Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 10 dní.


Specializované právní služby v oblasti práva veřejných zakázek

Specializované právní služby v oblasti práva veřejných zakázek

Právní služby se budou týkat činností potřebných pro výkon činností v rámci působnosti zadavatele a budou spočívat v aplikaci zejména zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Veřejná zakázka vložena:
06.04.2021 09:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ředitelství vodních cest ČR

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
10.05.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ředitelství vodních cest ČR

Zadavatel IČ:
67981801

Zadavatel ulice:
nábřeží L. Svobody 12/1222

Zadavatel PSČ:
110 15

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79100000-5
Právní služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Insolvenční správce, pomoc při platební neschopnosti

Insolvenční správce, pomoc při platební neschopnosti

JUDr. Ing. Pavel Fabian zastává funkci insolvenčního správce, na oblast úpadku a způsobů jeho řešení se dlouhodobě specializuje i jako advokát v rámci 4 provozoven. Insolvenčním správcem je ve více než 200 insolvenčních řízení. Kromě základního oprávnění je držitelem zvláštního povolení (pro podniky s obratem nad 50.000.000,-Kč, banky a finanční instituce, reorganizace) se kterým je spojena bezpečnostní prověrka z roku 2015. Tyto zkušenosti garantují nadstandardní úroveň právního poradenství věřitelům a dlužníkům v probíhajících insolvenčních řízeních, ale i při odvracení hrozícího úpadku. Připravujeme věřitelské i dlužnické insolvenční návrhy, vypracujeme přihlášky věřitelů apod. Kromě činnosti insolvenčního správce se zabýváme zastupováním v insolvenčních řízeních, v incidenčních a excindačních sporech. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Právník, advokát na rozvod manželství - návrhy k rozvodu manželství a majetkovému vyrovnání

Právník, advokát na rozvod manželství - návrhy k rozvodu manželství a majetkovému vyrovnání

Čeká Vás rozvodové řízení a majetkové vypořádání a potřebovali byste pomoci od právníka? Vsaďte na profesionalitu naší advokátní kanceláře, která poskytuje veškeré právní služby včetně rodinného práva. Rozvody manželství zajišťujeme kompletně i s podáním všech potřebných návrhů a vyhotovení smluv k majetkovému vypořádání manželů, vše včetně případného zastoupení před soudem. Jsme Vám k dispozici také pro úpravu výživného i poměrů k nezletilým. Kontaktujte nás a my Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Nebojte se svěřit do rukou odborníků, kteří udělají vše pro Váš prospěch!


Právní služby - právní pomoc Praha - oblast porušení práv k duševnímu vlastnictví

Právní služby - právní pomoc Praha - oblast porušení práv k duševnímu vlastnictví

Právní pomoc při porušení práva k duševnímu vlastnictví v soukromé i veřejné oblasti poskytují špičkoví odborníci z advokátní kanceláře z Prahy Rott, Růžička & Guttmann a spol., patentová, známková a advokátní kancelář. Mezi klienty, které advokátní kanceláře Rott, Růžička & Guttmann a spol.zastupuje v této oblasti, se řadí výrobci značkových produktů mnoha kategorií. Jedná se jak o klienty tuzemské, tak i o mezinárodní právní pomoc poskytovanou v několika mezinárodních jazycích. Naší specializací je dále patentové právo a ochranné známky, obrátit se na nás můžete s důvěrou také v otázkách výrobkového pirátství. Pokud žádáte ty nejlepší právní služby, neváhejte kontaktovat odborníky z Rott, Růžička & Guttmann a spol., patentové, známkové a advokátní kanceláře.


Založení obchodní společnosti s.r.o. - právní poradenství, změna formy

Založení obchodní společnosti s.r.o. - právní poradenství, změna formy

Chcete mít vlastní podnikání? Se založením obchodní společnosti (a.s., v.o.s., k.s. nebo s.r.o.) Vám pomůže naše advokátní kancelář Mgr. David Rašovský, advokát z Brna. Postaráme se o převod a likvidaci podílů a zastoupíme Vás během řízení u obchodního rejstříku. V případě zájmu sepisujeme insolvenční návrhy a přihlášky pohledávek. Zaměřujeme se na cenné papíry a řešení nároků například z nekalé soutěže. Zajištujeme komplexní právní ošetření v případě změny formy společnosti, velikosti kapitálu, organizace valných hromad a jiných záležitostí.


Právní služby v oblasti občanského a rodinného práva

Právní služby v oblasti občanského a rodinného práva

Vyskytli jste se v nelehké situaci a potřebujete dokonalou znalost práva? Požádejte o radu a pomoc odborníka, který má právnické vzdělání a to Mgr. Františka Tikala. Zaměřuji se na komplexní advokátní služby v oblasti občanského, rodinného a trestního práva. Budu Vám nápomocen při soudních sporech, sepisování smluv, vymáhání pohledávek, rozvodech a dědických řízení. Můžete se na mě obrátit ve sporech česko-německých ať už Češi v Německu tak i naopak. Zajistím Vám také právní analýzy, insolvenční návrh, založení společnosti s ručením omezeným či potřebné náležitosti při prodeji a koupi nemovitosti. Jsem advokát působící v Praze, ale své služby poskytuji klientům po celé ČR.


Advokátní úschova peněz, listin, převod nemovitosti

Advokátní úschova peněz, listin, převod nemovitosti

Chcete své peníze ochránit proti podvodníkům, například při převodu nemovitosti? Advokátní kancelář Mgr.Pavla Andrleho s působností v Ostravě Vám bezpečně a kvalitně zajistí advokátní úschovu peněz a listin. Na základě trojstranné dohody o úschově, kdy jsou finanční a jiné prostředky uloženy na samostatných účtech renomovaného bankovního institutu, si tak zajistíte maximální ochranu investice. Advokátní úschovu peněz a listin u Advokátní kanceláře Mgr.Pavla Andrleho využijete např. v těchto situacích - nákup a prodej nemovitostí - převod práv k družstevnímu bytu - převod obchodního podílu - dědické řízení - kupní, darovací smlouva Nenechávejte věci náhodě a vsaďte na jistotu - Advokátní kancelář Mgr.Pavla Andrleho.