Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 10 dní.


Poptávám mosazný plocháč

Poptávám mosazný plocháč

Poptávám mosazný plocháč 16x4 nebo nějaký podobný rozměr.
Poptávka byla vložena dne:
06.04.2021 13:34

Platnost poptávky:
06.05.2021 13:19

Kontaktní osoba:
Jan Ždímal

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Chrudim

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Naše firma Zámečnictví HSV Jičín provádí na zakázku zámečnické práce a nabízí prodej hutního materiálu. Zajistěte si včas nákup špičkového hutního materiálu. Pro poptávku materiálu volejte, nebo piště na email. Naši odborní pracovníci vám vše rádi zodpoví. Prodej hutních materiálů: ocelové profily plechy Zakázky rychle a spolehlivě vyřizujeme z Jičína, Nové Paky, Turnova, Hořic a blízkého okolí.


Velkoobchodní prodej hutního materiálu Vysočina

Velkoobchodní prodej hutního materiálu Vysočina

Velkoobchodní prodej hutních materiálů za výhodné ceny, to je FERRUM s.r.o.! Pro Vaši stavbu, rekonstrukci, výrobu či jinou činnost nabízíme velkoobchodní prodej široké škály hutního materiálu - plechy, ocelové profily a tyče, trubky a mnoho dalšího, nabízíme také jekly, betonářskou ocel, rohože do betonu i svařované trubky a plechy. Zaručujeme nejvyšší kvalitu materiálů a samotný prodej hutního materiálu podporujeme kvalitním odborným poradenstvím. V případě zájmu materiál dovezeme až k Vám! Hutní materiál si můžete prohlédnout a zakoupit v našich skladech na Vysočině a to buď v Moravských Budějovicích nebo v Třebíči. Kompletní nabídku zboží a služeb naší společnosti naleznete na webových stránkách.


Dělení plechů a zhotovení tvarových výpalků Hradec Králové, dělící řezy i úkosy ocelových plechů

Dělení plechů a zhotovení tvarových výpalků Hradec Králové, dělící řezy i úkosy ocelových plechů

Dělení plechů a zhotovení tvarových výpalků, dělící řezy i úkosy ocelových plechů, to vše i mnohem víc Vám nabízí firma PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o. V rámci kooperace jsme schopni zajistit tvarové výpalky se specializovanou společností. Pálení hutního materiálu se provádí dle normy ČSN EN ISO 9013 a dle výkresové dokumentace. Součástí našich služeb je doprava výpalků, které Vám dovezeme kdekoliv po České republice. Nabízíme: - tvarové výpalky - dělící řezy - úkosy Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Hrázce 216/3, Hradec Králové.


Prodej, velkoobchod trubek a příslušenství - kolena, redukce, T-kusy, dna, příruby

Prodej, velkoobchod trubek a příslušenství - kolena, redukce, T-kusy, dna, příruby

Sháníte hliníkové či nerezové trubky a budete k nim potřebovat i příslušenství, jako jsou kolena, T-kusy, dna, redukce a příruby? Není nic jednoduššího, než se obrátit na ostravskou firmu Mikra Metal s.r.o. Svařované trubky: - čtvercové - jekly - obdélníkové - jekly - bezešvé - duté tyče. Příslušenství k trubkám: - svařovaná kolena - svařované centrické redukce - krátké T-kusy - klenutá dna - příruby - zaslepovací, přivařovací, krkové, převlečné dna a lemové kroužky. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se o splnění každého přání. Veškerý náš sortiment je velmi kvalitní a za dostupné ceny, proto nás neváhejte navštívit!


Prodej hutního materiálu - trubky, ocel

Prodej hutního materiálu - trubky, ocel

Hledáte firmu, která se zabývá prodejem hutního materiálu, neváhejte a navštivte nás. Naše společnost Železářství Skořepka, s.r.o., má sídlo v Brně, a dodává hutní materiál, jak maloobchodům, tak i velkoobchodům. Co se týče našeho sortimentu, nabízíme: - hutní materiál a druhovýrobky, válcované, ohýbané profily, trubky, ocel tažená v jakostech ČSN 11 373 a ČSN 11 109 do průměru 40 mm, ocel klínová ČSN 12 050, barevné kovy, nerez, pletiva, sítě a rohože do betonu, široký sortiment spojovacího materiálu. Máte-li zájem o více informací, kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej a velkoobchod svařované i bezešvé trubky s příslušenstvím

Prodej a velkoobchod svařované i bezešvé trubky s příslušenstvím

Hledáte prodejce nerezových trubek? Pak jste na správném místě. Společnost Mikra Metal s.r.o. z Ostravy zajišťuje velkoobchodní prodej svařovaných i bezešvých nerezových trubek včetně příslušenství. Příslušenství k trubkám: - příruby - svařovaná kolena - krátké T-kusy - svařované centrické redukce - klenutá dna - lemové kroužky. Produkty z nerezové oceli: - svařované i bezešvé truky - jekly - tyče - duté tyče - plechy a svitky. Veškeré produkty, které prodáváme, jsou za dostupné ceny a ve špičkové kvalitě. Snažíme se, aby každý náš zákazník byl maximálně spokojen!