Kváskový krumlovský kulatý chléb, kváskový chléb samožitný z Pekárny Ivanka

Pekárna IVANKA s.r.o.

Kváskový krumlovský kulatý chléb, kváskový chléb samožitný z Pekárny Ivanka

Krumlovská Pekárna IVANKA s.r.o. je proslavená pečením výborného křupavého chleba z vlastního kvásku. Kváskový chléb si získává stále větší oblibu díky lahodné chuti, lehké stravitelnosti a delší trvanlivosti. Naši mistři pekaři denně pečou čerstvý kváskový chléb podle tradičních receptur, lahodný je kváskový cibulový či česnekový chléb, rovněž kváskový krumlovský kulatý chléb. Zajisté Vám zachutná i moskevský kváskový chléb nebo kváskový chléb s dýňovým semínkem a kváskový samožitný chléb.

Rozšíření systému pro oddělený sběr odpadů na Tišnovsku

Rozšíření systému pro oddělený sběr odpadů na Tišnovsku

Dodávka: 2614 ks nádob na tříděné odpady o objemu 120 l, 3762 ks nádob na tříděné odpady o objemu 240 l, 5 ks nádob na tříděné odpady o objemu 770 l s horním výsypem, 264 ks nádob na tříděné odpady o objemu 1100 l s horním výsypem, 1 ks nádoby na tříděné odpady o objemu 1100 l se spodním výsypem, 1 ks nádoby na tříděné odpady o objemu 2150 l se spodním výsypem, 2 ks velkoobjemových kontejnerů o objemu 1, 65 m3, 1 ks pletivové nástavby na kontejner o objemu 1, 65 m3, 3 ks velkoobjemových kontejnerů o objemu 3 m3, 2 ks velkoobjemových kontejnerů o objemu 4 m3, 2 ks velkoobjemových kontejnerů o objemu 5 m3, 2 ks velkoobjemových kontejnerů o objemu 6, 5 m3, 1 ks velkoobjemového kontejneru uzavřeného o objemu 9 m3, 1 ks velkoobjemového kontejneru otevřeného o objemu 9 m3, 5 ks velkoobjemových kontejnerů otevřených o objemu 12 m3, 1 ks velkoobjemového kontejneru uzavřeného o objemu 12 m3, 3 ks velkoobjemového kontejneru o objemu 16 m3
Veřejná zakázka vložena:
06.04.2021 10:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Tišnovsko Dobrovolný svazek obcí

Originální záznam:

Okres:
Brno-venkov

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.05.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 088 180 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Tišnovsko Dobrovolný svazek obcí

Zadavatel IČ:
75058944

Zadavatel ulice:
Radniční 14

Zadavatel PSČ:
666 01

Zadavatel obec:
Tišnov

Kontaktní osoba:
Mgr. Daniela Baráková, Ph.D.

Zadavatel telefon:
+420 732 561 815


Zadavatel web:
http://www.dsotisnovsko.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44613700-7
Nádoby na odpad

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podzemní plastové sklepy s dobrou hydroizolací - praktické řešení vlhkosti ve sklepě

Podzemní plastové sklepy s dobrou hydroizolací - praktické řešení vlhkosti ve sklepě

Pokud nemáte místo ke skladování potravin a hodil by se Vám podzemní plastový sklep, neváhejte a oslovte nás. Naše firma ITMS plast s.r.o., vyřeší problém s vlhkostí ve sklepě. Sklep je důležitou součástí obydlí. Ke skladování brambor, kořenové zeleniny, jablek a zavařenin jsou nejlepší sklepy pod úrovní terénu. Ideální variantou jsou podzemní plastové sklepy, kde se lehce udrží stálá teplota i vlhkost. Nehrozí tak vznik plísní a potraviny, které zde uskladníte budou dlouho čerstvé. Sklepy jsou tvořeny velkou nádobou z plastu, podobnou sudu, která je v zemi a tvoří sklep. Dovnitř dolů se vchází pohodlně po schůdcích. Podzemní sklepy jsou nenáročné na údržbu, mají dlouhou životnost a výbornou hydroizolaci. Snadno se montují, a výhodou je úspora místa i energie, která je potřeba k chlazení. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Námořní kontejnery ke skladování prodej – ihned k odběru

Námořní kontejnery ke skladování prodej – ihned k odběru

Rychlé řešení při náhlém nedostatku skladovacích prostor přináší společnosti METRANS, a.s. z Prahy, které prodává námořní kontejnery několika velikostí. Námořní kontejnery jsou ihned k odběru a poskytují široké využití jako sklad zemědělských plodin, náhradních dílů, pneumatik nebo sezonního zboží. Díky své pevné konstrukci je možné je stohovat i v několika vrstvách nad sebou. Více informací o aktuální nabídce vyřazených nebo zánovních námořních kontejnerů žádejte u společnosti METRANS, a.s.


Prodej kontejnerů a dodávka kdekoli v České republice i na Slovensku

Prodej kontejnerů a dodávka kdekoli v České republice i na Slovensku

Nemáte dostatek prostoru pro skladování zboží? Potřebujete rychle a za výhodnou cenu vyřešit tento problém? Nestavte nové budovy, stačí si koupit námořní kontejner od společnosti METRANS, a.s., která sídlí v Praze. Zaměřujeme se na prodej kvalitních nových, zánovních i více opotřebovaných ocelových kontejnerů různých velikostí. V nabídce máme typu o kapacitě 33 m3, 67 m3 a 70 m3. Robustní konstrukce s dřevěnou podlahou je velmi pevná a vhodná pro sklad zemědělských plodin, nářadí, dílů, pneumatik či dokumentů, mobilní dílnu či zázemí a úschovu na staveništích. Pro okamžitou potřebu Vám zakoupený kontejner dopravíme kdekoliv v České republice i na Slovensku.


Pronájem kontejnerů na stavební odpad a suť - velkoobjemové kontejnery

Pronájem kontejnerů na stavební odpad a suť - velkoobjemové kontejnery

Potřebujete odvézt suť ze stavby? Vyberte si firmu Černohorský s.r.o., která Vám pronajme velkokapacitní kontejnery a přistaví podle požadavků. Odvážíme stavební suť a stavební odpad, pomůžeme vám ale i s odvozem zeminy v Opavě, Ostravě i okolí. Pronajímáme kontejnery, které jsou vhodné na: - suť a demoliční odpad - stavební odpad - odpad ze zahrady - vyklízení domů, bytů - komunální odpad. Pro přistavení kontejneru a odvoz suti po celém Moravskoslezském kraji nás neváhejte kontaktovat.


Plastové bazény, zastřešení, jímky, nádrže, septiky Opava, výroba atypických tvarů bazénů

Plastové bazény, zastřešení, jímky, nádrže, septiky Opava, výroba atypických tvarů bazénů

Naše firma Pavel Kuzník z Opavy má bohaté zkušenosti s výrobou a prodejem plastových bazénů, zastřešení a kompletního bazénového příslušenství. Mezi další plastové produkty našeho výrobního programu patří nádrže, vsakovací nádrže, jímky, septiky, vodoměrné šachtice nebo nádrže na ryby. Pro své zákazníky je firma Pavel Kuzník schopna vyrobit i velmi netypické a nestandardní tvary bazénů. Výroba, realizace, prodej: - plastové bazény všech tvarů - zastřešení, příslušenství - plastové nádrže - vsakovací nádrže - septiky, jímky - vodoměrné šachtice - nádrže na ryby, speciální nádrže - filtrační šachty....a další produkty. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jantarová 272/26 Opava.


Akumulační nádrže na dešťovou vodu bez obetonování Nymburk, zahradní, speciální, šachtové

Akumulační nádrže na dešťovou vodu bez obetonování Nymburk, zahradní, speciální, šachtové

Představujeme Vám firmu Instal-Renč s.r.o. Nymburk, která se specializuje na velkoobchodní a maloobchod prodej instalačního materiálu včetně plastových nádrží na dešťovou vodu. Na veškeré nádrže poskytujeme bezkonkurenční záruku 15 let! Akumulační nádrže na dešťovou vodu nabízíme v různých variantách dle umístění a využití. Jsou dokonale pevné a splňují požadavky na vysokou těsnost. Nádrže není třeba obetonovávat a s litinovým poklopem jsou pojízdné osobními auty. Nádrže na vodu nabízíme v klasickém plastovým provedení pro celoroční využívání. - akumulační nádrž COLUMBUS pochozí 3700l na dešťovou vodu sPE poklopem - akumulační nádrž Li-Lo 3000l - šachtová kopule bez pokolopu Columbus - Cristall Li-Lo s otvory délka 470-950 mm d600 mm - zahradní nádrž sada HERCULES pro podzemní montáž - Garantia Cristall 2650L podzemní nádrž PE poklop pochozí Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Poděbradská 483, Nymburk.