Lineární zavlažovače

Lineární zavlažovače

4 ks lineárních zavlažovačů
Veřejná zakázka vložena:
06.04.2021 09:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ZK Farm s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Znojmo

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.05.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ZK Farm s.r.o.

Zadavatel IČ:
05016002

Zadavatel ulice:
Dvořákova 2924/21

Zadavatel PSČ:
669 02

Zadavatel obec:
Znojmo

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeněk Nechvátal

Zadavatel telefon:
+420 605 235 261

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/zk-farm-s-r-o

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mulčovače do sadů, rosiče pro sady, chmelnice

Mulčovače do sadů, rosiče pro sady, chmelnice

Firma FORSCH, s.r.o. Vám jako specialista na techniku určenou pro ochranu a výživu rostlin dodává: - mulčovače do sadů - mulčovače W-Perfect - rotační mulčovače - rosiče pro sady - rosiče pro chmelnice - nesené rosiče (série D+G), tažené rosiče (série S+N) Dáváte-li přednost kvalitě a vysoké technické úrovni používaných strojů, je pro Vás společnost FORSCH, s.r.o. tou nejlepší variantou.


Zavlažovací systémy a zahradní osvětlení – dodavatel Praha

Zavlažovací systémy a zahradní osvětlení – dodavatel Praha

Vlastníte rodinný dům s velkou zahradou? Potřebujete zavlažovat velké travnaté plochy jakou jsou např. parky, veřejné zeleně, fotbalové nebo golfové hřiště? Můžete si zavolat naši společnost Š & Z – Jiří Ziita, která Vám zařídí zavlažování všech výše zmíněných ploch. Zavlažovací systémy zrealizujeme od A až do Z. Začínáme vyhotovením návrhu na míru dle Vašich požadavků, přes samotné dodání na určené místo a montáž. U této realizace se nemusíte o nic starat, náš kompletní servis zajistí vše bez obav. Nabízíme také pozáruční servis v případě jakéhokoli problému. Doplňkovými službami naší firmy jsou instalace zahradního osvětlení nebo montáž umělých živých plotů. Více informací si můžete najít na webových stránkách, kde máme i spousty fotografií s našimi realizacemi. Montáže probíhají v rámci Prahy a okolí, ale nebráníme se realizacím v rámci celé České republiky. Kontaktujte nás přes telefon, e-mailovou adresu nebo využijte našeho internetového formuláře, rádi odpovíme na veškeré dotazy. Sídlíme na ulici Řehořova 935/33, Praha.


Automatické závlahové a zavlažovací systémy - instalace úsporných závlah

Automatické závlahové a zavlažovací systémy - instalace úsporných závlah

Záhony i trávník se bez pravidelné závlahy neobejdou. Chcete-li stále zelený a hustý trávník, pořiďte si automatický zavlažovací systém, který navíc ušetří čas a námahu. Závlahové systémy pro zahrady a parky všech velikostí zajistí firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. z Olomouce. Realizujeme automatické zavlažovací systémy a závlahy. Prodáváme a montujeme veškerý sortiment pro zavlažování. Pro vyhloubení optimální díry pro rozvody vody máme vlastní rýhovací stroj. Dodáváme závlahový systém RainBird, který je velmi variabilní a použitelný pro všechny typy a charaktery ploch. Zavlažovací systém RainBird zajistí trávníku potřebnou vláhu v dostatečném množství v pravidelných intervalech. Závlahové systémy podkládáme na zahrady, parky, do komerčních prostor, na sportovní a golfová hřiště. Rádi Vám poradíme, jaký systém zvolit, naplánujeme optimální rozmístění závlahových jednotek a provedeme celou realizaci, včetně vyhloubení rýh pro rozvody vody.


Kapková závlaha Litomyšl, sestava kapkovacích hadic a příslušenství pro skleníky

Kapková závlaha Litomyšl, sestava kapkovacích hadic a příslušenství pro skleníky

LIMES Litomyšl s.r.o. Pořiďte si chytrou závlahovou sestavu hadic a příslušenství pro skleníky a už se nemusíte o nic starat. Vaše záhony se budou průběžně zavlažovat sami a vy budete jen s radostí sledovat jak se budou zelenat. Sestava kapkovacích hadic a příslušenství pro skleníky je vhodná do šířky 3 m a do délky 4,5-5 m. Závlaha je určena pro beztlaký provoz, pouze na samospádovou vodu. Vykapávání je zajištěno pomocí zdvojeného vykapávání 3 výtokovými otvory, což zlepšuje celkovou distribuci vykapávání. Návod na sestavení závlahy naleznete na našich stránkách. Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Němčice 160, Ústí nad Orlicí.


Kruhové nebo sektorové postřikovače jsou ideální pro zavlažování zahrad a sadů

Kruhové nebo sektorové postřikovače jsou ideální pro zavlažování zahrad a sadů

Ať už máte okrasnou zahradu, záhonky se zeleninou, ovocné sady nebo okrasný trávník určitě využijete pomoc při jejich pravidelném zalévání. Kvalitní a spolehlivé postřikovače Vám zajistí rovnoměrné zavlažování všech rostlinek, které Vám rostou na zahradě. Stačí navštívit e-shop české firmy Tafimex Trade s.r.o. a vybrat si, který postřikovač Vám bude nejlépe vyhovovat: - kruhové postřikovače - sektorové postřikovače - kruhový postřikovač se stojanem - sektorový postřikovač se stojanem - sektorový multifunkční postřikovač TOP Nebo si můžete přijít vybrat na naší prodejnu v Olomouci.


Automatické závlahové systémy, závlahy - realizace, návrh i záruční servis závlahových systému

Automatické závlahové systémy, závlahy - realizace, návrh i záruční servis závlahových systému

Automatická závlaha šetří Váš čas i peníze. Pokud chcete i vy kvalitní závlahové systémy, tak jedině od firmy Zahradnické služby Hastík!Celý systém umožňuje automatizované zavlažování Vaší zahrady bez dalšího zásahu. Nabízíme kompletní servis v oboru závlahy, zajistíme návrh, realizaci, údržbu i záruční a pozáruční servis celého závlahového systému. Již při samotném návrhu zahrady Vám také uděláme návrh a realizaci realizaci automatického závlahového systému. Na Vaší zahradě se vytyčí, kde budou umístěny postřikovače a kudy povedou výkopy pro uložení potrubí a elektroinstalace. A pokud chcete tento závlahový systém umístit do již založené zahrady, lze sejmout travní drn, který se po zasypání výkopu vrátí zpět. Výhody automatické závlahy: - úspora vody - rovnoměrná a cílená závlaha - rychlá návratnost investičních nákladů - úspora času ve srovnání s ručním zaléváním - snadná obsluha - možnost členění závlahy do sekcí s různými požadavky na závlahu - vytvoření příznivého mikroklima. Součástí systému jsou také výsuvné postřikovače, které se automaticky zatahují a nenaruší tak celkový dojem ze zahrady. Závlahu si můžete nastavit také na ranní nebo noční hodiny, čímž zabráníme tzv. teplotnímu šoku.