DNS - Doručování balíkových zásilek externími partnery - fixní model

DNS - Doručování balíkových zásilek externími partnery - fixní model

Zavedení dynamického nákupního systému (dále též „DNS“). DNS je časově omezený na 36 měsíců a otevřený po celou dobu svého trvání všem dodavatelům. Předmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS je zajištění doručování balíkových zásilek vozidly do 3, 5 tuny. Další podrobnosti viz Zadávací dokumentace (dále též "ZD").
Veřejná zakázka vložena:
06.04.2021 10:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Česká pošta, s.p.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
03.05.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 275 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká pošta, s.p.

Zadavatel IČ:
47114983

Zadavatel ulice:
Politických vězňů 909/4

Zadavatel PSČ:
225 99

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Mgr. Viktor Doseděl

Zadavatel telefon:
+420 954 302 312

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ceskaposta.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pokládka venkovní zámkové dlažby Praha, strojní montáž zámkové dlažby na klíč strojem OPTIMAS

Pokládka venkovní zámkové dlažby Praha, strojní montáž zámkové dlažby na klíč strojem OPTIMAS

Naše firma Miloslav Kobera z Prahy má bohaté zkušenosti se strojní pokládkou zámkové dlažby na klíč. Pro své klienty rádi zajistíme pokládku dlažby strojem OPTIMAS. Potřebujete novou příjezdovou cestu ke svému domu? Začala se Vám rozpadat dlažba venkovní plochy nebo chodníku? Vyřešte tuto nepříjemnost a kontaktujte naší firmu Miloslav Kobera. Činnost: - pokládka venkovní dlažby strojem OPTIMAS - montáž zámkové dlažby na klíč - strojní pokládka zámkové dlažby. Další služby: - lehká autodoprava do 3, 5 t - stěhování. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese U trativodu 593, Praha 9 - Klánovice.


Kamionová přeprava strojů po ČR

Kamionová přeprava strojů po ČR

Potřebujete přepravit stavební stroj nebo jinou těžkou techniku? Kamionovou přepravu strojů Vám zajistí naše společnost Hanko CZ, s.r.o. Jezdíme po celém území České republiky. Naše společnost Vám poskytne bezpečnou přepravu Vašeho stroje v domluveném čase. Jsme zárukou kvality a snažíme se splnit přání našich zákazníků co možná nejlépe. Hanko CZ, s.r.o. Vám dopraví stavební, zemědělskou, lesní nebo jinou techniku bezpečně, včas a za předem domluvenou cenu. Jsme držitelem systémů řízení jakosti ISO 9001 i systému environmentální managamentu ISO 14001. Požadavky na bezpečnost a ochranu zdraví při práci nám pak zaručuje systém OHSAS 18001. Kamionová přeprava strojů je zajištěna nákladním automobilem Man TGA a hlubinným návěsem Ebert. Pro více informací nás kontaktujte. Volejte kdykoli. Kamionovou přepravu Vašeho stroje v ČR Vám obstará Hanko CZ, s.r.o.


Stěhovací služby - stěhování bytů, domácností, kanceláří, firem

Stěhovací služby - stěhování bytů, domácností, kanceláří, firem

Pokud potřebujete v lokalitě Zlínský kraj, Zlín zajistit stěhovací služby, můžete oslovit společnost PKP Trans, s.r.o. ohledně stěhování bytů, domácností, kanceláří a firem. Zajišťuje autodopravu do 3,5t dodávkovými vozy Ford Tranzit Jumbo, Volkswagen LT 35 a Renault Master. Kontaktujte naši firmu, pokud máte obavy ze stěhování. Zajistíme kompletní stěhovací služby - stěhujeme i vyklízíme sklepy, púdy, domácnosti i firemní prostory, součástí služeb je i demontáž a montáž nábytku. Stěhování: - byty, domy, chaty - firmy.


Dodávková autodoprava - vnitrostátní, mezinárodní

Dodávková autodoprava - vnitrostátní, mezinárodní

Hledáte spolehlivého mezinárodního autodopravce? Potřebujete převést zboží na plachtové dodávce? Chcete si jednorázově pronajmout skříňovou dodávku? V tom případě se obraťte na dopravní firmu SpedQuick v Třebíči. Naše firma se postará o mezinárodní i vnitrostátní dodávkovou autodopravu. Přepravujeme zboží plachtovými i skříňovými vozidly dle přání zákazníka. Zboží přepravujeme nejen pro naše smluvní partnery, ale zajistíme i jednorázovou přepravu zboží.


Nová pracovní příležitost, řidič dodávky Plzeň

Nová pracovní příležitost, řidič dodávky Plzeň

Sháníte novou práci? Chcete pracovat v ryze české stavební společnosti s více jak desetiletou tradicí? Neváhejte a kontaktujte naši firmu Florian servis s.r.o., která se nachází v Plzni. Do našich zaměstnaneckých řad přijmeme spolehlivého a flexibilního řidiče dodávky Ford Tranzit, který vlastní řidičský průkaz skupiny B. Vaší výhodou budou zkušenosti ve stavebnictví. Nabízíme pružnou pracovní dobu v rozsahu 42 hodin týdně. K základní mzdě Vám připočteme osobní odměny podle hodnocení a kvality odváděné práce. V případě zájmu volejte či pište jednateli společnosti Josefu Černému, tel: +420 724 210 754, email: j.cerny@florianservis.cz.


Spolehlivá spedice a doprava po celém světě

Spolehlivá spedice a doprava po celém světě

Postaráme se o dopravu vašich balíků či zboží v rámci celé Evropské unie, ale i mimo ni. Jakýkoliv těžký náklad dopravujeme z bodu A do bodu B i v rámci České republiky. Díky našim zkušenostem a dobrému zázemí dokážeme velmi pružně a flexibilně reagovat na vaši poptávku, přání i požadavky. K dispozici máme následující vozy: - dodávky - solo vozidla s nosností 10 tun - návěsy do 25 tun a 100 cbm V naší společnosti MH Zasílatelství je samozřejmostí individuální přístup ke každému zákazníkovi a každé zakázce. Proto je každá zásilka bez výjimky sledována od naložení až po vykládku, abychom o všem měli neustálý přehled. Máte-li zboží pro převoz poněkud méně než je kapacita dodávkového vozu? Nezoufejte. Kromě celovozových zásilek totiž zajišťujeme i soustřeďování menších zásilek více zákazníků do jednoho většího vozidla a následně je rozvážíme na místa určení. Tato služba vás nejen vyjde levněji, ale je i rychlejší než doprava dodávkou či solo vozidlem, a dokonce je i rychlejší než sběrná služba. Společnost MH zasílatelství zajišťuje spolehlivou dopravu takřka po celém světě, a to za příznivé ceny a ve smluvených termínech.