Protismykový nakladač

Protismykový nakladač

Dodávka 1 ks nového protismykového nakladače. Podrobné vymezení předmětu zakázky včetně technických, jakostních a funkčních požadavků zadavatele je uvedeno v příloze č.7 zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
06.04.2021 09:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Technické služby města Pelhřimova, p.o.

Originální záznam:

Okres:
Pelhřimov

Hlavní místo plnění:
Kraj Vysočina

Platnost veřejné zakázky:
21.04.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technické služby města Pelhřimova, p.o.

Zadavatel IČ:
49056689

Zadavatel ulice:
Myslotínská 1740

Zadavatel PSČ:
393 01

Zadavatel obec:
Pelhřimov

Kontaktní osoba:
ing. Miloslav Záboj

Zadavatel telefon:
+420 565 323 138

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.tspe.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čistění karburátorů ultrazvukovou čističkou - dokonalé čištění a úspora času

Čistění karburátorů ultrazvukovou čističkou - dokonalé čištění a úspora času

Chcete si nechat vyčistit karburátor ultrazvukovou čističkou? Neváhejte a vyzkoušejte firmu F. M. PRACOS Drahomíra Kadlecová, která sídlí v Brně a provádí čištění karburátorů ultrazvukovou čističkou. Můžete v klidu zapomenout na vyfukování a drátky na dokonalé vyčištění karburátoru je nejlepší ultrazvuková čistička. Je ideální hlavně pro karburátory motorů stavebních strojů, zahradní techniky, sítka, pružiny, svíčky, dále pak ventily, tiskové hlavy, kovové nástroje, filtry a další. Výhodou je vysoká kvalita čištění a úspora času, otvory lze čistit v malém prostoru i slepém prostoru tvarově složitého předmětu. Při čištění by nemělo hrozit žádné poškození. Více informací najdete na webových stránkách.


Příprava staveb, demolice, bourací, zemní práce s moderní stavební mechanizací

Příprava staveb, demolice, bourací, zemní práce s moderní stavební mechanizací

Moderní stavební stroje pro jakoukoliv stavbu má k dispozici společnost Stavební mechanizace CZ, s.r.o. Uherské Hradiště. Zvládáme přípravné stavební práce a bourací bráce velkého rozsahu. Své zkušenosti jsme využili při výstavbě hal, na dálnicích, železnicích i při zakázkách pro města a obce. Obracet se na nás mohou jak velké stavební firmy, organizace státní správy i soukromé osoby. Naší předností je náš vozový park: - gejdry, buldozery, pásové a kolové bagry, čelní nakladače, traktor bagry, minibagry - pásové bagry, vrtací soupravy - podvalníky Volvo, Scania, Goldhofer - těžká kladiva, demoliční, vydrcovací nůžky pro bourací práce - osmikolová nákladní vozidla TATRA.


Stěnové bednění - všestranný bednící panelový systém pro malé až středně velké projekty

Stěnové bednění - všestranný bednící panelový systém pro malé až středně velké projekty

Naše společnost se v rámci českého, slovenského i polského trhu soustředí na prodej a pronájem stěnového bednění LOGIK 50, což je všestranný bednící systém, který zajišťuje dokonalý povrch betonu dle nejpřísnějších norem. Tento systém bednění lze použít jak pro jednostranné, tak i pro oboustranné bednění. Je navržen pro malé až středně velké projekty a umožňuje vytvářet aplikace pro opěrné zdi, kruhové konstrukce, jímky, pilíře, šachty a sloupy. Maximální hmotnost největšího dílce je 82,43 kg, což předurčuje tento systém i pro ruční montáž. Samozřejmě je možné velké dílce přemisťovat jeřábem. Vzájemné spojování panelů se provádí pomocí klínové spojky, která panely pojí, vyrovnává a uzamyká jedním úderem kladiva. Chcete efektivní řešení pro Vaši stavbu? Obraťte se na nás!


Půjčovna stavebních strojů, zemní práce a demolice

Půjčovna stavebních strojů, zemní práce a demolice

GALVA TRANS, s.r.o. se zaměřuje na dopravní stavby. Provádí zemní a výkopové práce, práce hydraulickým kladivem, demolice a také půjčuje stavební stroje a stavební mechanizaci. Děláte novou dlažbu a potřebujete půjčit vibrační pěch nebo vibrační desku? V GALVA TRANS najdete vše pro vaši stavbu. Nabízíme: - zemní práce - výkopové práce - demolice - hutnění povrchu stavební technikou - práce hydraulickým kladivem - uložení na skládkách - uložení sypkých materiálů - recyklace vytěženého materiálu - doprava a odvoz sypkých materiálů - liniové stavby - chodníky, cyklostezky, mlátové cesty, parkoviště a další - servisní práce pro obce - úklid, čištění jímek, sněhové kalamity a další. Půjčovna (pronájem) stavebních strojů: - vibrační válce ručně vedené, výkopové, tandemové, zeminové - vybrační pěchy - vybrační desky jednosměrné - vybrační desky obousměrné - kopresory včetně příslušenství - vysoušeče - pily na tvárnice - teplovzdušné agregáty. Nákladní doprava: - Bomag vibrační válec tandemový - Bomag příkopový vibrační válec - třístranné sklápěče - vibrační deska obousměrná.


Stavební míchačky a míchadla profesionální za akční ceny, Praha

Stavební míchačky a míchadla profesionální za akční ceny, Praha

Tento Rolls Royce mezi míchačkami nemá ve své třídě konkurenci, snadno se převáží, je lehká, ale velmi robustní konstrukce z poctivého materiálu. Anglická firma Belle/Altrad, která tuto míchačku vyrábí je známá svojí kvalitou po celém světě. Tyto íchačky splňují veškeré běžné požadavky na tento stroj, litinový ozubený pastorek spolu s litinovým ozubeným věncem zajistí dlouhou životnost. U těchto modelů je dobrý poměr cena vůči kvalitě. Tyto míchačky nabízíme jako přímý dovozce a proto zajišťujeme servis a dodávku náhradních dílů přímo od výrobce, čímž je zajištěna minimální prodleva při opravách. Samozřejmostí jsou motory na 230V, ale u velkých míchaček dodáváme i motory na 400V.


Půjčovna Josef Brucháček-montáž, půjčování lešení, stavebního nářadí

Půjčovna Josef Brucháček-montáž, půjčování lešení, stavebního nářadí

Půjčovna Josef Brucháček Staré Město nabízí pro stavební firmy v regionu Uherské Hradiště půjčování lešení a stavebního nářadí. Zapůjčíme levnější hliníkové lešení i dražší z lehkých slitin kovu. Podle typu terénu, stavby i velikosti plochy doporučíme vhodný typ lešení - moderní rychle stavitelné rámové lešení, variabilní trubkové či systémové HAKI lešení. Také je možné dohodnout si samostatnou montáž lešení. Firmy i řemeslníci a kutilové si mohou pronajmout ruční nářadí a stavební mechanizaci - míchačky na beton, vrátky, čerpadla, vibrátor na beton apod. Zákazníky máme převážně z okolních lokalit: Babice, Bílovice, Březolupy, Huštěnovice, Jalubí, Kunovice, Polešovice, Spytihněv, Staré Město, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Zlechov. Půjčování, pronájem, montáž: - systémové HAKI lešení - trubkové lešení - rámové lešení - pojízdné lešeňové věže. Zapůjčení: - malá stavební mechanizace - ruční stavební nářadí. Kontaktujte nás na tel.:602507222.