Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 11 dní.


Poptávám tabuli polykarbonátu

Poptávám tabuli polykarbonátu

Poptávám tabuli polykarbonátu 10mm v2, 0m d4, 0m.
Poptávka byla vložena dne:
07.04.2021 09:52

Platnost poptávky:
07.05.2021 07:33

Kontaktní osoba:
Dancevsky Daniel

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba dílů ze sklolaminátu RTM technologií - injekční vysokotlaké vstřikování

Výroba dílů ze sklolaminátu RTM technologií - injekční vysokotlaké vstřikování

Strojní technologii RTM lze využít při výrobě složitých a přesných výrobků ve větších sériích. V regionu Zlín, Morava působí společnost COMPACT - Radomír Trecha, kde využívají RTM technologie při výrobě dílů ze sklolaminátu, GFK laminátu, karbonového kompozitu. Využití RTM technologie: - složité konstrukční celky ze sklolaminátu, karbonu - různé nadrozměrné díly z kompozitu - nepř. kabiny nákladních vozidel, díly pro kolejová vozidla. Metoda spočívá ve vstřikování pryskyřice mezi uzavřené formy, kde je vložena sklorohož nebo jiná výztuž, do výrobní formy lze vkládat prvky z různého materiálu, např. pro uchycení výrobku.


Ohebné vinylové dílce a podlahové zakončovací lišty - prodej v e-shopu

Ohebné vinylové dílce a podlahové zakončovací lišty - prodej v e-shopu

Montujete novou podlahu? Veškeré podlahové prvky v moderním designu zakoupíte v e-shopu společnosti Bukoma group s.r.o. z okresu Vyškov. Skladem máme sortiment i pro ty nejnáročnější zákazníky. Veškeré dílce Vám dodáme v přesném dekoru jako má Vaše stávající podlaha. Za konkurenceschopné ceny u nás pořídíte ohebné vinylové dílce. Aplikovat je můžete přímo na předpřipravený rovný povrch i MDF schodnice. Chcete se vyhnout případnému popraskání materiálu? Pak raději svěřte ohýbání do rukou skutečných odborníků. Potřebujete zakončit podlahu v komplikovanějším prostoru? K dispozici máme různé podlahové zakončovací lišty, a to soklové zakrývající dilatační spáry, přechodové, nájezdové a ukončovací (např. u balkonových dveří). Naleznete u nás také ochranné rohy, schodové hrany a další příslušenství.


Výrobky z plastu - plastové výlisky z termoplastů a jejich návrhy

Výrobky z plastu - plastové výlisky z termoplastů a jejich návrhy

Sháníte-li firmu zabývající se výrobou z plastu a výrobou plastových výlisků pak se určitě obraťte na firmu Incot, která má své sídlo na jižní Moravě v obci Podivín. Naše firma se především zaměřuje na výrobky z plastu spojené s výrobou plastových výlisků. Na přání zákazníka navrhneme výrobek z plastu, zhotovíme návrh na počítači, můžeme také vyzkoušet funkčnost, rozměry, vlastnosti a jiné u výroby z plastu i plastových výlisků. Mezi naše výrobky se řadí plastové díly, které se využívají v: - elektronice - sportu (sportovní potřeby) - při podpoře prodeje - nábytkařství (plastové díly u nábytku) - stavebnictví - plastové díly. Nabízíme dlouholeté zkušenosti v tomto oboru, odborné a kvalitní provedení. Vždy nám záleží především na kvalitě a aby byl náš zákazník s prací spokojený.


PP Polypropylen nejen na výstavbu bazénů, nádrží a jímek - prodej, dodávka

PP Polypropylen nejen na výstavbu bazénů, nádrží a jímek - prodej, dodávka

Polypropylen je jeden z ekonomicky nejdůležitějších termoplastických materiálů, který se používá v mnoha odvětvích potravinářského, chemického a zdravotnického průmyslu a v laboratorních vybaveních. Firma Elventa LV, s.r.o. se sídlem ve Velkém Týnci u Olomouce je odborníkem v oblasti prodeje, zpracování a dodávky plastů. V průmyslových a strojírenských odvětvích vám zajistí prodej, dodávku a zpracování široké škály technických plastů včetně polypropylenu. PP - Polypropylen je teplotně stabilní termoplast dostupný jako: - PP-C copolymer (výborná tuhost při teplotách až -30 °C, vysoká pevnost, chemická odolnost a rezistence vůči korozi - využívá se na výstavby nádrží, jímek, vodoměrných šachet, septiků, bazénů) - PP-H homopolymer (vyniká extrémní pevností a odolností vůči chemikáliím, korozi a teplu - využívá se pro konstrukci nádrží, laboratorní techniku, ventilaci a výrobu zařízení). Vybrat si můžete z mnoha tlouštěk, formátu i odstínů - veškerý materiál jsme schopni dopravit až na místo určení. homopolymer a copolymer


Kompletní služby při výrobě plastových výlisků - kvalitní plastové formy a výlisky od profesionálů

Kompletní služby při výrobě plastových výlisků - kvalitní plastové formy a výlisky od profesionálů

Sháníte společnost, která má svou činnost zaměřenou na vstřikování plastů a výrobu plastových forem? Kontaktujte tedy firmu INCOT, která se nachází v jihomoravském kraji v obci Podivín a zaměřuje svou činnost na vstřikování plastů, výrobu z plastu. Námi nabízené služby jsou spojené s výrobou plastových výlisků. Dle Vaši představy Vám výrobek navrhneme, tak aby se dal vyrobit technologií vstřikování plastů. Zhotovíme počítačový návrh, model na kterém můžeme vyzkoušet funkčnost, rozměr a jiné vlastnosti, které chcete aby výrobek měl. Mezi naše výrobky se řadí: - elektronika - sportovní potřeby - doplňky k podpoře prodeje - plastové díly k nábytku - stavebnictví - plastové díly. Sériová výrobu vstřikovaných plastových dílů Vám vyrobíme ze všech běžných termoplastů.


Protiskluzové, voděodolné pásky Vám zajistí bezpečnost na schodech, dlažbě a dalších místech

Protiskluzové, voděodolné pásky Vám zajistí bezpečnost na schodech, dlažbě a dalších místech

Rádi by jste zvýšili bezpečnost na pracovišti? Máte příliš kluzké schody? Chcete zabránit uklouznutí na dlažbě a předejít zranění? S tím Vám pomohou protiskluzové pásky. Vybírejte z více než 80 produktů online na e-shopu společnosti FLOMAT s.r.o. Protiskluzové pásky mohou být voděodolné, vyrobené z korundu či průhledné plastové, podlahové i fotoluminisenční a fluorescenční. Dostupné jsou v různých barevných variantách, černé, černo-žluté, modré či různobarevné. Využít je lze na podlahu, schody, žebříky, nájezdové rampy či dlažbu. Vybírat můžete i dle toho, kde pásku potřebujete použít, buď do průmyslového prašného prostředí, na chodníky, jako klasickou ochranu proti uklouznutí v náročném prostředí, ať už v interiéru či exteriéru. Prodáváme v různých rozměrech. Objednat lze i čtvercové pásky určené na dlažbu. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.