Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 10 dní.


Údržba a servis výtahů - opakovaná

Údržba a servis výtahů - opakovaná

Předmětem plnění veřejné zakázky je údržba, servis, provádění odborných prohlídek, zkoušek, havarijních oprav a mazání výtahů (do roku výroby 1999 - část 1 VZ, od roku výroby 1999 - část 2 VZ) v objektech Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, vždy dle aktuálně platné ČSN 27 4002 a platné smlouvy o dílo; blíže viz zadávací podmínky.
Veřejná zakázka vložena:
06.04.2021 08:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
30.04.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Zadavatel IČ:
00064165

Zadavatel ulice:
U Nemocnice 2/499, Praha 2

Zadavatel PSČ:
128 08

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50750000-7
Údržba výtahů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Servis a prodej hydraulických nástaveb a jiných hydraulických zařízení

Servis a prodej hydraulických nástaveb a jiných hydraulických zařízení

Hledáte kvalitního dodavatele pro servis a montáž hydraulických zařízení sloužících k nakládání a převozu materiálu? Vlastníte stavební firmu a potřebujete patřičnou revizi na Vaši techniku? Naše společnost CH + S SERVIS je tu přímo pro Vás! Zajišťujeme prodej a kompletní servis v oblasti kontejnerových nástaveb, hydraulických rukou či jiných hydraulických zařízení pro Prahu a okolí. Již od roku 1999 se zabýváme zejména servisem a dodávkami hydraulických rukou a kontejnerových nástaveb na nákladní vozidla. Jsme autorizovaným partnerem pro opravy a údržbu Vaší techniky a rádi Vám nabídneme kvalitní a cenově dostupný servis pro Váš vozový park. Dodáváme nejrůznější hydraulické systémy včetně příslušenství a rádi Vám poskytneme také poradenství v oblasti hydrauliky a dalších úkonů. Neváhejte nás kontaktovat skrze náš web nebo nás navštivte na naší adrese Přátelství 551, Praha 10 – Uhříněves. Těšíme se na budoucí spolupráci!


Novinka v oblasti zvedáků pacientů - systémy LINAK LIFT™ s vyšší výkonností

Novinka v oblasti zvedáků pacientů - systémy LINAK LIFT™ s vyšší výkonností

Nová generace řešení LIFT™ od společnosti LINAK posouvá výkon zvedáků na vyšší úroveň. Systémy nabízejí snadnou ovladatelnost, funkčnost i eleganci v jednoduchém a kompaktním designu. Nejnovější řada pacientských zvedáků LIFT™ je navržená s ohledem na pečovatele, snadno se čistí a lehce obsluhuje. Ergonomický design snižuje námahu a fyzickou náročnost každodenních úkolů. Krytí IPX6 umožní konstruovat zvedáky pacientů odolávající velmi silným proudům vody tryskajícím z libovolného směru. Funkce turbo-boost zrychluje pracovní postupy, aniž by došlo k ohrožení bezpečnosti. Díky softwaru SoftCon2™ může se zařízením dálkově pracovat technik a přizpůsobit software v reálném čase, zatímco sledujete a testujete výsledek ve vlastní dílně či laboratoři. Bezdrátové ovládání a rozhraní Bluetooth® otevírají dveře funkcím jako je výměna dat či servisní služby. Budete tak připraveni k dalším krokům na své digitální cestě.


Servis, revize mostových portálových jeřábů, kladkostrojů - rychle a kvalitně

Servis, revize mostových portálových jeřábů, kladkostrojů - rychle a kvalitně

Sháníte firmu, která Vám rychle a kvalitně provede servis a revizi mostových a portálových jeřábů a kladkostrojů? Pak společnost GIGA montáže, s.r.o. bude pro Vás ta pravá. Vsaďte na naše zkušenosti! Záruční, pozáruční služby: - nonstop servis - servisní zásahy po celé ČR - rychlá dodávka náhradních dílů - servisní technik vždy k dispozici - vyškolení servisní pracovníci - individuální servisní program. Servisní zásah provedeme vždy rychle a kvalitně. Na nás se můžete spolehnout.


Vertikální zvedací plošina typu VPM 250, VPM 400 pro imobilní osoby

Vertikální zvedací plošina typu VPM 250, VPM 400 pro imobilní osoby

Firma MANUS Prostějov, spol. s r.o. vyrábí mj. vertikální zvedací plošinu typu VPM 250 (nosnost 250 kg), resp. VPM 400 (nosnost 400 kg), pro imobilní osoby. Vertikální zvedací plošina VPM 250, resp. VPM 400, je vhodná pro přepravu osob se sníženou schopností pohybu a orientace na vyvýšená podlaží. Tento typ plošiny instalujeme do zděných a montovaných šachet, ale také s kabinkou nebo brankami a bočním ohrazením. Pohon mají tyto plošiny elektromechanický. Popis plošiny: - snadné řešení architektonických bariér schodišť, balkónů, teras, svahů apod. - snadné ovládání, nenáročná údržba a spolehlivý provoz - na přání je možné provést různé nadstandardní úpravy a doplňky - záložní zdroj pro případ výpadku elektrické energie, různé druhy ovládání plošiny, hlasitý telefon, úpravy rozměrů přepravní desky plošiny z prostorových důvodů apod. - kompletní dodávka „na klíč“, včetně projektové dokumentace, montáže, revize a uvedení do provozu - je možno instalovat do nových i stávajících objektů, do vnitřního i venkovního prostředí - na všech našich zařízeních provádíme záruční a pozáruční servis - zařízení je vybaveno certifikátem typu TÜV CZ s.r.o. a splňuje všechny současně platné normy a předpisy včetně požadavků vyhlášky č. 398/2009 Sb.


Technická dokumentace strojních konstrukcí a jeřábových technologií

Technická dokumentace strojních konstrukcí a jeřábových technologií

Potřebujete vybavit svou výrobu novým technickým zařízením či postavit halu? První je zapotřebí začít projektem. S tím Vám pomůže naše společnost Ellypse s.r.o. Specializujeme se na zhotovení projektu a technické dokumentace pro strojní konstrukce, svařovacích zařízení, jeřáby či ocelové konstrukce. Podle Vašich potřeb navrhneme ideální zařízení. Naši profesionální projektanti a konstruktéři mají zkušenosti s realizací dokumentů spousty konstrukcí jako jsou dopravníky, výrobní linky, zdvíhací zařízení, jeřábové dráhy, výrobní a skladovací haly či lávky. V naší konstrukční kanceláři přeneseme Vaše požadavky do projektu k Vaší spokojenosti. Neváhejte a kontaktujte nás. Sídlíme v Přelouči v okrese Pardubice.


Teleskopické autojeřáby s natáčecími nápravami - půjčovna, pronájem

Teleskopické autojeřáby s natáčecími nápravami - půjčovna, pronájem

Hledáte půjčovnu či si chcete pronajmout teleskopický autojeřáb? Pak kontaktujte půjčovnu autojeřábů Velčovský, který pronajímá v Brně a jeho širokém okolí teleskopické autojeřáby a montážní plošiny. Autojeřáby Tatra AD 28 Teleskopický autojeřáb na podvozku Tatra 815. Velká terénnní dostupnost. -délka autojeřábu 10, 75, šířka 2, 5 m, výška 3, 42 m, hmotnost 28, 3 t, maximální nosnost 28 t, délka teleskopického výložníku 26 m, délka ramene i s nástavcem 31, 2 m. Autojeřáb Demag AC 40 City -teleskopický mobilní jeřáb na speciálním podvozku Demag typ City. Nejmenší možný podvozek pro autojeřáb s nosností do 40 tun. Tento autojeřáb je vhodný do stísněných prostor. Autojeřáb Liebherr LTM 1050 -nosnost do 50 tun. Podvozek vyniká stabilitou při práci a velkou terénní dostupností, má natáčecí všechny nápravy. Délka výložníku je 38 m.