Poskytnutí kvalifikované služby ověřování platnosti kvalifikovaných elektronických podpisů a pečetí

Poskytnutí kvalifikované služby ověřování platnosti kvalifikovaných elektronických podpisů a pečetí

Předmětem veřejné zakázky je dodání služby, a to kvalifikované služby ověřování platnosti kvalifikovaných elektronických podpisů a pečetí a časových razítek.
Veřejná zakázka vložena:
06.04.2021 10:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo vnitra

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
07.05.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 969 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo vnitra

Zadavatel IČ:
00007064

Zadavatel ulice:
Nad Štolou 936/3

Zadavatel PSČ:
170 64

Zadavatel obec:
Praha 7

Kontaktní osoba:
Mgr. Monika Hájková

Zadavatel telefon:
+420 974 884 602

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mvcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Certifikační společnost Olomouc, certifikace QMS, EMS a SM BOZP, pořádání odborných kurzů

Certifikační společnost Olomouc, certifikace QMS, EMS a SM BOZP, pořádání odborných kurzů

Představujeme Vám společnost ASMcert, s.r.o. Olomouc, která svoji odbornou činnost podnikání zaměřila na poskytování certifikace QMS, EMS a SM BOZP. Součástí služeb je také pořádání odborných kurzů a školení, zavádění nových norem ISO a EN v rámci udělené akreditace, zajišťujeme zvyšování kvalifikace všech pracovníků, provádíme nezávislé posouzení způsobilosti. Služby: - certifikace systémů managementu kvality QMS - certifikace systému environmentálního managementu EMS - certifikace systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci OHSAS - certifikace systému jakosti pozemních komunikací SJPK Naše firma ASMcert, s.r.o. Olomouc neváhá poskytovat služby zákazníkům v nejvyšší kvalitě. Pokud Vás naše certifikační služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Stavebnictví – certifikace výrobků a služeb

Stavebnictví – certifikace výrobků a služeb

Společnosti TÜV SÜD Czech považuje oblast stavebnictví za důležitou a nabízí služby svých odborníků všem dovozcům nebo výrobcům pro usnadnění orientace v normách a legislativě. Před uvedením výrobku nebo služby pro oblast stavebnictví na trh s Vámi provedeme konzultaci, vyhledání kritických momentů a doporučíme nápravná opatření. Přenechte starosti s legislativou a splněním norem ve stavebnictví na odbornících společnosti TÜV SÜD Czech s centrálou v Praze.


Informace o postupu certifikačního orgánu výrobků v souvislosti s ohrožením COVID-19

Informace o postupu certifikačního orgánu výrobků v souvislosti s ohrožením COVID-19

Informujte se o postupu certifikačního orgánu naší společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o. v souvislosti s ohrožením COVID-19. Přečtete si, jaká opatření jsme zavedli. Dozvíte se podmínky pro dozorový audit i recertifikační audit (prodloužení platnosti certifikátu). V případě, že žádáte odložení auditu, najdete na našich stránkách žádost k vyplnění. Nabízíme i alternativní řešení provedení auditu vzdáleným přístupem či odložení auditu při zachování platnosti certifikátu. V souvislosti s šířením nemoci COVID-19 se tedy nezapomeňte informovat o postupu certifikačního orgánu naší společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o. Při dodržení hygienických preventivních opatření a aktuálních pokynů státních úřadů provádíme audity standardním způsobem!


TÜV SÜD Czech – odborné vzdělávání, certifikace, ověřování

TÜV SÜD Czech – odborné vzdělávání, certifikace, ověřování

Přemýšlíte, jak přesvědčit své zákazníky o kvalitě Vámi nabízených produktů a služeb? Pro všechna odvětví průmyslu a obchodu nejen na tuzemském trhu je garancí certifikace a nezávislé ověření společností TÜV SÜD Czech. Tým odborníků je pro Vám nyní k dispozici již na 7 pobočkách pro lepší dostupnost našich služeb. Kontaktujte společnost TÜV SÜD Czech s dotazy ohledně nezávislého ověřování a certifikace výrobků a služeb a využijte našich zkušeností v oboru.


Manometry, tlakoměry Wika - prodej, servis a kalibrace od specialistů

Manometry, tlakoměry Wika - prodej, servis a kalibrace od specialistů

Potřebujete opravit či pořídit nový manometr nebo tlakoměr? Obraťte se na firmu Tertec s.r.o. Je přímým obchodním zástupcem WIKA-Messgerätevertrieb Ursula Wiegand GmbH & Co KG a postará se Vám o servis, kalibraci i prodej manometrů i průmyslových tlakoměrů. Prodej, servis, kalibrace: - manometry - průmyslové tlakoměry a teploměry - měřící a regulační technika - pneumatické ventily a válce. Zaměřujeme se na přípravu manometrů pro metrologické měření. Využijte desítky let našich zkušeností a přijďte k nám. Naše služby jsou na profesionální úrovni a rádi Vám ve všem poradíme!


Cejchování obchodních vah a kalibrace s možností vystavení kalibračního listu

Cejchování obchodních vah a kalibrace s možností vystavení kalibračního listu

Potřebujete ocejchovat Vaší váhu nebo ověření měřidla? Pak Vám s tímto pomůže naše firma KADLEC, spol. s r.o. z Opavy, která provádí kalibraci a cejchování obchodních vah. Naše firma disponuje etalónovým závaží pro kalibraci a cejchování vah s možností dopravy po celé České republice. Váhu ocejchujeme již v naší dílně a na místo instalace ji dovezeme již ocejchovanou - tím šetříme naším zákazníkům nemalé finanční prostředky nutné na dopravu etalónového závaží na místo instalace váhy. Na přání zákazníka necháme také vystavit "Potvrzení o ověření stanoveného měřidla" Českým metrologickým inspektorátem, které je placeným nepovinným dokladem a slouží také k evidenci při zavádění ISO. V případě závady na vyhodnocovací jednotce váhy zapůjčíme náhradní vyhodnocovací jednotku, popřípadě jinou váhu. Rádi Vám zajistíme a zrealizujeme tyto služby: - servis všech druhů vah i od jiných firem - zapůjčení jiné váhy po dobu servisu - kalibrace vah s možností vystavení kalibračního listu - úřední ověření (cejchování) vah dle platných norem - napojení vah do PC nebo do PLC - tvorba software na zakázku - úprava již odladěného software na Vaše podmínky - kompletní montáže a odborné demontáže vah - prodej, výměna a cejchování Vašeho závaží.