Bateriové úložiště Jakubské Předměstí

Bateriové úložiště Jakubské Předměstí

Předmětem je dodávka a montáž nového a nepoužitého systému akumulace energie (bateriového úložiště) do stávajícího objektu.
Bližší specifikace předmětu plnění jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
06.04.2021 10:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Miloš Růta

Originální záznam:

Okres:
Náchod

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.05.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 929 682 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Miloš Růta

Zadavatel IČ:
45912327

Zadavatel ulice:
Sadová 389

Zadavatel PSČ:
551 02

Zadavatel obec:
Jaroměř - Josefov

Kontaktní osoba:
VIA Consult a.s.; Milan Konečný

Zadavatel telefon:
+420 605 201 156


Zadavatel web:
https://nen.nipez.cz/profil/MilosRuta

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31400000-0
Akumulátory, galvanické články a baterie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Náhradní díly pro elektrospotřebiče Hradec Králové, náhradní díly na sporáky Mora, varné desky

Náhradní díly pro elektrospotřebiče Hradec Králové, náhradní díly na sporáky Mora, varné desky

KTS - AME s.r.o. Nadeta Kosice, Hradec Králové Přestal vám fungovat sporák nebo varná deska či bojler? Přemýšlíte nad opravou vašeho spotřebiče? Sháníte nový či starší náhradní díl? Poptejte se u nás KTS - AME s.r.o. Nadeta Kosice, Hradec Králové. Náš sortiment náhradních dílů na domácí elektrospotřebiče se specializuje na sporáky Mora, Gorenje, Gas, Bravo či Amica. Na tyto sporáky, horkovzdušné trouby či sklokeramické desky vedeme mnoho náhradních dílů. Jedná se o topná tělesa sporáků, plotny, topná hnízda, přepínače, těsnění nebo skla dvířek sporáků. Stranou pak nezůstávají termostaty, topné pojistky nebo drobné díly jako panty a madla dveří nebo knoflíky. Pokud Vás naše náhradní díly pro domácí elektrospotřebiče zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Kosice 73, Hradec Králové.


Specializovaný eshop - lithiové baterie LiFePO4 za dobrou cenu, bateriové sestavy, úložiště na míru

Specializovaný eshop - lithiové baterie LiFePO4 za dobrou cenu, bateriové sestavy, úložiště na míru

Širokou škálu lithiových baterií i nabíječek naleznete ve specializovaném eshopu resacs.cz, nebo ze zakoupených komponentů můžete sestavit bateriové sestavy dle Vašich potřeb. Společnost Resacs s.r.o. provozuje tento internetový obchod zaměřený na LiFePO4 baterie a jejich příslušenství. Dodá i bateriové úložiště na míru. Sídlíme v Otrokovicích nedaleko Zlína. Námi dodávané lithiové baterie překvapí svou lehkostí i nízkou cenou. Mají výbornou kvalitu, nedochází k uvolnění žádných škodlivých látek do ovzuší při nabíjení ani vybíjení. Vynikají vysokou bezpečností, za normálních okolností jsou nehořlavé a nevýbušné, což neplatí u řady běžných baterií. Prodáváme také BMS (balanční moduly) a PCB (ochranné moduly) a různé typy nabíječek pro konkrétní baterie i univerzálních. Pořídít u nás můžete i různé pojistky, jističe a jiné příslušenství.


Bezpečné solární baterie LiFePO pro elektromobily, karavany, lodě, solární a větrné elektrárny

Bezpečné solární baterie LiFePO pro elektromobily, karavany, lodě, solární a větrné elektrárny

Lithium-železo-fosfátové LiFePO baterie jsou aktuálně z mnoha důvodů výraznou konkurencí klasických olověných i li-ion a ni-cd akumulátorů. Jde o bezpečné solární baterie pro solární a větrné elektrárny, elektromobily, karavany či lodě. Pořídit je můžete v eshopu resacs.cz . Firma Resacs s.r.o. sídlí v Otrokovicích u Zlína. Solární baterie použijete k uskladnění elektrické energie (vyrobené ze solárních panelů), kterou je třeba využít během noci, při zamračeném počasí nebo větším odběru. Nejdůležitější při výběru bateriíe jsou počty cyklů, kapacita a napětí baterie. Baterie se dají v solárním systému skládat do série pro získání vyššího napětí. U těchto akumulátorků nedochází k téměř žádnému samovybíjení, výhodou je, že nemají paměťový efekt, proto je možné je nabíjet v jakékoliv fázi vybití. Baterie umožňují 3-10 tisíc nabíjecích cyklů a i po těchto cyklech stále mají spoustu kapacity. Srovnání LiFePO akumulátorů: - podobné jako lithium-iontové, ale bezpečnější - mnohem lepší než nikl-kadmiové, gelové i klasické olověné.


Lithiové baterie LiFePo4 pro elektromobil, solární a větrné elektrárny

Lithiové baterie LiFePo4 pro elektromobil, solární a větrné elektrárny

Lithiové LIFePO4 baterie můžete využít pro elektromobily, elektrické a větrné elektrárny, karavany či lodě. Baterie nejvyšší kvality jsou typické svou lehkostí a bezpečností. Úložiště si liší výkonem a možnostmi využití. Všechny námi nabízené baterie jsou však bezpečné, nevýbušné a nehořlavé oproti jiným typům baterií. Další předností je, že při používání se do ovzduší neuvolňují žádné chemické látky a nejsou tedy zdraví škodlivé. Baterie mají poměrně vysokou životnost, 3-10 tisíc nabíjecích cyklů. Poté mají stále k dispozici velké množství kapacity. U těchto článků nedochází k téměř žádnému samovybíjení. Výhodou je, že nemají paměťový efekt, a proto lze nabíjet v kterékoliv fázi vybití. Lithiové baterie typu LiFePO4 včetně příslušenství můžete zakoupit v našem e-shopu na webu resacs.cz


Kvalitní nabíječky lithiových a olověných baterií, balanční moduly BMS a ochranné moduly PCB

Kvalitní nabíječky lithiových a olověných baterií, balanční moduly BMS a ochranné moduly PCB

Kvalitní a spolehlivé nabíječky pro elektrokoloběžku či elektrokolo můžete pohodlně pořídit v eshopu resacs.cz . Vybírat můžete univerzální i speciální automatické nabíječky LiFePO4, Li-Ion i olověných baterií, nebo balanční BMS a ochranné moduly PCB. Katalog nabíječek je k dispozici na našich webových stránkách. Dodáme také nabíječky na míru, vyhovíme individuálním požadavkům na parametry - počet článků v sérii, tvar výstupního konektoru. Eshop, prodej: - automatické nabíječky LiFePO4, Li-Ion i olověných baterií - inteligentní BMS a PCB moduly pro akumulátory elektrokol, elektrických motocyklů, elektromobilů i solárních elektráren - jističe, relé, stykače, kontaktory, pojistky a další příslušenství.


Prodej baterií, akumulátorů, napájecích zdrojů, audio-video a PC doplňků na e-shopu

Prodej baterií, akumulátorů, napájecích zdrojů, audio-video a PC doplňků na e-shopu

E-shop společnosti ElektroProdej v.o.s. www.baterieprodej.cz se zabývá především prodejem baterií. Naleznete zde baterie tužkové, hodinkové, speciální baterie do dálkových ovladačů aut či vrat, nebo lithiové baterie do cyklo-computerů a vah. Dále v sortimentu naleznete například akumulátory, napájecí zdroje, audio-video a PC doplňky, FIT hodinky, LED zdroje, žárovky a svítilny, kabely, antény. Své zboží zakoupené na e-shopu si můžete také vyzvednout na adrese Bavorská 856/14, Praha 5.