Poptávám montáž tažného zařízení

Poptávám montáž tažného zařízení

Poptávám montáž tažného zařízení, druhé řady sedadel a oken do dodávky Citroen Jumper L4, H2,
furgon. Můžete mi prosím sdělit cenu a termín provedení zakázky. Děkuji Bernhard Tengler
Poptávka byla vložena dne:
06.04.2021 13:32

Platnost poptávky:
06.05.2021 13:19

Kontaktní osoba:
Bernhard Tengler


Telefon:
+420 603 971 488

Okres:
Olomouc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej náhradních dílů, autodílů na veškeré vozy za bezkonkurenční ceny

Prodej náhradních dílů, autodílů na veškeré vozy za bezkonkurenční ceny

Autodíly můžete výhodně pořídit přímo z autoservisu. V regionu Kroměříž svěřte vůz Autoservisu Došlík. Nabízíme prodej autodílů na veškeré vozy za bezkonkurenční ceny. Pokud máte problém s autem, potřebné náhradní díly zajistíme a odborně auto opravíme. Autoservis Došlík nabízí prodej náhradních dílů na tuzemské i zahraniční vozy. Práce, opravy: -motorových vozidel - opravujeme všechny značky, specializace Seat, Volkswagen, Škoda, Audi -autodiagnostika, opravy karoserie, motorické opravy, výměna autoskel, pneuservis.


Vyberte si u nás pneumatiky na osobní automobily a postaráme se Vám o dokonalý servis

Vyberte si u nás pneumatiky na osobní automobily a postaráme se Vám o dokonalý servis

Řešíte výměnu pneumatik na Vašem osobním automobilu a nevíte kam se obrátit? Zkuste odborníky ve svém oboru - společnost Pneu a autoservis Znojmo. Garantujeme profesionální přístup s maximální péčí. Našim zákazníkům poskytujeme nejlevnější pneu, pro jejich spokojenost. Další naší předností je, že přezouváme disky až do velikosti 27“ a jako bonus máte možnost si Vaše přezuté pneumatiky u nás ZDARMA uschovat na další sezónu. Jedná se v podstatě o „all inclusive“ pneuservisního programu pro Vaši spokojenost. Mezi naše další služby patří: - Autoservis (opravy všech typů vozidel) - Speciální servis pro vozy značky Mercedes Benz - Servis autoklimatizací - Příprava a zajištění vozu na STK - Renovace autosvětel Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte náš web.


Jarní servisní prohlídka auta po zimě - kontrola stavu vozidla, podvozku, klimatizace

Jarní servisní prohlídka auta po zimě - kontrola stavu vozidla, podvozku, klimatizace

Auto během zimního období dostává zabrat, proto se vyplatí důkladná jarní kontrola, která odhalí vše, čeho se letošní zima dopustila na Vašem vozidle. Například stěrače mohou být poškozené mrazem a akumulátor dostává zabrat při nízkých teplotách. V rámci servisní kontroly zajistíme kontrolu stavu pneumatik, podvozku, akumulátoru, ostřikovačů, stěračů, klimatizace, brzdového systému, seřídíme světlomety. Zkontrolujeme množství motorového oleje, brzdové kapaliny, koncentraci kapaliny v chladící soustavě a případně vše doplníme. Objednejte se u nás na servisní jarní prohlídku vozu a nebudete zaskočeni následky poškození ze zimy. Těšíme se na Vás!


Kompletní servis klimatizace automobilu – plnění, dezinfekce a opravy

Kompletní servis klimatizace automobilu – plnění, dezinfekce a opravy

Potřebujete vyčistit a doplnit klimatizaci vašeho osobního automobilu? Nefunguje Vám klimatizace ve vozidle tak jak by měla? Navštivte PNEU Kameníček ve Znojmě. Poskytujeme kompletní servis klimatizace automobilu. PNEU Kameníček zajistí: - dezinfekci klimatizace - doplnění chladiva - kontrolu talku chladiva v okruhu klimatizace - výměnu pylového filtru Pokud klimatizace ve vašem vozidle funguje špatně, neváhejte a zajeďte k nám - veškeré poruchy v klimatizaci Vám opravíme.


Opravy auto moto plastů - svařování poškozených nárazníků a světlometů

Opravy auto moto plastů - svařování poškozených nárazníků a světlometů

Rádi Vám pomůžeme při opravě poškozeného plastového dílu na vašem autě. Náš profesionální team dokáže nahradit nebo vymodelovat značnou část chybějícího plastu do největších detailů. Svařování poškozených nárazníků a světlometů a další opravy auto moto plastů provádíme rychle a kvalitně. Provádíme svařování poškozených auto moto plastů: - poškozené nárazníky - světlomety - chladiče - maseky - ventilátory - sahary - filtrbox


Profesionální autoservis - oprava klimatizace, 3D geometrie, STK

Profesionální autoservis - oprava klimatizace, 3D geometrie, STK

Hledáte autoservis, který vám udělá profesionální servis klimatizace, geometri, STK a dalších? Pak jste na správném místě! Zajišťujeme opravy: - karosářské, - elektro, - mechanické a spoustu dalších. Zaměřujeme se především na vozy francouzské a německé, ale opravujeme také automobily ostatních evropských a japonských značek. Náš tým kvalifikovaných pracovníků je Vám k dispozici při řešení jakéhokoli problému s Vašim vozem. Neváhejte, kontaktujte nás a staňte se našimi dalšími spokojenými zákazníky, kteří se k nám budou rádi vracet!