelka Napajedla je zásobena i zbožím pro domácnost, hobby a zahradu. Domácí, kuchyňské, chovatelské i zahradnické potřeby u nás nakoupíte levněji než ve Zlíně. Doplňte si chybějící domácí, kuchyňské potřeby - prodáváme hrnce, pekáče, kastroly, talíře, sklenice, hrnečky, příbory, nože, vařečky, obracečky, demižony, kbelíky, plastové misky, krabičky, odměrky, kuchyňské váhy, mixéry, varné konvice, prádelní i odpadkové koše, chňapky a mnoho dalšího. Pro domácí kutily a hobby využití můžete pořídit i zahradnické potřeby-lopaty, rýče, nůžky, hadice, konve a drobné ruční nářadí-šroubováky, klíče, kleště, kladiva, sekery, pilky. V sortimentu naší prodejny najdete i drobné chovatelské potřeby - obojky, vodítka, pamlsky pro zvířata.


Zahradní nářadí, zahradní pomůcky, internetový prodej, e-shop, dodávka Brno

Zahradní nářadí, zahradní pomůcky, internetový prodej, e-shop, dodávka Brno

Pokud jste rozhodnuti koupit novou zahradní techniku či ruční pracovní nářadí v Brně, neváhejte a vyzkoušejte nás. Dodáváme nářadí do zahrady. Stále váháte které nářadí si koupit? Oslovte nás a my Vám rádi poradíme s výběrem. Nejčastěji se používají motyky. My doporučujeme Holandskou motyku - má plochou čepel, odstraní povrchovou plevel a nepoškodí okolní rostliny. Jako další se často využívá přihrnovačka – má vepředu i v zadu zkosené nebo rovné hrany. Přihrnovačka je ideální při pletí a přihrnování půdy k rostlinám. U nás si můžete vybrat i cibulovou, nebo rozrušovačku. Motyčky prodáváme s různými násadami, krátkými i dlouhými. Máme velký výběr rýčů, hrábě na trávník a další. Neváhejte a obraťte se na nás, popřípadě navštivte náš e-shop. Více informací najdete na webových stránkách.


Zahradní program – hadice, objímky, koncovky, spojky, postřikovače a další

Zahradní program – hadice, objímky, koncovky, spojky, postřikovače a další

Veškeré potřebné komponenty pro zahradní program zakoupíte v prodejně vodoinstalačního materiálu Hydroplast v Přerově. Potřebujete novou hadici, rychlospojku nebo objímku? Není problém - vše máme skladem. V naší prodejně pořídíte: - hadice Agrikol - sací hadice k čerpadlům - postřikovače – impulsivní, oscilační, vícepolohové, pistole - rychlospojky na hadice 1/2", 3/4", i 1" - zavlažovače - držáky na hadice - objímky, koncovky a spojky hadic - obalovací plsť, izolace Pokud si nevíte rady s výběrem správného typu koncovky nebo rychlospojky, není problém – rádi vám poskytneme odborné poradenství a pomůžeme Vám s výběrem správných komponentů.


Variabilní akátové květináče - venkovní nekonečné záhony

Variabilní akátové květináče - venkovní nekonečné záhony

Pokud nemáte podmínky pro vybudování venkovních záhonů v okolí svého domu či bytu, můžete si pořídit akátové květináče od firmy Wood Cité s.r.o., jde o variabilní samozavlažovací květináče, lze je využít jako venkovní nekonečné záhony a přizpůsobit každému prostoru. Využijete je i v prostorných zahradách, kde pomohou dotvořit styl celé zahrady. Uplatnění mají i ve veřejných prostorách, v základních školách či školkách. Vyrobeny jsou z kvalitního dřeva, boky květináče jsou vysoké a pevné, pěstování rostlin je tak pohodlné, bez nutnosti ohýbání. Navštivte naši prodejnu v Bílovicích u Uherského Hradiště - Zlínský kraj. Zde najdete celý sortiment venkovních květináčů a dalších výrobků ze dřeva, Variabilní květináče, záhony: - květináče Šnekium, Pulkulium, Perwoodium - nekonečné vyvýšené záhony.


Atraktivní a moderní vyvýšené záhony nejen na městské zahrady z tvrdého dřeva

Atraktivní a moderní vyvýšené záhony nejen na městské zahrady z tvrdého dřeva

Pokud uvažujete ozvláštnit vaši zahradu o vyvýšené záhony, které vám zároveň zaručí i efektivnější pěstování okrasných a užitkových rostlin, a zároveň zkrášlí vaši zahradu, obraťte se na společnost Dřevoslav s.r.o. Díky vyvýšeným záhonům můžete pěstovat rostliny i na místech, kde to dříve nebylo možné. Námi vyráběné vyvýšené záhony z tvrdého dřeva nejenže zkrášlí vaši zahradu, ale také usnadní zahradničení a péči o pěstované rostliny. Dřevoslav s.r.o. vyrábí na míru v různých velikostech vyvýšené záhony z tvrdého dřeva jako je: - modřín - akát


Mulčovací kůra a zahradní rašelina

Mulčovací kůra a zahradní rašelina

Chcete, aby vaše zahrada byla bez plevele a zároveň změnila vzhled a design? K tomu vám poslouží mulčovací kůra, která zabraňuje prorůstání plevele, sníží vám potřebu zalévání a oddělí váš trávník od záhonu. Vše potřebné pro vaší zahradu nakoupíte u naší firmy RABIO v Opavě na Polanove ulici, kde vám zároveň poradí, jaká zemina je pro vaši zahradu ta nejlepší. Pro zkvalitnění půdy použijte zahradní rašelinu, která dodá vašim rostlinám a stromům potřebné živiny.